Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -76-

[quote=Ugniux,2010 10 26, 17:12]
kartojuosi....mergaitės, kas atsitiko su nikovita???? Neatidaro psl.... verysad.gif ir nejaugi jie vieni prekiauja Speick firmos gaminiais?????

negi nieks nežinot??????man labai labai reikia. gal klaipėdiškių yra? Ar apskritai dar yra Klaipėdoj ši parduotuvė???? g.gif
Atsakyti
gal yra bandziusiu?mane domina kvapas smile.gif
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 10 26, 20:44)
Patarkite, koks drekinantis kremas, tiktu 15-etei?? Daktare pasake, kad sausa veido oda, o aliejuku neprikalbinu dukra naudoti,niekaip neisaiskinu, kad aliejus nepadarys jos odos riebia ir blizgia:)

Nidulia, kažkaip pirmiausiai apie aloe gelį pagalvojau smile.gif Pas Monicą gatavo yra, gali ir pati daryti, įlašinti lašiuką aliejaus ir t.t.
Aš savąjį Ciel d'Azur kremuką su 35 proc. aloe gelio labai myliu smile.gif Šaltuoju sezonu manau geriau nei grynas aloe gelis, bet 15-metei sakyčiau netiks, nes yra "su visa aibe veikliųjų medžiagų, pasižyminčių odą jauninančiomis savybėmis: bičių vašku, taukmedžio sviestu, sezamų sėklų bei makadamijos riešutų aliejumi ir morkų ekstraktu. Visos šios medžiagos puikiai atstatyto odą, išavargintą neigiamų šiuolaikinio gyvenimo veiksnių. Naudojant šį kremą, jūsų oda taps švelnesnė, minkštesnė, glotnesnė ir atjaunėjusi. Gerai prižiūrima oda išliks stangri ir atrodys jaunai."
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mitsė: 26 spalio 2010 - 20:06
QUOTE(Etama @ 2010 10 26, 20:13)
Prie to paties-gal kur vietoje yra Lily Lolo pudru uz realia kaina? g.gif baigiu savo meginukus, jau kaip ir isvis nebeturiu kuo dazytis biggrin.gif ir jau reiktu uzsisakyti, svarstau ar is uzsienio, ar kur vietoje.

LL yra Panoramos Ekosalyje.. Pudros kainuoja 59 lt.. Saviske LL pudra ten ir pirkau.. Tik gali buti, kad spalvu gali buti mazas pasirinkimas ir pan.

QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 10 26, 21:01)
gal yra bandziusiu?mane domina kvapas smile.gif
My Webpage

bandziau.. kvapas pelargoniju.. bet nera stiprus tas kvapas..
Atsakyti
QUOTE(Mitsė @ 2010 10 26, 22:03)
Nidulia, kažkaip pirmiausiai apie aloe gelį pagalvojau smile.gif Pas Monicą gatavo yra, gali ir pati daryti, įlašinti lašiuką aliejaus ir t.t.
Aš savąjį Ciel d'Azur kremuką su 35 proc. aloe gelio labai myliu smile.gif Šaltuoju sezonu manau geriau nei grynas aloe gelis, bet 15-metei sakyčiau netiks, nes yra "[i]su visa aibe veikliųjų medžiagų, pasižyminčių odą jauninančiomis savybėmis:

Aš turiu su 30 proc. aloe, tą, kuris labiau drėkinamasis nei maitinamasis atseit, kad tie aliejai tai gal nieko tokio, juk tuose kremuose nėra kažkokių veikliųjų medžiagų, kurios būtų skirtos, pvz., tik probleminei odai ar brandžiai, toks labiau universalus variantas tie kremai su aloe manau.
Šaltuoju sezonu man sausindavo odą grynas Nimfali aloe gelis.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 10 26, 20:15)
o kokosu aliejus i oda labai letai geriasi, ar taip pat maunuosi kojinaites. Jei vasara turiu laiko, tai sedziu  ilgokai ******  issitepusi.


