Įkraunama...
Įkraunama...

Embrions klinika

QUOTE(selione @ 2010 10 11, 16:36)
Ačiū, nes vis dar neprisikambinu i klinika, nekelia niekas  doh.gif
Pakartosiu klausima, gal kuri zinot Trejs dirba nuo 8 ar nuo 9 val ryto?

Aš ką tik grįžau iš klinikos. Man atrodo šiandien Treijsas iki 4 sakė bus.
Šiandien klinikoje buvo tik lietuviai biggrin.gif ir dar pirmą kartą čia pamačiau nestuke.gif tai iškart šalia atsisėdau, vyras sako, gal einam ant minkštos dalies patogiau, ne, sakau, būnam čia tongue.gif
Man punkcija trečiadienį. Mergaitės, kurios jau buvote, ką jūs vežėtės? Baiba išvardino - chalatas, tapkės ir sako "bluzončik". Tai čia gal kokia maikutė? Argeriau naktinukai pasiimt? Gal galima užsidėt ir kojinytes šiltesnes kad ir mažas? Jau dabar kraujas stingsta nuo pagalvojimo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 11, 08:54)
Aš ką tik grįžau iš klinikos. Man atrodo šiandien Treijsas iki 4 sakė bus.
Šiandien klinikoje buvo tik lietuviai biggrin.gif  ir dar pirmą kartą čia pamačiau nestuke.gif  tai iškart šalia atsisėdau, vyras sako, gal einam ant minkštos dalies patogiau, ne, sakau, būnam čia tongue.gif
Man punkcija trečiadienį. Mergaitės, kurios jau buvote, ką jūs vežėtės? Baiba išvardino - chalatas, tapkės ir sako "bluzončik". Tai čia gal kokia maikutė? Argeriau naktinukai pasiimt? Gal galima užsidėt ir kojinytes šiltesnes kad ir mažas? Jau dabar kraujas stingsta nuo pagalvojimo doh.gif

thumbup.gif thumbup.gif Jau ilga kelia nuejot!!! Laikysiu kumscius uz jus!!!!
Savo ruoztu norejau paklausti, pries pradedant stimuliacija, ar ilgai reikejo vazineti tyrimams ir pan? Kiek laiko uztruko nuo pradines minties, kad pas juos klinikoj darysit IVF iki va dabar, punkcijos dienos? ax.gif 4u.gif
O 'bluzoncik' tai tiketina kad lengvas megztinukas, na, tarkim - treningo virsus... Bent jau taip as suprantu "bliuzona" blink.gif blink.gif
Sekmes dar karta!!!
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2010 10 11, 17:22)
Nepykit, kad dar "pristosiu":

Kurios mergaites vaziavo - kokiu konkreciai tyrimu reikia man ir vyrui pries IVF?
Gal turit koki sarasiuka.. Embrions tinklapyje nieko nera...
4u.gif

daugiau info yra IVF temutėje
o šiaip mes darėmės, vyras: spermos tyrimą, ŽIV, sifilis, hepatitas B ir C
aš: ŽIV, sifilis, hepatitas B ir C, toksoplozmozė, citomegalas, raudonukė, hormoniai (FSH, LH, PRL,PRG,TTH) ir savo nuožiūra dar bendrą kraujo


QUOTE(egk @ 2010 10 11, 18:54)
Aš ką tik grįžau iš klinikos. Man atrodo šiandien Treijsas iki 4 sakė bus.
Šiandien klinikoje buvo tik lietuviai biggrin.gif  ir dar pirmą kartą čia pamačiau nestuke.gif  tai iškart šalia atsisėdau, vyras sako, gal einam ant minkštos dalies patogiau, ne, sakau, būnam čia tongue.gif
Man punkcija trečiadienį. Mergaitės, kurios jau buvote, ką jūs vežėtės? Baiba išvardino - chalatas, tapkės ir sako "bluzončik". Tai čia gal kokia maikutė? Argeriau naktinukai pasiimt? Gal galima užsidėt ir kojinytes šiltesnes kad ir mažas? Jau dabar kraujas stingsta nuo pagalvojimo doh.gif

man pasakė atsivežti šlepetes ir chalatą, bet aš dar tokius bliuzelės tipo naktinukus pasiėmiau, trumpi, ne šilkiniai kokie, tai norėjau juo nusirengti, galvojau kaip ir įprastai uždės kokius savus naktinius, bet man liepė būti su savais, tai super thumbup.gif prieštai liepė būti šiltai ir kojas šiltai laikyti, tai manau kojinaitės nepamaišys thumbup.gif
sekmės tau trečiadienį 4u.gif

QUOTE(Zubriuka @ 2010 10 11, 19:10)
thumbup.gif  thumbup.gif Jau ilga kelia nuejot!!! Laikysiu kumscius uz jus!!!!
Savo ruoztu norejau paklausti, pries pradedant stimuliacija, ar ilgai reikejo vazineti tyrimams ir pan? Kiek laiko uztruko nuo pradines minties, kad pas juos klinikoj darysit IVF iki va dabar, punkcijos dienos?  ax.gif  4u.gif

aš į LV nuvažiavau konsultuotis, ten atlikom jau anksčiau minėtus tyrimus ir sutarėm nuo sekančio ciklo pradėti stimuliuotis jei viskas gerai, taigi kai prasidėjo naujas ciklas 2d.nuvažiavau, pažiūrėjo ir pradėjom
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2010 10 11, 20:10)
thumbup.gif  thumbup.gif Jau ilga kelia nuejot!!! Laikysiu kumscius uz jus!!!!
Savo ruoztu norejau paklausti, pries pradedant stimuliacija, ar ilgai reikejo vazineti tyrimams ir pan? Kiek laiko uztruko nuo pradines minties, kad pas juos klinikoj darysit IVF iki va dabar, punkcijos dienos?  ax.gif  4u.gif
O 'bluzoncik' tai tiketina kad lengvas megztinukas, na, tarkim - treningo virsus... Bent jau taip as suprantu "bliuzona"  blink.gif  blink.gif
Sekmes dar karta!!!

Ačiū, Zubriuka aciuks.gif
Pirmą kartą važiavom pirmai konsultacijai. Tada dar tikėjausi, kad gal dar leis kokį paskutinį IUI, bet, deja, pasakė, kad ir tie Lietuvoje daryti bereikalingai. Bet mes jau žinojom, kad tokiu atveju eisim prie IVF. Tada Treijsas skyrė mėnesiui kontraceptikus ir reikėjo atvažiuoti dar vieną kartą ciklo viduryje, kad pažiūrėti ar nereiks histeroskopijos. Tai šio (antrojo) vizito metu nusprendė, kad histeroskopijos nereiks ir tuo pačiu jis suleido blokuojančius vaistukus. O sekantį kartą jau važiavau 2 c.d. Pirma konsultacija buvo rugpjūčio gale. O Lietuvoje pas nevaisingumo gyd pradėjau eiti tik pernai lapkričio mėn.
Jei dar kils klausimų klausk, mielai atsakysiu. Sekmės tau šiame nelengvame kelyje 4u.gif

ailima, ačiukas aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egk: 11 spalio 2010 - 19:34
QUOTE(egk @ 2010 10 11, 09:25)
Jei dar kils klausimų klausk, mielai atsakysiu. Sekmės tau šiame nelengvame kelyje 4u.gif

Aciu labai! 4u.gif Klausimu is tikro tai milijonai... bet bandysiu pati dar info is IVF temeles susirinkti...
Pas mane kaip ir diagnoze aiski (kiausintakiai nepratekami), apsitarus esu IVF darytis ~2011 vasario menesi BAK'e... Visi tyrimai ten padaryti (rugpjucio menesi)... Mano beda ta, kad noriu kazkaip su embrions susitarti, kad iskart atvaziuoti IVF darytis... Nes as is JAV neiseina grizti tyrimams ir pan. Na, susiusti/nufaksuoti viska ka turiu, visus dokumentus ir tyrimus, pasidaryti likusius kokius cia jei reikes ir bandyti vaziuoti grynai vienam ciklui, kad IVF padaryt... Tai uz tai ir sunku labai derintis ir nezinau ar isivis kazkas taip gausis...
Parasiau siandien jiems laiska i embrions klinika, su trumpa savo istorija... palauksiu ka atsakys, ar imanoma tartis IVF kai jie net paciento nemate!

aciu labai uz info!!! 4u.gif 4u.gif Butinai kreipsiuos, jei bus klausimu ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zubriuka: 11 spalio 2010 - 19:35
QUOTE(Zubriuka @ 2010 10 11, 20:31)
reikes ir bandyti vaziuoti grynai vienam ciklui, kad IVF padaryt... Tai uz tai ir sunku labai derintis ir nezinau ar isivis kazkas taip gausis...
Parasiau siandien jiems laiska i embrions klinika, su trumpa savo istorija... palauksiu ka atsakys, ar imanoma tartis IVF kai jie net paciento nemate!

