Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

Dar apie glaistus meduoliams. Iš patirties: su citrina glajus būna toks balkšvas, na ir savaime suprantama, neatrodo taip puošniai. O salmonėlių jei ir būna, tai tik ant kiaušinio lukšto, ne viduje, todėl norint neapsikrėsti, reikia prieš mušant kiaušinį gerai nuplauti su soda, negailint. Aišku, ir plauti kruopščiai rankas. Tuomet viskas bus OK - ir glajus ir sveikata bus puiki. Taip kad, drąsiai gaminkit gajų su baltymu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2010 11 24, 15:48)
Taip,nes man pritaikė nuolaidą thumbup.gif

tai liux tada thumbup.gif o nuolaidai gauti, nereikia tureti IKI nuolaidu kortele?
Atsakyti
QUOTE(mulatux @ 2010 11 24, 15:03)
tai liux tada  thumbup.gif  o nuolaidai gauti, nereikia tureti IKI nuolaidu kortele?

Ne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2010 11 24, 14:10)
Ką tik iš Girstupio parsinešiau mirksiukas.gif



QUOTE(mamkaa @ 2010 11 24, 14:34)
Kai kepu meduolius pagal Cipciuka neatsaldau teslops is kart su formelem drau meduoliu sir kepu, iskep alabai greitai. o kepu iki keledu kai lieka viena arba dvi savaites.


Aciu dideliausias thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2010 11 24, 15:29)
As pernai pirkau tas formeles is IKi, tai man jos  thumbup.gif , tikrai viskas graziai iskepa ir islaiko forma.

Siandien nusipirkau zurnala "moters savaitgalio virtuve". tikrai yra geru ir paprastu receptu kaledoms.

matyt nuo teslos recepto cia priklauso kaip iskepa 4u.gif as megstu meduolius minsktus, tai gal jie kitaip kaip.... kazkada kepiau kietu meduoliu tai man ne, cia jau kiekviena palei savo ir savo seimos skoni renkasi, kam minkstu kam kietu ir traskiu rolleyes.gif

as ir tame zurnaliuky radau keleta ideju drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(mulatux @ 2010 11 24, 15:38)
as tam zadu pirkti medicinini svirksta ,gal bus gerai  ax.gif

tai akcija ne tik kepimo formom,o ir sitom meduoliu/sausainiu formelem?  bigsmile.gif

turetu buti kebloka glaju ikresti i svirksto vidu g.gif
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 11 24, 14:13)
as turiu nusipirkus uzspaudziamu maiseliu, na tokiu kaip rauginti kopustai parduodami  biggrin.gif  blush2.gif tai juose labai gerai sukretei glaju, ciut kampuka prakirpai nedaug ir paisyt labai patogu  4u.gif pirkau sanitexe, tik kad ten jie po 100vnt supakuoti  4u.gif
o cia kazkas klause kur laikyti meduolius tai as laikau kartoninese dezese persluoksniavus su laikrasciais  4u.gif





aciu uz gera ideja su tais maiseliais thumbup.gif 4u.gif o koki glaju naudojat ? bigsmile.gif kur perkat maistinius dazus kokius butent? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 11 24, 16:49)
turetu buti kebloka glaju ikresti i svirksto vidu  g.gif

nezinau,niekada nesu kepus meduoliu su glajum.o tai jis tirstas labai,kad sunku butu ten italpinti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dagnija @ 2010 11 24, 17:03)
aciu uz gera ideja su tais maiseliais  thumbup.gif  4u.gif  o koki glaju naudojat ?  bigsmile.gif  kur perkat maistinius dazus  kokius butent? smile.gif

as naudoju is baltymo cukraus pudros ir citrinos rugsteles. maistiniu dazu jokiu nenaudoju. man gaunasi tokios linijos, cia mano pirmieji siu metu meduoliai smile.gif user posted image
Atsakyti
Labai gražūs 4u.gif zuikis ypatingai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dagnija: 24 lapkričio 2010 - 16:27
Rožine_svajone,nerealūs meduoliukai wub.gif wub.gif Kas per celofanas į kurie šie grožiai supakuoti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2010 11 24, 17:28)
Rožine_svajone,nerealūs meduoliukai wub.gif  wub.gif Kas per celofanas į kurie šie grožiai supakuoti? ax.gif

dekui 4u.gif cia paprastas dovanu pakavimo popierius , rasiau anskciau kur jo pirkti kaune 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 11 24, 16:31)
dekui  4u.gif cia paprastas dovanu pakavimo popierius , rasiau anskciau kur jo pirkti kaune  4u.gif

Labai labai prašysiu Jus pakartot ax.gif 4u.gif
Atsakyti