Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynė „DEMAR"

laba noreciau ir as demar batuku kazin kokio dydzio reiktu batuku jei musu pedute siuo metu 20,5cm,tai reiktu turbut imti 21,5cm pedutei,aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo armi06: 04 spalio 2013 - 15:41
QUOTE(wicked @ 2013 10 04, 16:30)
o kokio dydžio turėjot kokiai pėdutei? g.gif

kiek pedute buvo nepamenu. Pirkau 2 dydzius, nes pagal ismatavimus 20/21 dydis ant ribos buvo. Pasilikom didesnius (22/23), basutes 21 dydzio avejo 4u.gif
Atsakyti
Pasimeciau as su dydziais, vaiko kojyte 17,2cm tai 26/27 17,5cm mazoki, o 28/29 raso, kad 19cm, o kitur isvis radau, kad 19,5cm ne bus per dideli?
Atsakyti
QUOTE(Kurausra @ 2013 10 04, 16:41)
Pasimeciau as su dydziais, vaiko kojyte 17,2cm tai 26/27 17,5cm mazoki, o 28/29 raso, kad 19cm, o kitur isvis radau, kad 19,5cm ne bus per dideli?


naujesni tie modeliai didesni (19.5), o sesnesni kiek mazesni
mano didutes pedute dabar gal 17.5, tai imsiu 28/29... jusu vietoje taip pat toki dydi imciau, nes dar iki pavasario toli toli toli .... 26/27 nebent ta nauja modeliuka, bet bus tik tik, o senesnis modelis (kaip su avytem, suniukais ir kt. - zr. i pada, praktiskai dveju formu jie tera, kalbant apie tokius dydzius) - vidpadis 17.2 cm
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 04, 16:35)
vidutine. nerai ne stora, nei plona. Murciko kudute mergaite ir tokius nesiojo ax.gif

neislipo is pusnies basa? biggrin.gif
siemet jus vel tokius imsit? blush2.gif
man tie su pingvinukais grazesni, bet situ su lipukais dydis tinkamesnis, nes anu nezinau kuri imt, 1cm ar 2 cm vietos kad butu g.gif doh.gif

QUOTE(Kurausra @ 2013 10 04, 16:41)
Pasimeciau as su dydziais, vaiko kojyte 17,2cm tai 26/27 17,5cm mazoki, o 28/29 raso, kad 19cm, o kitur isvis radau, kad 19,5cm ne bus per dideli?

tai turit imt ta modeliuka kur vidpadis 19cm, nes 19,5 bus per dideli.
Atsakyti
QUOTE(Ingada @ 2013 10 03, 14:17)
Kol kas Urme yra tik sie modeliai (bent vakar tik jie buvo 3 vietose, visur sake, kad penktadieni parsives nauju modeliu, o sestadieni jau pardavines):



Kurį modelį išsirinkot?
Aš niekaip neišsirenku doh.gif
Pernai turėjom tokius, šiemet galvoju apie lipukus...
Maniškio koja dabar 15cm, aukšta keltim, tai ir dėl dydžio nežinau.
Atsakyti
[ nu o as vargstu su savo mail.info.lt nu niekaip neina ikelti uzsakymui foto i laiska schmoll.gif

ka daryt,negi gmail kurtis??????????????? del batuku uzsakymo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 10 04, 16:48)
neislipo is pusnies basa? biggrin.gif
siemet jus vel tokius imsit? blush2.gif
man tie su pingvinukais grazesni, bet situ su lipukais dydis tinkamesnis, nes anu nezinau kuri imt, 1cm ar 2 cm vietos kad butu g.gif  doh.gif
tai turit imt ta modeliuka kur vidpadis 19cm,  nes 19,5 bus per dideli.

nezinau biggrin.gif reiktu jos paklausti, bet batais patenkinta buvo.
As gal si karta pigesnius bandysiu, nes turim ir ecco, ir columbia ziemai smile.gif man dar noretusi, kad columbia kombikelnes ant batu aulo uzsimautu g.gif del to linkstu link pernai pirkto modelio

QUOTE(23mazyte23 @ 2013 10 04, 17:03)
nu o as vargstu su savo mail.info.lt nu niekaip neina ikelti uzsakymui foto i laiska schmoll.gif

ka daryt,negi gmail kurtis??????????????? del batuku uzsakymo verysad.gif

atrasiau jums kitoje temoje rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 04, 17:19)
nezinau  biggrin.gif reiktu jos paklausti, bet batais patenkinta buvo.
As gal si karta pigesnius bandysiu, nes turim ir ecco, ir columbia ziemai  smile.gif man dar noretusi, kad columbia kombikelnes ant batu aulo uzsimautu  g.gif del to linkstu link pernai pirkto modelio
atrasiau jums kitoje temoje rolleyes.gif


nelabai gaudausi as cia:(
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 04, 17:19)
nezinau  biggrin.gif reiktu jos paklausti, bet batais patenkinta buvo.
As gal si karta pigesnius bandysiu, nes turim ir ecco, ir columbia ziemai  smile.gif man dar noretusi, kad columbia kombikelnes ant batu aulo uzsimautu  g.gif del to linkstu link pernai pirkto modelio
atrasiau jums kitoje temoje rolleyes.gif

o kiek poru bigsmile.gif
as linkstu link to kad pirkt devjas poras, tu rudu 26/27D =17,2 cm ir su pingvinukais, bet velgi nezinau kuri dydi lotuliukas.gif jei tie rudi nebus platus kaip cia mane erikiux isgasdino tai su pingvinukais reiktu didesniu 26/27D =17,5 cm ir liktu kitiems metams, bet jei tie rudi butu platus maniskei tai reiktu su pingvinukais mazesniu 24/25D =16,5 cm kad turetu su kuo siemet eit, zodziu imant ar viena ar dvi poras galvosukis nemazesnis doh.gif lotuliukas.gif
isvada reik triju poru: rudu rudu 26/27D =17,2 cm, ir su pingvinukais 26/27D =17,5 cm ir 24/25D =16,5 cm tada bent vieni tikrai tiks ir tures su kuo eit ir siemet ir kita met, o man bankrotas biggrin.gif
ot nedekinga ta peda 15,5cm biggrin.gif pasisakykit kas dar su tokia peda koki dydi imat? g.gif
Papildyta:
QUOTE(23mazyte23 @ 2013 10 04, 17:25)
nelabai gaudausi as cia:(

o is kur jus cia atsiradot? lotuliukas.gif
gi sitoj temoj klauset to paties tai cia ir atrasem http://www.supermama...?...3068&st=324 4u.gif
Atsakyti
nu pyyyypt,neina i psio, bandysiu tad gmail kurtis ir ziuresiu ar ziopla as labai ar kaip cia po galais blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(23mazyte23 @ 2013 10 04, 17:50)
nu pyyyypt,neina i psio, bandysiu tad gmail kurtis ir ziuresiu ar ziopla as labai ar kaip cia po galais blush2.gif

niu vat is vyro gmail siunciau ir jokiu problemu su paveikslelio ikelimu biggrin.gif .o pravargau vos ne visa diena su savo pastu blink.gif
Atsakyti
tai nieks negali pasakyti kokio dydzio batuku reikia berniukui 21,5cm pedutei ax.gif
Atsakyti