Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviškos internetinės apsipirkinėjimo svetainės

QUOTE(klopedija @ 2013 01 19, 11:45)
Tai vis tik kurioj ten vietoj prašo asmens kodo?  g.gif  Tiesiog smalsu, nes neradau.  schmoll.gif


Ju tam tinklapy isvis nieks nieko nepraso. Mes susidomejom tom foto plytelem ir parasiau i ju el.pasta,nusiunciau nuotrauka pagal kuria padarytu paveiksla ir pasiteiravau kainos. Gavau atsakyma,kad 1kv.m. tokiu foto plyteliu kainuoja 1600lt. , paveikslas pagaminamas per 45d. ir butinas isankstinis 100%apmokejimas. Tada vel siunciau jiems atsakyma,kad mes sutinkam su viskuo ir to paveikslo norim. Atsakymui atsiunciamas paveikslo maketas pagal ismatavimus ir vel jie pasitikslina ar mums viskas tinka ir ,ar jie jau gali mums siusti uzsakymo forma. Atrasau,kad sutinkam ir kad siustu ta forma. Na ir vietoj uzsakymo formos gaunu zynute,kad jiem reikalingas musu adresas,telefono nr. ir asmens kodas uzsakymo formai padaryti..

Atsakyti
QUOTE(mamyteJ @ 2013 01 19, 11:30)
Na ir vietoj uzsakymo formos gaunu zynute,kad jiem reikalingas musu adresas,telefono nr. ir asmens kodas uzsakymo formai padaryti..
Aišku. Tai tikrai nesąmonė. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mr.D & Mrs.J @ 2013 01 04, 19:35)

Siandiena uzsisakiau indaplove is pirktipigu.lt. Kadangi norimo modelio parduotuvese neradome teko vel pirkti internetu. Paprase 50lt avanso, o likusia dali sumokesime gave preke. Tikiuosi nenuvils. Gal kas esate tureje reikalu su sia parduotuve?

Tai va si parduotuve mane nuvyle. Pazadejo preke pristatyti per 10 dienu. Po 10 dienu parasiau e.laiska ir pasiteiravau kur mano indaplove. Atsake,kad kai tik gaus is tiekeju pranes. Laukiu dar 4 dienas, tada jau skambinu. Pazada pasidometi kaip ten mano preke ir perskambinti, skambucio nesulaukiau. Vakare gaunu e.laiska, kad uz sutarta kaina pristatyti nebegales ir preke pabrangsta 50litu ir jei sutinku vel tektu laukti dvi savaites. Susinervinau, taip ilgai laukiau ir se tau dar tiek pat siulo laukti ir jokiu garantiju,kad po dvieju sav. preke vel nepabrangs ir terminas nenusites. www.pirktipigu.lt nevykdo isipareigojimu. Neinformuoja laiku apie netesybas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mr.D & Mrs.J: 20 sausio 2013 - 13:12
Nuolat perku ir galiu kitiems rekomenduoti, super parduotuvė internetu www.save24.lt thumbup.gif
Prekės visada pasiekia namučius ar darbą LABAI, LABAI greitai, kokybė puiki, pasirinkimas platus, o žinoma MAŽOS KAINOS clap_1.gif clap.gif nuolat vyksta akcijos thumbup.gif visai šeimynai apsiperku ČIA thumbup.gif REKOMENDUOJU IR jums tongue.gif







Atsakyti
Pirkau buitine technika is varle.lt. Super thumbup.gif Susitarem del geresniu kainu, nei tinklalapyje, po apmokejimo per 2 dienas viska gavau. Labai operatyviai suveike.

O vat buitene.lt jau 2 savaites vilkina - zadejo pristatyti preke i parduotuve ir informuoti, kada galiu atvykti, sumoketi ir atsiimti. Tylu. Nesuprantu ar parduoti nenori ar siaip uzsieme ir nieko nespeja g.gif Jau net paskambinau jiems - pazadejo, kad atsakingas vadybininkas paskambins - ir nieko doh.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Stai toki laiska gavau is www.fotoplyteles.lt :

Esame UAB "Tech. Optimus", įmonės kodas 302445322. Tiesiog šios veiklos krypties pavadinimas yra "Fotoplytelės". Galite tikrinti per visus kanalus, kuriuos tik galite - mes dirbame sąžiningai ir atsakingai.
Jūsų duomenis reikalingi, kad įvesti juos į užsakymą, nes iš vienos pusės Pardavėjas, t.y. mes su rekvizitais, o kitoje - Pirkėjas, t.y. Jūs, tačiau apart vardo ir pavardės mums reikėtų šiek tiek daugiau duomenų.

