Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

QUOTE(airius @ 2010 11 24, 14:27)
Sakykit merginos kaip taip plonai ispaisot ant sausainuku, nameliu, skaitinejau kad sviestini popieriu i trubele susuka ir pro maza skylute piesia, bet man kazkaip nesigauna, su abiem rankom laikau, jis toks kietokas popierius, na nezinau... blush2.gif



As dedu i zip'ini maiseli, nukerpu maza kampuka ir labai plonos linijos gaunasi
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2010 11 25, 13:14)
ir taup gražiai gaunasi? o su teptuku nei viena bebandėte?

gaunasi taip kaip matete nuotraukoje kuria ikeliau biggrin.gif su teptuku apsitepa grybuku kotao, o jei nori meduolius linijom plonom paisyt, su teptuku nesigaus.
Papildyta:
merginos, gal kuri zinot kaip padaryt kad kaledinis namelis arba eglute butu su langeliu? bigsmile.gif kazkur esu macius kad lyg i ispjovima dedasi saldainis ir jis issilydo, bet nepamenu kaip ten viska nuosekliai daryt? ar tiesiog tarkim isspaudziu norima forma meduolio viduryje pdarau skylute dedu saldaini ir i orkaite? ar neprilips saldainis prie kepimo popieriaus?
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 11 25, 16:28)
merginos, gal kuri zinot kaip padaryt kad kaledinis namelis arba eglute butu su langeliu? bigsmile.gif  kazkur esu macius kad lyg i ispjovima dedasi saldainis ir jis issilydo, bet nepamenu kaip ten viska nuosekliai daryt? ar tiesiog tarkim isspaudziu norima forma meduolio viduryje pdarau skylute dedu saldaini ir i orkaite? ar neprilips saldainis prie kepimo popieriaus?



As pries kepant i ispjauta langeli dedu smulkintus saldainius.
Atsakyti
QUOTE(fedoska @ 2010 11 25, 16:34)
As pries kepant i ispjauta langeli dedu smulkintus saldainius.

karameles? o dedat ant kepimo popieriaus, ? ir kaip nuimat palaukiat kol atvesta visiskai ane? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 11 25, 16:35)
karameles? o dedat ant kepimo popieriaus, ? ir kaip nuimat palaukiat kol atvesta visiskai ane? bigsmile.gif



Tuos ivairiaspalvius dejau, bet gavosi visi rudi langai biggrin.gif Jo, ant kep. pop., jie issilydo. O nuimti tik atvesinus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fedoska: 25 lapkričio 2010 - 15:38
QUOTE(fedoska @ 2010 11 25, 16:38)
Tuos ivairiaspalvius dejau, bet gavosi visi rudi langai  biggrin.gif Jo, ant kep. pop., jie issilydo. O nuimti tik atvesinus

aciu 4u.gif
Atsakyti
nu blem,bandziau nusipaisyti egle ir niekaip lygiai graziai nesigauna be formos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mulatux @ 2010 11 25, 15:49)
nu blem,bandziau nusipaisyti egle ir niekaip lygiai graziai nesigauna be formos  doh.gif


Uzisdek ant ekrano popieriu ir issipaisysi pagal trafareta biggrin.gif kazkur turetu buti pas mane zvaigzdiu wordiniam variante, jei issaugojus buvau, kai perinstaliavo kompa.
Atsakyti
QUOTE(mulatux @ 2010 11 25, 16:49)
nu blem,bandziau nusipaisyti egle ir niekaip lygiai graziai nesigauna be formos  doh.gif

http://www.dansukker...amp;GroupID=744 cia gal pades 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 11 25, 16:28)
gaunasi taip kaip matete nuotraukoje kuria ikeliau  biggrin.gif su teptuku apsitepa grybuku kotao, o jei nori meduolius linijom plonom paisyt, su teptuku nesigaus.


Aš tai paišau meduolius su plonu teptuku visada ir gaunasi man tos linijos. Kažkaip man iš tų maišelių spaust nesigauna. Įkelsiu kada foto savo meduolių teptuku paišytų.
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2010 11 25, 13:41)
Kam reikia, maciau IKI yra tokiu sausainiu formeliu. Su nuolaida dabar, kainuoja apie 9 lt.  thumbup.gif

kurioj iki matei ? as prie saves silainiuose ziurejau nera, yra tik mazos formeles doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 11 25, 16:57)
Uzisdek ant ekrano popieriu ir issipaisysi pagal trafareta biggrin.gif

nu gi genialu! bigsmile.gif aciu uz ideja-taip ir padariau biggrin.gif
Atsakyti