Įkraunama...
Įkraunama...

Agorafobija

QUOTE(Ramsius @ 2011 07 13, 10:55)
Sveika,
Man jau po biski pradeda nusvirti rankos,,,gyvenu amzinoj nerimo busenoj ji mane grauzia24 val per para, kartais pagalvoju kad jau nebeistversiu daugiau unsure.gif Kai pradejau gerti tuos vaistus ,nzn ar Lyrica ar Lorafena, tai is pradziu buvo lyg geriau, o dabar pradejau bijoti pati saves,kad neuzeitu proto aptemimas ir ko nors nepasidaryciau,,,bijau tapti nevaldoma,,,bijau pati saves,,,,,,ir depresija jau atslinko,,,,, doh.gif  unsure.gif  blink.gif Viskas erzina,nervina,pasidariau pikta,agresyvi,,,o baisiausiač kad laukai savaites kelione i uzsieni,,,,,,,okaip bijau,,,,,,nesaugu bus,,,,,jau vakar, vaziuojant is Klp i Ukmerge su seimyna visa kelia tas NERIMAS ede, grauze, nes nesaugu,isvykau is savo namu kur jauciuosi saugiausia,,, blink.gif  unsure.gif
Parasyk savo tel nr mano 8-673 02472č kartais ir nakti sms padeda verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


Sveika,
oi, puikiai tave suprantu. Tas nerimas prisaukia visas depresijas ir netgi organinius sutrikimus. Lorafenas nepadeda? O kiek tu jo geri? Man padeda tik Clonazepamas su Lorafenu, arba vienas Clonazepamas doh.gif . Kai buvo nuveze i klinikas, bande Valiumu "gaivint", efektas nulinis blink.gif . Kaip nekenciu to Clonazepamo, negaliu net i dezute ziuret, vien ta mintis, kad ji reikia gert zlugdo verysad.gif . Atsargiai su Lorafenu, prie jo galima labai greitai priprasti. Clonazepamas ir Lorafenas, anot vieno zinomo psichatro -patys baisiausi vaistai, nes syki pakliuvus i ju pinkles, issivaduoti be galo sunku. reikia labai daug dirbti su savimi, jog nereiketu siu vaistu, nes jie - labai stiprus. Kita vertus, juk negali istisi gyventi diskomforte, nors, reikia ieskoti kitu keliu, nei trankviliantai.
Suprantu,kaip sunku palikti "tvirta pagrinda po kojomis", t.y. namus. Bet guoskis mintimi, jog tu - ne viena, salia artimi zmones, jie pades, jei jau iskls ta "numatomoji" beda. O kaip tau lektuve? Neuzeina priepuoliai?

Parasysiu savo tel Nr. i a.z. mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Xero @ 2011 07 13, 15:07)
Sveika,
oi, puikiai tave suprantu. Tas nerimas prisaukia visas depresijas ir netgi organinius sutrikimus. Lorafenas nepadeda? O kiek tu jo geri? Man padeda tik Clonazepamas su Lorafenu, arba vienas Clonazepamas doh.gif . Kai buvo nuveze i klinikas, bande Valiumu "gaivint", efektas nulinis  blink.gif . Kaip nekenciu to Clonazepamo, negaliu net i dezute ziuret, vien ta mintis, kad ji reikia gert zlugdo  verysad.gif . Atsargiai su Lorafenu, prie jo galima labai greitai priprasti. Clonazepamas ir Lorafenas, anot vieno zinomo psichatro -patys baisiausi vaistai, nes syki pakliuvus i ju pinkles, issivaduoti be galo sunku. reikia labai daug dirbti su savimi, jog nereiketu siu vaistu, nes jie - labai stiprus. Kita vertus, juk negali istisi gyventi diskomforte, nors, reikia ieskoti kitu keliu, nei trankviliantai.
Suprantu,kaip sunku palikti "tvirta pagrinda po kojomis", t.y. namus. Bet guoskis mintimi, jog tu - ne viena, salia artimi zmones, jie pades, jei jau iskls ta "numatomoji" beda. O kaip tau lektuve? Neuzeina priepuoliai?

Parasysiu savo tel Nr. i a.z.  mirksiukas.gif .



Laba,
Kaip laikotės, likimo draugės?

