QUOTE(sphinx @ 2010 10 08, 13:53)
Katilina, mačiau skaitei Jack Kerouac Dharmos valkatos. Ir kaip ji tau?
Man labai patiko. Kažkiek panaši į "Kelyje", bet įdomesnė. Visko po truputį yra toje knygoje: kelionių į kalnus ir bastymosi po šalį, to meto bohemiško gyvenimo (orgijų, gėrimo ir pan.) ir pamąstymų apie budizmą (bet jų nedaug, todėl nereikia bijoti, kad nusibos). Gal aš ne visai objektyviai vertinu, nes prijaučiu panašiam gyvenimui ir visokiems keliauninkams, bet vis tiek manau, kad tai verta dėmesio knyga, nors ir ne kiekvieno skoniui.
Apsilankiau šiandien "Vagoj", bet tikėjausi daugiau knygų su nuolaidom. Yra tokių pat kaip ir "Pegase", bet ne tiek daug. Iš tikrųjų norėjau kelių knygų, bet nusipirkau tik vieną-
Anthony Kiedis "Randai" (čia jau SM įtaka, Sphinx, jei gerai prisimenu). Nustebau pamačiusi, kad "Mirabelė ir jos vyrai", knyga, kuri man labai patiko, tik 1.50 Lt. Dabar gailiuosi, kad jos nenusipirkau, būčiau kuriai nors padovanojusi.
O skaitau "Kelionių alchemija". Kol kas tik 30psl. perskaičiau, bet patinka.