Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

Netiketai "isiverzus" i pirmaja tema ir labai prisidejus prie tokio greito jos uzbaigimo jauciu pareiga atidaryti nauja 4u.gif 4u.gif

Sena tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zubriuka: 11 spalio 2010 - 15:36
Ačiū, nes vis dar neprisikambinu i klinika, nekelia niekas doh.gif
Pakartosiu klausima, gal kuri zinot Trejs dirba nuo 8 ar nuo 9 val ryto?
Atsakyti
QUOTE(selione @ 2010 10 11, 05:36)
Ačiū, nes vis dar neprisikambinu i klinika, nekelia niekas  doh.gif
Pakartosiu klausima, gal kuri zinot Trejs dirba nuo 8 ar nuo 9 val ryto?


Man atrodo, kiek skaiciau sena tema, lyg kazkas raso jog nuo 9 ryto g.gif Bet nesu tikra...
Gal pabandyk per paieska kazkaip senoj temoj, tikrai kazkas apie tai buvo...
Atsakyti
Zubriuka, vyras reikalingas būna per punkciją, t. y. tada, kai reikia tavo kiaušiąlastes apvaisinti (tada jis turi paruošti spermą). Sėkmės smile.gif
Atsakyti

Aciu labai visoms atsakiusioms ankstesnej temoj... Bandysiu ziurinetis, vistik vasaris jau ne uz kalnu...

Pabandysiu pakartoti ka ten parasiau, nes tema iskart uzdarytaz buvo... ax.gif

Pas mane visi tyrimai jau padaryti kokiu reiktu, jei LT daryciau... Galeciau LT pradeti kad ir rytoj Tai gal ir su LV nebutu problemu, gal tiesiog reiktu atvaziuoti vos keliom dienom aksciau pries stimuliacija, jei kazko truktu - juk galima padaryti. Planuojam praskristi kartu su vyru (i LT arba LV), net jis po to isskris atgal (nezinia, kiek jo reikes, BAK'e sake, kad apie 5 dienas), o as liksiu visai tolimesnei procedurai. Ar labai svarbus vyro buvimas salia per viska? Ir kiek laiko jusu vyru reikejo, grynai tai "fizinei" daliai???
Pradedu nervintis siek tiek ir jaudintis kaip cia viska suorganizuoti ir kas cia bus... Stengiausi kuo maziau skaitineti, kad neprisigasdinti, nes % nera labai dziuginantys... Kai pasakitau kaip kai kurios po 7 IVF daresi - plaukai siausiasi!
Todel net apie pacia procedura kaip ka ten darys nelabai zinau... Specialiai dar nesidomejau. Bet turbut reiketu... Nes zinau tik tiek, kad turriu nuvykti pas daktare, kuri atliks IVF.
Atsakyti
QUOTE(selione @ 2010 10 11, 15:36)
Ačiū, nes vis dar neprisikambinu i klinika, nekelia niekas  doh.gif
Pakartosiu klausima, gal kuri zinot Trejs dirba nuo 8 ar nuo 9 val ryto?

dirba nuo 9 4u.gif
o kokiu numeriu skambini, visada tuo pačiu skambindavai, nes aš pirmai konsultacijai kai skambinausi tai man vis nekėlė, pasirodo kažkokiu netokiu nr skambinau, dabar ir mobilų turiu, jei reikia rašyk až

QUOTE(Zubriuka @ 2010 10 11, 15:59)
Ar labai svarbus vyro buvimas salia per viska? Ir kiek laiko jusu vyru reikejo, grynai tai "fizinei" daliai???


vyro reikės per punkciją, o ji daroma apie 12-16ciklo dieną, priklauso nuo to kaip stimuliuojasi 4u.gif
mano vyras važiavo per pirmą konsultaciją,bet pas gydytoją nebuvo tik pasidarė tyrimus ir antrą kartą jau važiavo punkcijai, mums ji paskutinį kartą buvo 14c.d.
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2010 10 11, 06:28)
vyro reikės per punkciją, o ji daroma apie 12-16ciklo dieną, priklauso nuo to kaip stimuliuojasi  4u.gif

Jeigu pas mane O visad laiku - 14 arba 15 CD... Folikulas kuo graziausias buna (su gine karta "uztaikem" ir apziurejom pries plysima), tai turbut ir stimuliuojant tas pats butu... Ta prasme, apie 14 ar 15 CD.. Cia kaip O???
Atleiskit, kad lendu labai su savo gal nereiksmingais klausimais, bet kazka jau pradedu darytis ta linkme, tartis ir tiesiog noriu issiaiskinti, nes mums oi kiek daug reikalu reikia suderinti tokiu papildomu -lektuvai, skrydziai, atsiprasymai is darbu ir t.t.
4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Siand. uzsiregstravau ir as i klinika smile.gif tai uzrase lapkricio 17d. pas Treijs.
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2010 10 11, 17:35)
Jeigu pas mane O visad laiku - 14 arba 15 CD... Folikulas kuo graziausias buna (su gine karta "uztaikem" ir apziurejom pries plysima), tai turbut ir stimuliuojant tas pats butu... Ta prasme, apie 14 ar 15 CD.. Cia kaip O???
.....

Nuo stimuliacijos gali pasikeisti O laikas, nebūtinai tą dieną kaip natūraliai.
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2010 10 11, 06:48)
Nuo stimuliacijos gali pasikeisti O laikas, nebūtinai tą dieną kaip natūraliai.


Aciu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2010 10 11, 16:35)
Jeigu pas mane O visad laiku - 14 arba 15 CD... Folikulas kuo graziausias buna (su gine karta "uztaikem" ir apziurejom pries plysima), tai turbut ir stimuliuojant tas pats butu... Ta prasme, apie 14 ar 15 CD.. Cia kaip O???


kaip ir rašė Pelargonija, stimuliuojant tas laikas gali pasikeisti, jei gerai stimuliuosis, tai gali ir 12c.d. būti
o dėl važiavimo tiesiai stimuliacijai, tai reikėtų pirma pasiskambinti, manau gal ir sutarsit, bet reikia žinoti ir tai,o manau jie ir perspės, kad jei tarkim pas tave bus cista( ar dar kokių dalykų, kas įtakoja stimuliacijos pradžia) gali ir nepradėti stimuliuoti, žodžiu nevisada užtenka tik gerų tyrimų norint pradėti stimuliaciją, galutinis sprendimas vistiek bus tik atvykus
Atsakyti
Nepykit, kad dar "pristosiu":

Kurios mergaites vaziavo - kokiu konkreciai tyrimu reikia man ir vyrui pries IVF?
Gal turit koki sarasiuka.. Embrions tinklapyje nieko nera...
4u.gif
Atsakyti