Įkraunama...
Įkraunama...

Medicinos pažyma Vairuotojo pažymėjimui

Aš su savo -5 irgi vairuoju, bet beskaitant jusų žinutes kylo klausimas, o kaip jus matote vairuoti vakare? Aš prieblandoje vairuojant matau l blogai, galiu būti su linzėm su akiniais, akyse liejasi vis norisi akinius pasitaisyti, kad geriau matyčiau. Vėliau kai jau sutemsta, matosi geriau. Todėl aš pateisinu tai, kad nuo -8 nebeleidžia vairuoti g.gif . Na nebent jums vadinamas "vištakumas", kuris lydi trumparegiste, nepasireiškia ax.gif
Atsakyti
Mergaites, gal dar kuri zinot kiek laiko galioja vairuotojo sveikatos pazyma? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rianka @ 2005 07 27, 17:21)
Mergaites, gal dar kuri zinot kiek laiko galioja vairuotojo sveikatos pazyma?  g.gif

Man atrodo,galioja penkis metus.
Atsakyti
Sveiki,

ar galetumete parekomenduoti istaiga/imone Vilniuje,
kurioje butu galima greitai, be eiliu gauti sveikatos
pazyma vairuotojo pazymejimui? Gerai butu Antakalnyje,
Zirmunuose, centre ar pan.

Darbo medicinos centro Kauno g. nesiulyti - jau buvau
ten ir sugaises 20 min. veltui turejau iseiti (ten
vien prie registraturos eile 50 zm., daug dideliu
imoniu-klientu, kurios siuncia bandas zmoniu, dirba
8:00-12:00 ir pan.).

Gal imanoma kokioje variavimo mokykloje greitai apsisukti? Ar butinai drozti i savo poliklinika - jos labai nemegstu, dideles eiles.
Atsakyti
QUOTE(Dzentelmenas @ 2005 11 10, 09:51)
Sveiki,

ar galetumete parekomenduoti istaiga/imone Vilniuje,
kurioje butu galima greitai, be eiliu gauti sveikatos
pazyma vairuotojo pazymejimui? Gerai butu Antakalnyje,
Zirmunuose, centre ar pan.

Darbo medicinos centro Kauno g. nesiulyti - jau buvau
ten ir sugaises 20 min. veltui turejau iseiti (ten
vien prie registraturos eile 50 zm., daug dideliu
imoniu-klientu, kurios siuncia bandas zmoniu, dirba
8:00-12:00 ir pan.).

Gal imanoma kokioje variavimo mokykloje greitai apsisukti? Ar butinai drozti i savo poliklinika - jos labai nemegstu, dideles eiles.


Bandyk Centro poliklinikoje http://www.pylimas.lt/lt/
Atsakyti
Kai aš prieš beveik 10metų ėjau dėl vairavimo, su lęšiais mačiau 1.Tai manęs nieko neklausė, o aš ir nesigyriau.Galvojau, kad pavartys kortelę ir pamatys, kad man aukšto laipsnio trumparegystė.Nepavartė...Išėjo, kad apgavau pati to nežinodama tongue.gif

Atsakyti
Del vairavimo mastau taip - koks skirtumas, ar trumparegyste -10 ar -5, vairuot be akiniu/linziu praktiskai neimanoma, o jei zmogus su akiniais/linzemis, kurie uztikrina 100 proc regejima, tai kame problema. O tamsoje visi trumaparegiai mato prasciau.
Kitas mano pamastymas - po akiu korekcijos lazeriu, daznas mato pilna 1, bet gydytojai akcentuoja, kad trumparegyste nedingsta, ji lieka. Tai velgi koks skirtumas tada, ar zmogus po operacijos, kuri nepasalina trumparegystes, mato 100 proc, ar ta pati 100 proc mato zmogus, su tinkamai parinktais akiniais.
Atsakyti
Na kai as praeidinejau med.komisija teisems, tai man parase med. kortelej, kad galiu vairuoti metus..Nepamenu koks pas mane minusas, ar -5 ar -6.. g.gif ..Tai dabar isigysiu linzes, ir su jom eisiu pas gydytoja, nes ji man taip ir pasake, ateiti su linzem ir viskas bus ciki.. smartass.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutė @ 2006 01 03, 14:22)
Na kai as praeidinejau med.komisija teisems, tai man parase med. kortelej, kad galiu vairuoti metus..Nepamenu koks pas mane minusas, ar -5 ar -6.. g.gif ..Tai dabar isigysiu linzes, ir su jom eisiu pas gydytoja, nes ji man taip ir pasake, ateiti su linzem ir viskas bus ciki.. smartass.gif



negali būti schmoll.gif
kai -5 ar -6, leidžia vairuoti
be problemų

nebent dar yra koks astigmatizmas ar dar kažkas

Atsakyti
Mane apziurejo vairavimo mokykloje kurios mokine as buvau, ir tai padaro labai greitai, taciau kaina 45 lt. Galbut galetum pasiteirauti kokioje vairavimo mokykloje, taciau reikes laukti kol jie vykdys med apziura saviems.
Geriausia eiti i savo vairavimo mokykla, juk vistiek privalomu 10 pamoku turi atvazineti.
Atsakyti
Pagaliau prisiverčiau pasikeisti seną Vairuotojo pažymėjimą į naują. Bet kiek žinau, tai tam reikalui yra reikalinga Medicinos pažyma. Tai noriu paklausti tų, kas jau apturėjo šitą "malonumą" ir laiko gaišimą.
1. Per keik laiko gavote pažymą?
2. Kiek reikėjo gydytojų pereiti?
3. Kiek laiko ta pažymą galioja?
4. Kiek sumokėjote pinigų už pažymą?
5. Ar galima tą pažymėlę gauti kaip nors greičiau ir barngiau blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2006 01 25, 12:36)
Pagaliau prisiverčiau pasikeisti seną Vairuotojo pažymėjimą į naują. Bet kiek žinau, tai tam reikalui yra reikalinga Medicinos pažyma. Tai noriu paklausti tų, kas jau apturėjo šitą "malonumą" ir laiko gaišimą.
1. Per keik laiko gavote pažymą?
2. Kiek reikėjo gydytojų pereiti?
3. Kiek laiko ta pažymą galioja?
4. Kiek sumokėjote pinigų už pažymą?
5. Ar galima tą pažymėlę gauti kaip nors greičiau ir barngiau  blush2.gif ?

As pries pora savaiciu,pagaliau gavau ta pazyma!
1.gausi ja iskart,tik turet reikia,narkologo irasa,psihiatro,terapeutes siuntima,tiesa terapeute dar nusius kur nors,pvz.krauja priduot,flurograma padaryt.dar turi turet kraujo grupe irasyta i pasa butinai.
2.kai jau atejau i komisija su visais dokumentais dar nusiunte pas okulista ir neurologa,bet ten tik pasakai kad del pazymos,tai jie be eiles priima,bent jau pas mus antakalnio poliklinikoi.o neurologe net nepakviete,paeme kortele ir isnese jau su yrasu!
3.Pazyma galioja 5metus,kaip ir buvo visada.
4.galima,bet vistiek turesi eit pas kiekviena daktara,beto taip pat reik vaziuot i narkologini paciam,o privaciuose sumokesi apie 50-60lt,o paprastoi poliklinikoi as mokejau 35lt.
jei kas dar domins,klausk,nes visai neseniai tai praejau! 4u.gif
Atsakyti