Kokosu turejau alieju (beje nepatiko, ilgai naudojau), bet tas kremas visiskai tragedija buvo, su aliejum net nepalyginamas. Tas riebalas toks nemalonus ir teplus budavo, tiesiog viskas po to prie ranku lipdavo, nemalonu budavo pasitepus nei tas kojines mautis, nei uzsukt kremo kamsteli. Nu ir dar konsistencija tokia skysta... Nezinau, man tai jis fe - geriau jau paprastu kokosu aliejum tept.... ax.gif

QUOTE(Galadrielė @ 2010 10 26, 20:36)
O dabar kitas klausimas ta pačia tema- ar yra šitos produkcijos pirkti Lietuvoje? Kristianoje šiandien mačiau tik šampūnus, o lūpų priežiūrai ar rankoms jie nieko neturi...


Man rodos BB nera LT, bet as nelabai isvis zinau kas LT yra, o ko ne... Kristianoj zinau, kad yra sampunai, o daugiau ar kur kazko yra tai nezinau. Manyciau ne, nes vienai forumietei padejau kaip tik neseniai parsisiut sampuna ir kondicionieriu sios firmos, tai speju ir pigiau gaunasi siustis nei Kristianoj pirkt. g.gif
Atsakyti
neskirstote kremus i vyriskus moteriskus, o ksip su vaikiskais?ar galima pvz.naturdem jautriai odai naudoti ir vaikams? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 10 27, 00:14)
neskirstote kremus i vyriskus moteriskus, o ksip su vaikiskais?ar galima pvz.naturdem jautriai odai naudoti ir vaikams? 4u.gif


Kadangi sio kremo nezinau, tai sakyciau reiketu ziuret i sudeti ir lygint kas buna vaikiskuose kremuose. Mano suppratimu vaikiski labai paprasti ir be kvapu buna.... Tai gal ir jautrios odos tiktu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 10 26, 19:13)
gal netycia atsiras bandziusiu ar siaip realu vaizda maciusiu ax.gif mane domina tik NUDE spalvyte, ar suteiks tikra nude efekta, koks mazdaug atspalvis ir t.t.:
“BLUSHING PARK” Lippie is a soft nude shade, perfect for fall! Fully moisturizing with organic and natural

user posted image

Prie to paties-gal kur vietoje yra Lily Lolo pudru uz realia kaina? g.gif baigiu savo meginukus, jau kaip ir isvis nebeturiu kuo dazytis biggrin.gif ir jau reiktu uzsisakyti, svarstau ar is uzsienio, ar kur vietoje. persikas.lt nera mano norimo atspalvio, kol uzsakytu ir dvi sav. praeitu manau.
man kazkuri buvo uzrodziusi si psl. kaina kaip ir is ofic. LL puslapio, tik nera siuntimo mokescio.
Gal zinote per kiek laiko mazdaug is cia ateina siuntinukai? ir kas, jei dings doh.gif  LL kompensuoja, o feelunique? g.gif

Sveika, vakar mačiau LL Panoramoje, saloje, kur LOGONA parduoda .Pudros kaina 63,50Lt smile.gif
Atsakyti
Etama, tau irgi nude spalva akruali? bigsmile.gif gal jau kokius esi bandzius, nes as labai uzsigeidziau nude blizgio blush2.gif

QUOTE(Nidulia @ 2010 10 26, 20:44)
Patarkite, koks drekinantis kremas, tiktu 15-etei?? Daktare pasake, kad sausa veido oda, o aliejuku neprikalbinu dukra naudoti,niekaip neisaiskinu, kad aliejus nepadarys jos odos riebia ir blizgia:)

pas mus 15metes labai perka Marmozeles drekinanti. Tai manau kazka panasaus gali pati padaryti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(chemistry @ 2010 10 27, 10:44)
Etama, tau irgi nude spalva akruali? bigsmile.gif gal jau kokius esi bandzius, nes as labai uzsigeidziau nude blizgio  blush2.gif
pas mus 15metes labai perka Marmozeles drekinanti. Tai manau kazka panasaus gali pati padaryti mirksiukas.gif

ka perka? kokias marmozeles? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 10 27, 10:57)
ka perka? kokias marmozeles?  blink.gif

Cia ranku darbo kosmetika mirksiukas.gif

http://www.marmozel....o...&Itemid=103
Atsakyti