Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -76-

QUOTE(Galadrielė @ 2010 10 23, 22:20)
Taip, FIN yra Faith In Nature trumpinys. Yra Sveikuose produktuose, jie randasi Oze 2aukšte šalia Prismos ir Jakšto gatvėje Vilniuje, dar merginos kalbėjo, kad Kosmada (o gal Eurokos? Nepamenu blush2.gif ) pradėjo prekiauti FIN pridukcija.
Sausiems plaukams labiausiai tiks alavijų, levandų ir snapučių arba jojobos šampūnai- jei visi skirti sausiems ir normaliems plaukams

Eurokosuos ne visuose yra, bet Kosmados tai didzioje dalyje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 10 23, 20:34)
ar tinka jos kartu ir makijazui plauti?

o kur yra pirkti Fin produkcijos? 4u.gifo Fin tai faith in nature?koks labiausiai tinka jusu nuomone sausiems plaukams?

ziurint koks tas makiazas 4u.gif jei kremine pudra tai juaciu nelb svariai nuplautu..nes man vien su kompaktine jis pasirodo nelb nuplauna..nes po to kai valau su losjonu, dar lieka ant vatytes rudumu g.gif kazkaip gyriau pries tai lb kad gerai nuprausia, bet...gal silpnai mozoju g.gif
Atsakyti
Dar turiu klausimą: ar galima valant veidą aliejumi ant jo užlašinti apelsinų eterinio aliejaus? Vakar galvojau užsilašinti, bet pabijojau unsure.gif
Atsakyti
ANTIPODES juk prekiauja Lovelula. Jie juk siuncia i LT, ar ne??

As va siuo labai susidomejau ax.gif

Sauseja mano oda nezmoniskai. Vakar isitepiau Hauschkos svarainiais, tai lyg ir nieko, atsigavo odele. Nors tiesa, siandien atsibudus vis viena smulkuciu pleiskaneliu apie antakius, kakta buvo... Jauciasi, kad istroskus oda...
Atsakyti
Beje, gal kas nors yra atrade ta toki tikrai ryskiai raudona lupdazi ar bent jau blizgi????

Va vienas dalykas, kurio labai pasiilgstu schmoll.gif
Atsakyti
ateinu pagirt green people maskuoklio thumbup.gif
isbandziau siandien, tai galiu pasakyt, kad uzmaskavo pakankamai gerai visokias demeles ir paakius, tik sausiaodem gali nelabai patikt, nes jis toks sausokas truputi, bet man su maskuoklio sepeteliu ecotools tai gerai pasidenge thumbup.gif
ziuresiu kaip issilaikys g.gif
noriu labai dabar ju tankinancio tuso 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jorun @ 2010 10 24, 14:33)
Beje, gal kas nors yra atrade ta toki tikrai ryskiai raudona lupdazi ar bent jau blizgi????

Va vienas dalykas, kurio labai pasiilgstu schmoll.gif

Nvey Eco (man tas antras iš priekio)
user posted image
Nėra jis tirštas ir lipnus, labiau apibūdinčiau kaip skystus lūpų dažus, spalva laikosi neblogai, tik jausmas toks, susigeria į lūpas. Bet aš pasiteplioju ant viršaus elementaraus lūpų balzamo arba besplavio blizgesio - ir gerai smile.gif Raudonumo man gana ir net per daug, nežinau ar tau tiek užtektų, jis toks skaistesnis raudonas, nėra sodri, kruvina raudona smile.gif Pažiūrėk stenduose, jei turi galimybę smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mitsė: 24 spalio 2010 - 14:12
QUOTE(Mitsė @ 2010 10 24, 15:11)
Nvey Eco (man tas antras iš priekio)
user posted image
Nėra jis tirštas ir lipnus, labiau apibūdinčiau kaip skystus lūpų dažus, spalva laikosi neblogai, tik jausmas toks, susigeria į lūpas. Bet aš pasiteplioju ant viršaus elementaraus lūpų balzamo arba besplavio blizgesio - ir gerai smile.gif Raudonumo man gana ir net per daug, nežinau ar tau tiek užtektų, jis toks skaistesnis raudonas, nėra sodri, kruvina raudona smile.gif Pažiūrėk stenduose, jei turi galimybę smile.gif



Tai va, kad galimybes nera, nes neprekiauja Nvey niekas cia. Galiu paziureti nebent Hauschka, Elysambre ir Inika. Kaimas tas Manchesteris kas liecia eko kosmetika

Kiek matau is ju puslapio, tokia raudona mane blyskintu. Ji turi melsvu tonu..
Atsakyti
QUOTE(Jorun @ 2010 10 24, 15:17)
Tai va, kad galimybes nera, nes neprekiauja Nvey niekas cia. Galiu paziureti nebent Hauschka, Elysambre ir Inika. Kaimas tas Manchesteris kas  liecia eko kosmetika

Kiek matau is ju puslapio, tokia raudona mane blyskintu. Ji turi melsvu tonu..

