Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

Del riebalo tikrai nesutikciau schmoll.gif I imbierinius visus sausainius riebalas dedasi. O jie tikrai kieti gaunasi. Tikrai ne nuo riebalo luzta. g.gif
Jei daryciau namuka, tai tik is imbieriniu sausainiu teslos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2010 11 23, 18:34)

Tai del to ir kilo klausymu kai pasiskaiciau tema apie namuku kepima...., odel Cipsiuko mases ir skirtingos nuomones- vienos sako galima, kitos kad ne, nes dedasi riebalas, gali luzti, nes minksta... blush2.gif reiks dar pasiskaitinet g.gif

Na aš praeitais metais kepiau namelį iš Cypciuko meduolinės tešlos, iškepiau kokias tris savaitės iki kalėdų ir kuo puikiausiai išsilaikė iki kalėdų, thumbup.gif kol vaikai pradėjo laužt ir graužti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JusRuMa @ 2010 11 23, 13:38)
sveikos, prašau patarimo. Kaip paruošti glajų meduoliams be kiaušinio baltymo?
Ir kokiomis naminėmis priemonėmis galima gauti įvairių spalvų glajų (lengviausia, manau, raudona - vyšnių ar aviečių sirupas)?

geltoną su ciberžole ar morkom, žalią pabandyk su žolėm (špinatais, krapais (skonis nelabai keičis), sumaišius žalią su geltona gausi mėlyną. raudoną su geltoną oranžinę, rudą - ištirpink šokoladą ar įdėk kakavos. raudoną sumaišius su mėlyna - violetinė (lygtai ar kažkas panašau) smile.gif o raudoną gaudavau įlašinus sutrintų spanguolių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ducis: 23 lapkričio 2010 - 18:53
QUOTE(ducis @ 2010 11 23, 19:52)
geltoną su ciberžole ar morkom, žalią pabandyk su žolėm (špinatais, krapais (skonis nelabai keičis), sumaišius žalią su geltona gausi mėlyną. raudoną su geltoną oranžinę, rudą - ištirpink šokoladą ar įdėk kakavos. raudoną sumaišius su mėlyna - violetinė (lygtai ar kažkas panašau) smile.gif o raudoną gaudavau įlašinus sutrintų spanguolių.

nu jau mėlynos tikrai negausi, sumaišius žalią su geltona schmoll.gif sumaišius mėlyną su geltona gaunasi žalia.
Atsakyti
QUOTE(powerpuff @ 2010 11 23, 21:15)
nu jau mėlynos tikrai negausi, sumaišius žalią su geltona  schmoll.gif  sumaišius mėlyną su geltona gaunasi žalia.

oi tikrai susimaišiau, blyn nepamenu, kaip gavau mėlyną
Papildyta:
mėlyna gaunas šviesiai elektrinę sumaišius su violetine, bet kaip man gavos kažkada neprisimenu.
gal su kokia mėlyna uogiene maišiau, gavos tokia šviesi žydra spalva. dariau senokai, nepamenu, nors tu ką
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ducis: 23 lapkričio 2010 - 19:33
QUOTE(rekaliuke @ 2010 11 23, 19:27)
Na aš praeitais metais kepiau namelį iš Cypciuko meduolinės tešlos, iškepiau kokias tris savaitės iki kalėdų ir kuo puikiausiai išsilaikė iki kalėdų,  thumbup.gif  kol vaikai pradėjo laužt ir graužti  biggrin.gif

Dekoju,jau ramu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rekaliuke @ 2010 11 23, 18:27)
Na aš praeitais metais kepiau namelį iš Cypciuko meduolinės tešlos, iškepiau kokias tris savaitės iki kalėdų ir kuo puikiausiai išsilaikė iki kalėdų,  thumbup.gif  kol vaikai pradėjo laužt ir graužti  biggrin.gif



O nebuvo per minksta tesla? Klijavot su glajumi pasiruostu? Iskeptas detales kur nors dejot i dezute, kad pastovetu, ar tiesiog atausinot ir klijavot? o kaip geriau, pirma issipjauti detales pagal cipciuko teslos recepta, ar iskepus ispjauti?
Atsakyti
QUOTE(Madame_butterfly @ 2010 11 23, 23:47)
O nebuvo per minksta tesla? Klijavot su glajumi pasiruostu? Iskeptas detales kur nors dejot i dezute, kad pastovetu, ar tiesiog atausinot ir klijavot? o kaip geriau, pirma issipjauti detales pagal cipciuko teslos recepta, ar iskepus ispjauti?

Na ne, namelį dariau pirmą kartą, tai nė nežinau kokia dar galėjo būti ta tešla g.gif Iškepiau, ir tiesiog padėkliuke ant šaldytuvo virtuvėje laikiau, kol po poros dienų su vaikais suklijavome su aisingu. Aš iškočiojau ir apipjausciau iškart, tada dėjau kept.
Va mūsų preitų metų namelis.
user posted image
Atsakyti
IKI akcija formoms, formelems biggrin.gif 30 % berods!
Atsakyti
Pernai Kaledoms ir as kepiau pagal Cipciuka nameli.Viena vakara iskepiau,o kita suklijavau ir puosiau.Kepiau gan dideli,i mokykla,bet greit dingo. Langus ir duris ispjoviau prie kepima,tik vienam pamirsau,tad taisiau padeti prie klijuojant.Man graziau atrode ispjauti pries kepima.Dar langus dariau,tiksliau stiklus juose is kaitinto cukraus,tai uzdegus zvakele viduje atrode labai labai graziai.Vaikai buvo labai laimingi smile.gif Siemet vel kepsiu toki pati,manau.
Atsakyti
rekaliuke,nuostabiai gražus namelis
Atsakyti
Aciu uz patarimus. O sakykit, gal netycia buvot Kaune, parduotuvej "Kepejas" Gertrudos g.? Skaiciau forume, kad ten formeliu didelis pasirinkimas ir pigu, kaip kazin is tikruju, gundasi nuvaziuoti ............. Tiesa, o kur vyniojamo popieriaus galima rasti permatomo, kad meduoliukus suvyniot? gal zinot? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti