Įkraunama...
Įkraunama...

Dog Stories naminių gyvūnėlių konkursas

Turėjau/turiu gyvūnų, visokių emocijų man jie yra sukėlę, bet tokių vat, kad laižytis pulčiau - ne. Ir iš vienos lėkštės nevalgom, vienoj lovoj nemiegam,- jis ne mano šeimos narys, o augintinis, už kurį atsakau, prižiūriu, kuriuo rūpinuosi ir saugau.
Buvo man ir veidas palaižytas (ne lūpos), nelikau sužavėta, ploviaus iškart. O kad pati bučiuotis pulčiau - nu ne biggrin.gif , ir vaikams neleidžiu.
Atsakyti
su papūgėle ir triušuku abi labai gražios ir mielos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2010 10 13, 12:11)
šita  wub.gif[/i]
user posted image

aha, šita ir mane sužavėjo, nu toks trapumas wub.gif ir papūgaaaa kokiaaaaa norėč bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 13 spalio 2010 - 12:58
QUOTE(Vicious Vici @ 2010 10 13, 13:22)
kur tu gyvulį matai? aš tai matau skirtumą tarp gyvulių ir gyvūniuko/padarėlio/augintinio. Ar auginai kada mažą šuniuką? apie didelius nekalbu, tiek to, dideli yra dideli, galbūt kažkaip kitaip jie vertinami, nes žiūrint į juos galbūt nematai to tokio didžiulio mielumo, trapumo, to tokio gražumo. Bet mažas šunytis yra kažkas nerealaus. Jis tiesiog miega, o tu nori prie jo prilysti, paglamonėti, paniurkyti, pačiūčinti. Jis skleidžia būtent tokią energiją, charizmą. Todėl jei neauginai, tai negali komentuoti, nes nežinai to jausmo. O jei auginai, tai net gaila tavo gyvūno, jei jis nesugebėjo sukelti tau tokių gražių jausmų, emocijų...


Nu taip taip didelis šuo kakoja, o mažiukas jorkiukas, tai saldainiukus leidžia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 10 13, 14:23)
Nu taip taip didelis šuo kakoja, o mažiukas jorkiukas, tai saldainiukus leidžia  bigsmile.gif

ne pirmas ir ne paskutinis atvejis forume, kai žmogus skaito nemąstydamas, o gal nemoka? unsure.gif ir tik skuba pasisakyti doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
koks man skirtumas koks ten padarėlis? jei man britku , jums ne, valio , aš juk neperšu savo nuomonės, pasakau tik kaip man yra, pasakėt kaip jums bravo , nebūtina man įrodinėt , juk yra vienaip jei man vis tiek atrodys kitaip.

aš tiek tu meilybių seilybių auginus ir turėjus, kiti per visą gyvenimą tiek neturės, tai kad nereikia man lialia , žinai, nežinai gerai? ne tame esme juk.. aj nebūtu čia SM gal ir galima normaliai apie tai pakalbėt bet tik ne čia ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 13 spalio 2010 - 14:39
O šunys, ypač mažiukai, jei vaistukų negavę, kirmelių turi... Man ir šlykštu visokie laižiakai su gyvūnais... Net savo naminę katę paglosčiusi einu rankų plaut.
Atsakyti
Sita idomi:
http://www.supermama...p...&phid=21078


O kas yra laikoma photosopinta nuotrauka??? Juoda/balta, pasviesinta, ideta sharp'o, tai dar ne photoshopas???
Atsakyti
QUOTE(Jakatta @ 2010 10 13, 15:14)

O kas yra laikoma photosopinta nuotrauka??? Juoda/balta, pasviesinta, ideta sharp'o, tai dar ne photoshopas???

ta kurioje kas nors pripiešta ar kelios foto sujungtos. Bet ir tai tik kalbomis lieka, nes yra ir laimėjusi shopinta foto. Nepapūsi prieš vėją schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jakatta @ 2010 10 13, 14:14)
Sita idomi:
http://www.supermama...p...&phid=21078
O kas yra laikoma photosopinta nuotrauka??? Juoda/balta, pasviesinta, ideta sharp'o, tai dar ne photoshopas???

Apie photoshop'ą taisyklėse nekalbama.
Rašoma va kas: 9. Fotokonkurse nebus tvirtinamos tos nuotraukos, kurios buvo apdorotos naudojant fotomontažą (foto nuotraukų jungimas į vieną atvaizdą, pašalinių objektų įtraukimas į kadrą kompiuteryje, papildomos grafikos ir kitų dailės elementų naudojimas). Gali būti pakoreguotas ryškumas, pašalintas "raudonų akių" defektas, ar fotografuojant nudojami filtrai – įspūdžio, spalvų sustiprinimui, bet ne fotomontažas, nebent konkretaus konkurso taisyklėse bus nurodyta kitaip.**
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 10 13, 15:36)
Apie photoshop'ą taisyklėse nekalbama.
Rašoma va kas: 9. Fotokonkurse nebus tvirtinamos tos nuotraukos, kurios buvo apdorotos naudojant fotomontažą (foto nuotraukų jungimas į vieną atvaizdą, pašalinių objektų įtraukimas į kadrą kompiuteryje, papildomos grafikos ir kitų dailės elementų naudojimas). Gali būti pakoreguotas ryškumas, pašalintas "raudonų akių" defektas, ar fotografuojant nudojami filtrai – įspūdžio, spalvų sustiprinimui, bet ne fotomontažas, nebent konkretaus konkurso taisyklėse bus nurodyta kitaip.**

Supratau. Aciu 4u.gif

Vadinas pakoreguot biski galima
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2010 10 13, 14:50)
koks man skirtumas koks ten padarėlis? jei man britku , jums ne, valio , aš juk neperšu savo nuomonės, pasakau tik kaip man yra, pasakėt kaip jums bravo , nebūtina man įrodinėt , juk yra vienaip jei man vis tiek atrodys kitaip.

aš tiek tu meilybių seilybių auginus ir turėjus, kiti per visą gyvenimą tiek neturės, tai kad nereikia man lialia , žinai, nežinai gerai? ne tame esme juk.. aj nebūtu čia SM gal ir galima normaliai apie tai pakalbėt bet tik ne čia ..

tu matai kaip įdomiai... tu tai gali išsiplėtoti, apie drauges net pripasakoti, nors šioje temoje turbūt tos bučiuojančios draugė nė kvapo, o kai aš jau tau atsakau, tai jau grūdu savo nuomonę, bandau perkalbėti ir pan., o tu ar nebandai įrodyti tik vienareikškiškai, kad tai šlykštu? cool.gif kam įrodinėti? tuomet pažiūrėk foto, pagalvok ir patylėk, o jei ne, tai jau užvedus diskusiją ir kitų netildyk ax.gif
Atsakyti