Xero, aš nežinau ką geriu, ar Lyrica ar Lorafeną. Čia bandymas. Tik kompas kažkur ten Prancūzijoj parenka kuris bandomasis ką gauna. Geriu 3 kapsules ryte+3 vakare. Ir tik vienoje iš jų yra vaistas. Man rodos kad nepadeda man tie vaistai. Dabar va dar Seroxat psichiatrė išrašė, sugėriau po pusę tabletytės 20 dienų, dabar po visą gersiu.
Kišenėj turiu Xanaxo, bet dar nebandžiau jo.
Kelionė praėjo gerai, tik labai bijojau to "smegenų užtemimo" kaip aš vadinu, kada nežinai aks darosi ir tiesiog gali paklaikti. Manau kad tokioje būsenoje ir pasidaro žmonės sau ką nors blogo....Buvo užėję 1 kartą.....Beje, kai pradėjau Seroxatą gerti, tai tie "smegenų užtemimai" rečiau užeina....Bet užttat pastovus silpnumas, rankos dreba, mb sako, žiūrėk kaip tave į šonus mėto.....
Ir kas baisiausia, man vistiek labai norisi alc.gif verysad.gif Žinau kad negalima, bet tada tą vakarą vaistū neisgeriu....O taip juk negalima....

Skaičiau kitoj temoj apie Panikos priepuolius kad Kaune vienai mūsų likimo draugei pasiūle psichiatrė 40d kursą dienos stacionare.....Vat kaip norėčiau ir aš....Reiks pasiprašyt....Yra ir pas mus toks dienos stacionaras....
Atsakyti
QUOTE(moony @ 2011 06 15, 15:30)
Beja kitas daktaras išrašė Cipralex, 1 tabletę išgėriau, poto paskaičiau apie šalutinį poveikį, tai padėjau į šoną kolkas. Galvoju eit neit pas kokį psichoterapiautą ar psichologą,

Kiek zinau sio vaisto negalima siaip kaip nori gert - visgi tai antidepresantas,,beje labai puikus.Geriu jau 9 men., man labai padeda. O ir israso ji tik daktaras - psichiatras. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2011 08 11, 12:19)
Dabar va dar Seroxat psichiatrė išrašė, sugėriau po pusę tabletytės 20 dienų, dabar po visą gersiu.

Pakeitė man Seroxatą į Escitalopramą.... g.gif
Atsakyti
Labas mamos 4u.gif As manau, kad visos musu baimes yra kile is vaikystes...Neseniai skaiciau labai gera knyga, Fritz Rieman "Pagrindines baimes formos", ir dar "Gabaus vaiko drama", bet kitos autores. Labai rekomenduoju. Pati turiu baimiu. Labai keistu iprociu nukreiptu i save, o is tikruju tai tiesiog mano ankstesniu kanciu tesinys, bet dabar jau tai as darau pati sau. Sau jauciuosi kaip neisbaigta, sudeta is atskiru keistu detaliu. Sunkiai sekasi myleti save. Bet as stengiuosi. Dabar gilinuosi i viska per knygas. Viska suprantu iskur tai. O, kad galetume save pasitaisyti taip paprastai, tai nebutu nei agorafobijos nei kitu panasiu baimiu ir dalyku.
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2011 08 18, 12:59)
Pakeitė man Seroxatą į Escitalopramą.... g.gif


Ramsiuk, kaip tau sekasi, ar pagerejo? 4u.gif As gulsiu i dienos stacionara,kitos iseities nebera unsure.gif .

QUOTE(mėnulis @ 2011 08 24, 13:03)
Labas mamos  4u.gif As manau, kad visos musu baimes yra kile is vaikystes...Neseniai skaiciau labai gera knyga, Fritz Rieman "Pagrindines baimes formos", ir dar "Gabaus vaiko drama", bet kitos autores. Labai rekomenduoju. Pati turiu baimiu. Labai keistu iprociu nukreiptu i save, o is tikruju tai tiesiog mano ankstesniu kanciu tesinys, bet dabar jau tai as darau pati sau. Sau jauciuosi kaip neisbaigta, sudeta is atskiru keistu detaliu. Sunkiai sekasi myleti save. Bet as stengiuosi. Dabar gilinuosi i viska per knygas. Viska suprantu iskur tai. O, kad galetume save pasitaisyti taip paprastai, tai nebutu nei agorafobijos nei kitu panasiu baimiu ir dalyku.


