Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 27 tema

Apklausa: Kuris vilkas labiausiai Tau patinka? (51 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Arti @ 2010 10 11, 17:39)
irnesakyk.gif su jusu fantazija ne kazin kas gausis tongue.gif baigsis ta tema ir pamirsiu kaip bloga sapna nail.gif

Daiva, nuo proto nusokai? blink.gif ka cia dabar darai?stupid.gif

Nu kodel jau cia taip unsure.gif ne toks gi blogas musu Dzeikis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2010 10 11, 17:39)
Daiva, nuo proto nusokai? blink.gif ka cia dabar darai?stupid.gif


Aš palei tą posakį mirksiukas.gif biggrin.gif
Laikyk draugus arti, o priešus dar arčiau lotuliukas.gif
Bet tai kur ten tų 17 Džeikobo gerbėjų, ar kiek ten jų apklausoj už jį prabalsavo g.gif
Kai nuotraukas ir dūsaut, tai tik egliosha su perfekta...nebijo team Edvard (mano pagarba joms) o kur kitos biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(perfekta @ 2010 10 11, 17:44)
Daiva, fantastiskos foto thumbup.gif
Man Tayloras ilgaplaukis irgi patinka, nors siaip jau vyrai su ilgais plaukais tai nea schmoll.gif
O as turiu Irvingo Našlė vieneriems metams, kazin gera? g.gif

"Našlė vieneriems metams"
Man taip ji patiko, taip patiko... thumbup.gif
Papildyta:
Oi, jau namo jau namo...laila laila lailalai biggrin.gif
Jaučiu, tik naktį prisijungsiu ir visos geros vietos naujoje palatoje prie lango bus užimtos doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 11 spalio 2010 - 15:47
QUOTE(Nika89 @ 2010 10 11, 16:45)
Jau Bellos temoj tai turbut tvarka bus  ax.gif


Bellos temoje Bella ir dominuos ax.gif Na, dar kartais Edwardas pasivaidens biggrin.gif

Bet zinant, kad cia sedi uzsislapstine dzeikobistes, tai ir tas turbut islys doh.gif
Atsakyti
Kristen gerbėjoms info biggrin.gif
Kitoje temoje dedame tik gražias , nuglazūrintas ir padailintas Kristen nuotraukas, kad Žanei neužkliūtų, kad Kristen kartais būna žmogiškai išsižiojus ir pan., ir kad ji negalėtų prie jos prisikabinti gerai? lotuliukas.gif
Jus mane supratot, ania? iR TAIP TYLIAI TYLIAI, KAD NIEKAS NESUOSTŲ mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva41 @ 2010 10 11, 16:38)
[img]http://data12.gallery.ru/albums/g
Žane,[/color] dėkui už info. Jau taip stipriai nepykstu ant tavęs už pavarymą ant Kristen, tai kelias foto ir  to tavo Džasperio leisiu kosmanaftikieniei įkelt lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
nu ok jau ok einu imesiu ax.gif biggrin.gif as sian gera
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kosmanaftikiene: 11 spalio 2010 - 15:59
Labuka,

Niu ir priraset, bet saziningai perskaiciau viska... biggrin.gif
ZANE tavo kuryba perskaitysiu biski veliau pasiliksiu kai jau ilsesiuosi... wub.gif mirksiukas.gif
Kaip smagu matyti nuotraukose Robertuka su Kristen linksmus thumbup.gif wub.gif
Smagu kad jau pradejo B.A filmavima bandymo thumbup.gif thumbup.gif
K---sekmes kuriant nauja tema!!! 4u.gif thumbup.gif
ARTI---tavo parasas karsta.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(uzsispyrele27 @ 2010 10 11, 17:54)
Bellos temoje Bella ir dominuos  ax.gif  Na, dar kartais Edwardas pasivaidens  biggrin.gif

Bet zinant, kad cia sedi uzsislapstine dzeikobistes, tai ir tas turbut islys  doh.gif

Bella gi be Edwardelio gyvent negali schmoll.gif Kaip ten sake Bellos mama pasisuka jis pasisuki ir tu vzn kazkas panasaus, tai cia bus: imetam Bellos fotke imetam Edwos fotke thumbup.gif thumbup.gif nu gi kad Bellai gerai butu rolleyes.gif angel.gif
Atsakyti
Ir dar instrukcija Kristen gerbėjoms mirksiukas.gif
Jei netyčia kokia ne tokia nuotrauka visgi išlys, tai tada tik šast Džasperio foto ir Žanė nieko, apart savo meilės nematys...taip prasmuksim, ramiai gyvensim ir tada viskas bus čiki briki lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva41 @ 2010 10 11, 16:57)
Kristen gerbėjoms info biggrin.gif
Kitoje temoje dedame tik gražias , nuglazūrintas ir padailintas Kristen nuotraukas, kad Žanei neužkliūtų, kad Kristen kartais būna žmogiškai išsižiojus ir pan., ir kad ji negalėtų prie jos prisikabinti gerai? lotuliukas.gif
Jus mane supratot, ania? iR TAIP TYLIAI TYLIAI, KAD NIEKAS NESUOSTŲ mirksiukas.gif  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif friends.gif
Atsakyti
Instrukcijas daviau, ramia širdimi palieku jus. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva41 @ 2010 10 11, 17:01)
Ir dar instrukcija Kristen gerbėjoms mirksiukas.gif
Jei netyčia kokia ne tokia nuotrauka visgi išlys, tai tada tik šast Džasperio foto ir Žanė nieko, apart savo meilės nematys...taip prasmuksim, ramiai gyvensim ir tada viskas bus čiki briki lotuliukas.gif



Niu gerai cia Daiva parasei... thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva41 @ 2010 10 11, 17:02)
Instrukcijas daviau, ramia širdimi palieku  jus. biggrin.gif

susimatysim naujoj palatoj smile.gif
gero kelio iki namu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kosmanaftikiene: 11 spalio 2010 - 16:06