Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynė „DEMAR"

QUOTE(MuseZuze @ 2013 12 10, 20:55)
na ką, šiandien darželyje sulaukėm auklėtojos pagyrimo kad vaiko batai geri  thumbup.gif Ilgokai buvo lauke, tai maniškė viena iš nedaugelio parėjo šiltom sausom kojytėm. O ir apsiauna lengvai, vaikas (2.6m) pats sugeba, tik lipdukus auklėtojos pareguliuoja.

pas mus toks modeliukas: Demar Snow Storm

user posted image


O spalvų šio modeliuko labiau mergaitiškų nebūna? Ruda pati mergaitiškiausia? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ylang: 18 gruodžio 2013 - 23:26
QUOTE(ylang @ 2013 12 18, 23:25)
O spalvų šio modeliuko labiau mergaitiškų nebūna? Ruda pati mergaitiškiausia?  unsure.gif

Būtent šio modelio yra tik ruda ir melsva spalva 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ylang @ 2013 12 18, 23:25)
O spalvų šio modeliuko labiau mergaitiškų nebūna? Ruda pati mergaitiškiausia?  unsure.gif

sakyciau taip, tokia neutraliausia. as kai rinkausi buvo pilki i melsvuma, zali ir rudi, toks beveik berniukiskas modeliukas pagal spalvas. bet po kombinezonu kai sukisu net nesimato kokios spalvos tie batukai is tiesu biggrin.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Kokiai temperaturai esant aunat Demar'us? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mandary @ 2013 12 19, 17:48)
Kokiai temperaturai esant aunat Demar'us?  g.gif


Aš nuo 0 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mandary @ 2013 12 19, 17:48)
Kokiai temperaturai esant aunat Demar'us?  g.gif

Nuo kokių -8 ,iki tol su crocs'ais laksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mandary @ 2013 12 19, 18:48)
Kokiai temperaturai esant aunat Demar'us?  g.gif



As tai irgi tik nuo kokiu - 5, jei eitu i miska ar i darzeli smile.gif Bet kol kas guli musu demarai giliai spintoje lotuliukas.gif Kai pamaciau vaikus su demarais akropolyje lapkricio pabaigoje, tai buvau laaabai nustebusi...Na tikrai per karsta su tokiais batais.
Atsakyti
Ar perkat demarus neseniai pradejusiems vaikscioti mazyliams ar nelabai sita avalynė tinkama? Ziurineju kenny modeliuka, bet gal tas padas per daug plokscias tokiam mazyliui? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erdita @ 2014 01 09, 12:29)
Ar perkat demarus neseniai pradejusiems vaikscioti mazyliams ar nelabai sita avalynė tinkama? Ziurineju kenny modeliuka, bet gal tas padas per daug plokscias tokiam mazyliui?  g.gif



mano manymu neseniai pradejusiam vaiksciuoti vaikui tokiu batu nereikia. Visu pirma ne tiek daug tas vaikas ir vaiksto lauke. O sedeti vezimelyje su voku tikrai tokiu "bahilu" nereikia smile.gif Nepatogu nei mamai, nei vaikui.
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2013 12 24, 00:20)
As tai irgi tik nuo kokiu - 5, jei eitu i miska ar i darzeli smile.gif Bet kol kas guli musu demarai giliai spintoje  lotuliukas.gif Kai pamaciau vaikus su demarais akropolyje lapkricio pabaigoje, tai buvau laaabai nustebusi...Na tikrai per karsta su tokiais batais.

Šiemet pirmą kartą nusipirkau pati demar su naturalia vilna(sau) ir ką galiu pasakyti, nuo 0 jau einu ir tikria neperkaistu. Super batukai, šilta, neperkaista, lengva ir patogu. Dabar savo kailiu išbandžius galiu pasakyti, kad geresnių batų dar neturėjau niekada thumbup.gif

QUOTE(Erdita @ 2014 01 09, 11:29)
Ar perkat demarus neseniai pradejusiems vaikscioti mazyliams ar nelabai sita avalynė tinkama? Ziurineju kenny modeliuka, bet gal tas padas per daug plokscias tokiam mazyliui?  g.gif

Mano sūnelis 1 metukų tik, bet demarus turi 4u.gif

QUOTE(Ksesanko @ 2014 01 09, 14:19)
mano manymu neseniai pradejusiam vaiksciuoti vaikui tokiu batu nereikia. Visu pirma ne tiek daug tas vaikas ir vaiksto lauke. O sedeti vezimelyje su voku tikrai tokiu "bahilu"  nereikia smile.gif Nepatogu nei mamai, nei vaikui.

Vaikas vaikui nelygus. Nors sūnelis ir mažytis dar, tik metukai suėjo, bet vežime jis nė už ką nesėdi, nebent pataikau miego laiku. Pilnai vaikšto (pradėjo nuo 11 mėn) ir nemažai būnam lauke, o šiltesnių batukų aš nežinau, todėl demariukai labai mums patinka ir tinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Joliuke @ 2014 01 10, 13:09)
Šiemet pirmą kartą nusipirkau pati demar su naturalia vilna(sau) ir ką galiu pasakyti, nuo 0 jau einu ir tikria neperkaistu. Super batukai, šilta, neperkaista, lengva ir patogu. Dabar savo kailiu išbandžius galiu pasakyti, kad geresnių batų dar neturėjau niekada thumbup.gif
Mano sūnelis 1 metukų tik, bet demarus turi 4u.gif
Vaikas vaikui nelygus. Nors sūnelis ir mažytis dar, tik metukai suėjo, bet vežime jis nė už ką nesėdi, nebent pataikau miego laiku. Pilnai vaikšto (pradėjo nuo 11 mėn) ir nemažai būnam lauke, o šiltesnių batukų aš nežinau, todėl demariukai labai mums patinka ir tinka 4u.gif


Nu va matote kokie vaikai skirtingi. As irgi siais metais pirma karta isigijau ir kol kas jie stove nauji spintoje smile.gif Mano dukrai su tokiais karsta. Net nebandyciau deti, nes pilnai uztenka Croksu ir odiniu batuku. Koja silta. Mano maziuke iki 2 m. miegojo lauke. Su tuo tikslu ir ejome I lauka su vezimeliu. Bet vis tiek neisivaizduoju kaip su tokias "griozdais" gali maziukas vaiksciuoti...
Atsakyti
maniskis pavyzdziui nemiega lauke nuo tada, kai vezime pradejau sodinti, pernelyg idomu viskas, paleidziu ir lekiu is paskos.
ismoko normaliai vaiksciot is pradziu su rudeninukais, maxej dailius nedidelius aulinukus nupirkau, bet su jais ziauriai kojos prakaitavo.
o dabar va jau maunu demarus (nors turetu buti per silta dar), vien su pedkelnem, pareina maloniai siltom ir sausom kojytem. aisku mano bamblys jau vaiksciojo kelis menesius iki demarus apaviau. gal atrodo griozdiskai, bet varo kaip tankas, jokie purvynai nebaisus, ant ledo neslysta.
Atsakyti