Įkraunama...
Įkraunama...

Medicinos pažyma Vairuotojo pažymėjimui

Pasidariau pažymą.. Užpildžiau testą apie sveikatą, sumokėjau 50lt ir kai paklausiau "o kada mane tikrins?" į mane Zebro administratorė kreivai pažiūrėjo biggrin.gif Pasirodo šiais laikais tiki testais o ne gydytojais biggrin.gif
Atsakyti
va va pas mane lygei tokia pat situacija.. atvaziavau pasiruosusi kad bus patikrinama viskas.. galvoju ir paciai geriau..o taip juk profilaktiskai taip niekaip ir nenueinu.. bet pasirodo dave testa spaudima pamatavo ir sako laisva ax.gif nu galvoju geras.. vat ir vazineja visokie psihopatai uz vairo..
Atsakyti
mums (ARV auto) siule ta pazymejima gauti pas juos, neva ateis komisija ir viska labai greitai atliks uz 50lt. Arba sako galite ja gauti savo medicinos istaigoje. Bet pasirodo toj ligonineje kur as esu uzsiregistravus ir kaina apie 50 lt schmoll.gif
Atsakyti
pas savo gydytoja mokejau 45 lt ir tik paziurejo spaudima, dave siuntima plauciams sviestis bet taip ir neuejau doh.gif
Atsakyti
tai dabar jau nebereik visų nesąmonių ir pažymų? Užtenką testą (vairuotojo garbės deklaraciją) pateikti savo poliklinikoje, ir gauni galutinę tą sveikatos pažymos formą? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1337mergaite: 10 rugpjūčio 2010 - 11:12
QUOTE(1337mergaite @ 2010 08 10, 12:12)
tai dabar jau nebereik visų nesąmonių ir pažymų? Užtenką testą (vairuotojo garbės deklaraciją) pateikti savo poliklinikoje, ir gauni galutinę tą sveikatos pažymos formą? smile.gif


mano poliklinijoj pasake : reikia apsilankyti pas okulista, ir dar is psichiatro pazyma pasiimti. Ir par plius 35lt sumoketi. O stai kaune sumokejau 50lt ir tik spaudima pamatavo biggrin.gif
Atsakyti
Man net spaudimo nematavo.. Tik testą užpildžiau ir jau sveika lotuliukas.gif Na ačiū Dievui neseniai buvau pas gydytojus, tai žinau kas blogai smile.gif Jei kas tingi dar kartą per gydytojus eit, tai apsilankykit Kaune, Zebras mokykloje. Sumokat 50lt ir laisvos smile.gif
Atsakyti
Kvailas klausimas, bet ar tą pažymą galima gauti tik ten, kur esu registruota, ar bet kurioje poliklinikoje? blush2.gif
Atsakyti
O vairavimo mokykloje nepadaro to sveikatos patikrinimo? jeigu padaro, tai gal zinote kurioje? Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(kiri111 @ 2009 12 25, 22:36)
Dirbu Karoliniskiu poliklinikoje, sveikatos tikrinimo komisijoje, tai jei kam aktuolu (vairavimo, ginklo, darbo ar uzsienio pazyma) , kreipkites. mirksiukas.gif



sveiki,
kiek laiko uztrunka praeiti sveikatos tikrinimo komisija karoliniskiu poliklinikoje? Ir kiek kainuoja? As registruotas toje poliklinikoje
Atsakyti
kiek privaciai kainuoja nezinote? taip nenoriu i tas poliklinas visas tampytis..
Atsakyti
O gal kas zinot, jei sveikatos pazymoj parasytas kodas 01.01 tai ant teisiu tures but foto su akiniais? g.gif
Atsakyti