Kada būsi LT - parodyčiau lotuliukas.gif
Aš pirkau iš viso iš lempos, aukcione gyvūnų globos namams paremti 4u.gif Nei man reikėjo, nei aš dažiausi - bet paremt norėjosi. Tai stovi, kartais pasipeckioju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 10 24, 14:01)
Dar turiu klausimą: ar galima valant veidą aliejumi ant jo užlašinti apelsinų eterinio aliejaus? Vakar galvojau užsilašinti, bet pabijojau unsure.gif


Aš kartais lašinu lašiuką eukaliptų EA ant aliejumi išteplioto veido arba ant karšto rankšluostuko ir tada dedu ant veido jį. Ant rankšluostuko man kažkaip labiau patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2010 10 24, 15:50)
Aš kartais lašinu lašiuką eukaliptų EA ant aliejumi išteplioto veido arba ant karšto rankšluostuko ir tada dedu ant veido jį. Ant rankšluostuko man kažkaip labiau patinka smile.gif

O kaži kaip su pigmentinėmis dėmėmis, ar neatsiras jei paskui ryte išeisiu į lauką, kai šviečia saulė? blush2.gif
Atsakyti
Nu paskaitineju cia apie smapunus/kondicionierius ir kaip naudojami po kelis menesiu, puse metu ir pan, tai tokia netaupancia pasijauciu.... blush2.gif Visada vienu metu turiu 2 sampunus, tai vistiek kazkuris per 2-3 menesius pasibaigia (arba abu). Naudojam su vyru, bet vistiek.... Ai, zinau, kad netaupiai, bet megstu isipilt daug, kad jausciau ir matyciau.... doh.gif

O dar galiu pasidalint atsiliepimais apie Giovanni 'colorflage perfectly platinum' melyna sampuna ir kondicionieriu (nuotraukoje desineje). 4u.gif Kadangi plaukus sviesinu ir nekenciu geltonumo, tai iki siol ieskau to pacio paciausio melyno sampuno, kad nors kiek pristabdytu geltonavima. Kolkas megstamiausias yra Keune (nu va cia vienintelis nenaturalus sampunas, kuri sau leidziu), bet cia neturiu kur jo vietoj nusipirkt, reikia siustis, o tada buteliukas brangokas gaunasi (is kitos puses jo uztenka kokiems 4men, tai visai normaliai).. Na ir sugalvojau, kad laikas paieskot kazko tokio is naturalesniu priemoniu, o kadangi Giovanni mano mylimos priemones plaukams (ir netik), tai cia ir susiradau ko ieskojau. Kvapas sampuno man labai skanus, spalva sampuno svelni, neryski ir man rodos cia ir yra problema, nes nenoriu ilgai laikyt smapuno ant plauku, o trumpai pabuves jis turi per mazai pigmento, kad kazka padarytu. Taip, kad neislaiko jis plauku pilkumo, bet geltonuma kazkiek pristabdo.... Siaip mielai kartociau ji kaip eilini sampuna, bet ne kaip melynai besidarbuojanti.... ax.gif
user posted image

QUOTE(Jorun @ 2010 10 24, 14:33)
Beje, gal kas nors yra atrade ta toki tikrai ryskiai raudona lupdazi ar bent jau blizgi????

Va vienas dalykas, kurio labai pasiilgstu schmoll.gif


Zuii toki turi (primena naujuosius Korres skystus lupdazius) - vadinasi lip tint. Gerai pigmentuotas, labai lengvas ant lupu, nesijaucia, kad kas tepta, bet issilaiko puikiai (sakyciau 3-4val be problemu). Turiu raudona (spalva 'Ruby Rose') ir svelnu nude blizgu ('jasmin'). Kadangi raudona turiu dar lupdazi, o si nera mano 'einama' spalva, tai jauciu reikes kelt skelbima ir pardavinet.... ax.gif

ZUII

Cia realesne foto to raudonumo nei ju puslapyje parodyta, bet gla nera idealiai tiksli - galesiu ikelt foto veliau:
user posted image
Atsakyti