Gerai, kad parašei, gali būti, kad skirs KT. Aš Treijso klausiau, ar po KT gali būti, kad vistiek būtų cistų, tai sakė, teoriškai neturėtų, bet per jo praktiką yra buvę. Matai per tą vizitą pirmom ciklo dienom ir žiūri, ar nėra cistų ir ar gali pradėt stimuliaciją. Jei randa cistų, atideda stimuliaciją.
Būtinai parašyk, ką tau atrašis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2010 10 11, 09:21)
daugiau info yra IVF temutėje
o šiaip mes darėmės, vyras: spermos tyrimą, ŽIV, sifilis, hepatitas B  ir C

g.gif g.gif Mano vyras nuo gimimo yra hepatito B nesiotojas: na, pats neserga tarsi, bet uzkresti gali kitus. As esu paskiepyta nuo hepatito B (visus 3 skiepus esu gavus, turiu imuniteta jam). Idomu kaip tai gali viska itakoti... g.gif Reikes pasidometi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 11, 19:54)
Aš ką tik grįžau iš klinikos. Man atrodo šiandien Treijsas iki 4 sakė bus.
Šiandien klinikoje buvo tik lietuviai biggrin.gif 
Man punkcija trečiadienį.


Aha, mes irgi vakar su vyru buvom. Pirmai konsultacijai pas Treijsa. Patiko jis mums abiems. Kol kas liepe dar naturaliai pora menesiu pabandyti ir jei nieko - grizti atgal pas ji. Kodel man Lietuvoje daro IUI (dabar esu po antros) labai stebejosi.

Egk, sekmes tau didziausios treciadieni 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iride @ 2010 10 12, 11:09)
Aha, mes irgi vakar su vyru buvom. Pirmai konsultacijai pas Treijsa. Patiko jis mums abiems. Kol kas liepe dar naturaliai pora menesiu pabandyti ir jei nieko - grizti atgal pas ji. Kodel man Lietuvoje daro IUI (dabar esu po antros) labai stebejosi.

Egk, sekmes tau didziausios treciadieni  4u.gif

Ačiū, Iride, aciuks.gif
Žinok, mums dėl trijų IUI Lietuvoje irgi stebėjosi. Kelintą valandą buvai, gal prasilenkėm?
Labai linkiu pagauti stebuklą per tuos du mėnesiukus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 10 12, 15:13)
Ačiū, Iride,  aciuks.gif
Žinok, mums dėl trijų IUI Lietuvoje irgi stebėjosi. Kelintą valandą buvai, gal prasilenkėm?
Labai linkiu pagauti stebuklą per tuos du mėnesiukus biggrin.gif


13 val. buvome uzsirase.
Beje, padare Treijsas man HCG tyrima. Paziuret, gal kartais stebuklas ivyko po antrosios IUI, darytos VK. Vakar buvo 8 dpIUI. Deja, stebuklo kol kas nera. Bet labai tikiuosi, kad Treijso pagalba ji turesiu smile.gif Labai noreciau jau rytoj buti tavo vietoje! Laikysiu stipriai kumstukus uz tave smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iride @ 2010 10 12, 15:41)
13 val. buvome uzsirase.
Beje, padare Treijsas man HCG tyrima. Paziuret, gal kartais stebuklas ivyko po antrosios IUI, darytos VK. Vakar buvo 8 dpIUI. Deja, stebuklo kol kas nera. Bet labai tikiuosi, kad Treijso pagalba ji turesiu smile.gif Labai noreciau jau rytoj buti tavo vietoje! Laikysiu stipriai kumstukus uz tave smile.gif

Žinoma, kad būtinai turėsi drinks_cheers.gif
Ačiū dar kartą, o kumštukus tai jau nuo pat ryto ir laikyk biggrin.gif
Atsakyti
[quote=,2010 10 11, 18:31]
Aciu labai! 4u.gif Klausimu is tikro tai milijonai... bet bandysiu pati dar info is IVF temeles susirinkti...

Labas Zubriuka,atsakiau tau i AZ,jei dar kils klausimu mielai pabandysiu padeti 4u.gif
Atsakyti