Aciu uz nuorodas, reikes paskaityti ta antraja,pirmaja skaiciusi 4u.gif .
Taip, labai sutinku,kad tos baimes - musu ankstesniu baimiu, potyriu israiska. Pati turejau labai sunkia vaikyste,komplikuota paauglyste ir apskritai, daznai jauciuosi,lyg buciau ne is sio pasaulio, kazkur uzstrigusi laike ir erdvdeje doh.gif . Sunku kartais gyvent...As irgi turiu visokiu keistu iprociu, nukreiptu i save unsure.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Xero: 24 rugpjūčio 2011 - 16:39
QUOTE(Xero @ 2011 08 24, 16:37)
Ramsiuk, kaip tau sekasi, ar pagerejo?  4u.gif As gulsiu i dienos stacionara,kitos iseities nebera  unsure.gif .


Ir aš noriu, tik man pasakė kad pas mus nėra, yra Palangoje. Bet pažįstama sakė kad mūsų Universitetinėj ligoninėj yra afektinių būsenų skyrius, tai ten galima prašytuis.....Aš jau nebegaliu.... doh.gif Nieko nepagerėjo, tik man prie to paties dar ir alc.gif vis daugiau norisi...Kaip su tuo kovoti?????
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2011 08 25, 09:42)
Ir aš noriu, tik man pasakė kad pas mus nėra, yra Palangoje. Bet pažįstama sakė kad mūsų Universitetinėj ligoninėj yra afektinių būsenų skyrius, tai ten galima prašytuis.....Aš jau nebegaliu.... doh.gif Nieko nepagerėjo, tik man  prie to paties dar ir alc.gif vis daugiau norisi...Kaip su tuo kovoti?????


Bet tu vaistus vartoji. Nejauti sustiprinto poveikio? g.gif Man tai tikrai stipriau "kala" i galva, nors jau sunkiai beatsimenu,kaip tas alkoholis veikdavo be vaistu, nes vaistus vartoju labai seniai doh.gif .

Kaipedoje nera dieninio stacionaro? Esu gulejusi Panevezyje pries daug metu, ten buvo ligonines psichosomatiniame skyriuje. Tada padejo, be to daug visokiu proceduru gaudavau thumbup.gif .
Atsakyti
Sveikos,mergaites,as jau baigiau vartoti Sertraline,todel turiu pakuote parduoti pigiau..Jei kuriai reikia,rasykite man i az,Vilnius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Xero @ 2011 08 24, 17:37)
Ramsiuk, kaip tau sekasi, ar pagerejo?  4u.gif As gulsiu i dienos stacionara,kitos iseities nebera  unsure.gif .
Aciu uz nuorodas, reikes paskaityti ta antraja,pirmaja skaiciusi  4u.gif .
Taip, labai sutinku,kad tos baimes - musu ankstesniu baimiu, potyriu israiska. Pati turejau labai sunkia vaikyste,komplikuota paauglyste ir apskritai, daznai jauciuosi,lyg buciau ne is sio pasaulio, kazkur uzstrigusi laike ir erdvdeje doh.gif . Sunku kartais gyvent...As irgi turiu visokiu keistu iprociu, nukreiptu i save  unsure.gif .

lygiai tokia pati ir mano nuolatine busena. bet kiek pamenu, taip jauciausi visada, kai vaikas buvau sakydavau mamai, kad as kitokia nei visi smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,o ar jums nebuna, kad dreba rankos?? Man viesumoj vis kazkas isijungia, jei reikia pasirasyti koki dokumenta, ragas, kaip su vistos koja buna, kazkas uzsikerta, o neduok Dieve dar stebi kaip rasau biggrin.gif KAIP su tuo kovoti? O dreba ne tik tokiose situacijose, bet ir pvz paduodant koki daikta, jei jaudinuosi, ar pan. Su skydliauke viskas tvarkoj, su spaudimu irgi, neisivaizduoju nuo ko dar taip galetu buti, manau tik nerviskai, nes namuose man viskas kaip ir tvarkoj. Dar buna , kad galva dreba, pvz stengiantis atsigert is labai pilno puodelio, kazkoks durnynas biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
laukas, įdomu, o gal kas bandė NLP?... kažkaip prisiskaičiau gražių dalykų, tik įdomu, ar tikrai padeda?..
Atsakyti