Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės

O naujokių į sąrašą neįtraukiat? Aš praeitoj temoj prisistačiau ir keletą failų išsiunčiau į jūsų paštą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 10, 08:00)
O naujokių į sąrašą neįtraukiat? Aš praeitoj temoj prisistačiau ir keletą failų išsiunčiau į jūsų paštą blush2.gif

Parasyk man i az su kuria klase dirbi ir savo gimtadienio data 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nengute @ 2010 10 09, 07:44)
Dažnokai žymi raudonai, elgiuosi pagal situaciją: jei stiprus mokinys per aukštai jėgas įvertino pam pradžioj ir užsibrėžė, kad teisingai išspręs 5 užd., o išspręndė 2, tai jis įsivertina save raudonai, bet jis jau pats žino, ką daryti. Silpnesniems - arba individuali pagalba per pertrauką, arba rytinė konsultacija (pagal problemą).
Nuotraukos neturiu, bet nufotkinsiu, jei įdomu


Labai įdomu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano sampadienis 02 21 drinks_cheers.gif
Atsakyti
labos 4u.gif

Betuk, oj mano likimo sese doh.gif turiu tik vieną pliusą, kad lietuvių kalboj linijas skiria, o su matematika doh.gif lentoj subraižau langelius, surašau, spalvotom kreidelėm nupiešiu kur nerašom, negana to perlekiu per klasę ir sudėlioju taškus kur reikia rašyt. spėk, ar padeda? doh.gif jezau jezau....


p.s. turiu pasiūlymą pereit į kitą forumą su slaptažodžiu, ten būtų mūsų tema ir galėtume dalintis ne tik medžiaga, bet ir kasdienybe ir jokia pašalinė akis mūsų neužmatytų
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2010 10 10, 19:10)
labos  4u.gif

Betuk, oj mano likimo sese  doh.gif  turiu tik vieną pliusą, kad lietuvių kalboj linijas skiria, o su matematika  doh.gif  lentoj subraižau langelius, surašau, spalvotom kreidelėm nupiešiu kur nerašom, negana to perlekiu per klasę ir sudėlioju taškus kur reikia rašyt. spėk, ar padeda?  doh.gif  jezau jezau....
p.s. turiu pasiūlymą pereit į kitą forumą su slaptažodžiu, ten būtų mūsų tema ir galėtume dalintis ne tik medžiaga, bet ir kasdienybe ir jokia pašalinė akis mūsų neužmatytų

4u.gif Cia yra ir daugiau likimo sesių. Kaip man išmokyti lenkakalbius, kai ne tik eilucių , lengelių neskiria bet atsiversti knygos nesugeba. Ačiu dievui kad nedaug jų yra, bet per tirs skirtingas klases užtenka. O dar valytoja serga antras mėnesis, tai ir valytis ir valgį dalinti ir indus plauti. Ir visą tai už AČIū, įdomu ar ir tas bus
Atsakyti
QUOTE(janiku @ 2010 10 10, 18:33)
4u.gif Cia yra ir daugiau likimo sesių. Kaip man išmokyti lenkakalbius, kai ne tik eilucių , lengelių neskiria bet atsiversti knygos nesugeba. Ačiu dievui kad nedaug jų yra, bet per tirs skirtingas klases užtenka. O dar valytoja serga antras mėnesis, tai ir valytis ir valgį dalinti ir indus plauti. Ir visą tai už AČIū, įdomu ar ir tas bus

Sunku net įsivaizduoti, kad taip gali buti. Belieka tik kantrybės palinkėti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nengute: 10 spalio 2010 - 17:46
QUOTE(janiku @ 2010 10 10, 17:33)
4u.gif Cia yra ir daugiau likimo sesių. Kaip man išmokyti lenkakalbius, kai ne tik eilucių , lengelių neskiria bet atsiversti knygos nesugeba. Ačiu dievui kad nedaug jų yra, bet per tirs skirtingas klases užtenka. O dar valytoja serga antras mėnesis, tai ir valytis ir valgį dalinti ir indus plauti. Ir visą tai už AČIū, įdomu ar ir tas bus

blink.gif Oho...Oj, laikykis 4u.gif

Va, sėdėjau pusdienį prie pc. Prsisdariau visokių niekučių. Padariau skalbinių segtukus - drugelius. Ir bedarant vertinimui šovė dar viena mintis - galvoju, kad padarysiu tris gėles, žalią, geltoną ir raudoną, o drugeliai nutūps ant tos, kur norės biggrin.gif (t.y. ant tos, kokia spalva vaikai įsivertins). Ačiū už idėją 4u.gif
Atsakyti
*janiku, užjaučiu, žiauru, laikykis 4u.gif 4u.gif 4u.gif
**Man irgi ši savęs įsivertinimo idėja laaabai patiko thumbup.gif ačiūūūū autorei 4u.gif 4u.gif 4u.gif
QUOTE(Betukas @ 2010 10 10, 19:18)

bet įdomiausia, kad visą savaitgalį mintis audžiau kaip ją pritaikius savo klasėje ir štai Betukas parašė mano mintis 1:1 lotuliukas.gif doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LeTa-BeTa: 10 spalio 2010 - 18:32
Tiesiog vos speju su jumis. Kažkas prašė plakatų su linksniais. Kadangi neturiu jūsų pašto slaptažodžio ir nežinau ką jūs turite, tai išsiunčiau visus kokius tik turiu. Norėčiau, kad ir mane įtrauktumėte į sąrašus. Šiemet dirbu su ketvirtokais. Dėl gimtadienių taip pat sutinku. Malonu, kai tave pasveikina. Manasisi 05.30 4u.gif
Atsakyti
Mokydama savo pirmokus rašyti, tai pirmiausia liepdavau patiems susirasti linijas ir sudėti po taškelį ant jų. Dabar panašiai darau su trečiokais, nes jie pradėjo rašyt į vienalinija sąsiuvinius ir kai kurie pasimeta. Tai kaip pirmokai susideda po taškelį rolleyes.gif

O mokant rašyt į matematikos sąsiuvinius, tai visada iškyla problema dėl langelių, nukeliauja ten kur nereikia doh.gif Taip ir lakstau mokydama pirmokus po klasę, kol atsiranda suprantančių kaip rašyt. O stebiu kai rašo kiekvieną skaičių. Prieš rašant, liepiu padėti taškelį ir perlekiu per klasę pasižiūrėti, tada parašo vieną skaičių, ir vėl deda taškelį, ir vėl tikrinu, ir vėl rašo. Aišku, tai užtrunka ilgai, bet po vieną stulpelį kasdien, ir taip išmokstam... Sunku tiems pirmokams doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2010 10 10, 19:18)
Padariau skalbinių segtukus - drugelius. Ir bedarant vertinimui šovė dar viena mintis - galvoju, kad padarysiu tris gėles, žalią, geltoną ir raudoną, o drugeliai nutūps ant tos, kur norės  biggrin.gif (t.y. ant tos, kokia spalva vaikai įsivertins). Ačiū už idėją 4u.gif

Na puikiai išrutuliojai mintį. Įtariu, kitąmet pasikeisiu šviesaforą į gėles wub.gif
Papildyta:
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2010 10 10, 19:31)
savaitgalį mintis audžiau kaip ją pritaikius savo klasėje ir štai Betukas parašė mano mintis 1:1  lotuliukas.gif  doh.gif  thumbup.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nengute: 10 spalio 2010 - 19:28