Gal kam nors bus naudinga. Kad ir kokie patikimi jie bebutu-nusprendem plyteliu nebeuzsisakyti.
Atsakyti
QUOTE(mamyteJ @ 2013 01 21, 11:59)
Kad ir kokie patikimi jie bebutu-nusprendem plyteliu nebeuzsisakyti.
Ir teisingai padarėt. hihihi.gif Šitą informaciją jie turėtų savo svetainėj skelbti viešai. Iš kur kam žinot, kokios įmonės ta svetainė.
Atsakyti
QUOTE(mamyteJ @ 2013 01 21, 11:59)
Sveiki 4u.gif

Stai toki laiska gavau is www.fotoplyteles.lt :

Esame UAB "Tech. Optimus", įmonės kodas 302445322. Tiesiog šios veiklos krypties pavadinimas yra "Fotoplytelės". Galite tikrinti per visus kanalus, kuriuos tik galite - mes dirbame sąžiningai ir atsakingai.
    Jūsų duomenis reikalingi, kad įvesti juos į užsakymą, nes iš vienos pusės Pardavėjas, t.y. mes su rekvizitais, o kitoje - Pirkėjas, t.y. Jūs, tačiau apart vardo ir pavardės mums reikėtų šiek tiek daugiau duomenų.

Gal kam nors bus naudinga. Kad ir kokie patikimi jie bebutu-nusprendem plyteliu nebeuzsisakyti.

1. Jie vis tiek taip ir neparašė, kam tas asmens kodas. Tik tiek, kad jiems reikia. smile.gif
2. Žinote, aš galiu sukurt puslapį pigusbatai.lt, pasakyti kad šiaip esam Step Top, į.k. 123456 tik čia kita kryptis. Tikrinkit per visus galus. Skamba patikimai? smile.gif
3. Pasiskaitinėkit Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą. Iš principo, jei norima tvarkyti bet kokius asmens duomenis, privaloma užsiregistruoti duomenų valdytoju. Pagal įmonės pavadinimą/adresą, nėra informacijos, kad ši įmonė būtų tai padariusi ( patikrinti galima čia ). Tad jie neturi iš viso jokios teisės prašyti asmeninių duomenų, ne tik kad asmens kodo. Pvz. pigu.lt (uab "pigu"), senukai yra užsiregistravę duomenų valdytojais.

ps. dar priedo smile.gif
4. UAB "Tech. Optimus" šiuo metu įregistruotas tik vienas darbuotojas. Įdomu, kaip jis ten viską spėja - ir pagrindinė, ir papildoma veikla. smile.gif O jei ir spėja, vadinas tiesiog tarpininkauja, kitaip neįsivaizduoju. O jei tarpininkauja, vadinasi reikiamų plytelių galima gauti kitais keliais ir tikėtina pigiau. wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kycka: 21 sausio 2013 - 14:32
QUOTE(klopedija @ 2013 01 21, 13:31)
Ir teisingai padarėt. hihihi.gif  Šitą informaciją jie turėtų savo svetainėj skelbti viešai. Iš kur kam žinot, kokios įmonės ta svetainė.



QUOTE(kycka @ 2013 01 21, 15:25)
1. Jie vis tiek taip ir neparašė, kam tas asmens kodas. Tik tiek, kad jiems reikia. smile.gif
2. Žinote, aš galiu sukurt puslapį pigusbatai.lt, pasakyti kad šiaip esam Step Top, į.k. 123456 tik čia kita kryptis. Tikrinkit per visus galus. Skamba patikimai? smile.gif
3. Pasiskaitinėkit Asmens duomenų teisinės apsaugos  įstatymą. Iš principo, jei norima tvarkyti bet kokius asmens duomenis, privaloma užsiregistruoti duomenų valdytoju. Pagal įmonės pavadinimą/adresą, nėra informacijos, kad ši įmonė būtų tai padariusi ( patikrinti galima čia ). Tad jie neturi iš viso jokios teisės prašyti asmeninių duomenų, ne tik kad asmens kodo. Pvz. pigu.lt (uab "pigu"), senukai yra užsiregistravę duomenų valdytojais.

ps. dar priedo smile.gif
4. UAB "Tech. Optimus" šiuo metu įregistruotas tik vienas darbuotojas. Įdomu, kaip jis ten viską spėja - ir pagrindinė, ir papildoma veikla. smile.gif O jei ir spėja, vadinas tiesiog tarpininkauja, kitaip neįsivaizduoju. O jei tarpininkauja, vadinasi reikiamų plytelių galima gauti kitais keliais ir tikėtina pigiau. wink.gif


Dekojam uz nuomones ir informacija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laura.s @ 2013 01 09, 09:03)
Esu isbandziusi nemazai internetiniu parduotuviu, jokiu problemu neturejau ir patikimomis galeciau ivardinti gerilesiai.lt, manolesiai.lt, membershop.lt, senukai.lt, assorti.lt, ugio.lt.
Taciau apie www.pegasas.lt negaliu pasakyti nieko gero. Prieš Kalėdas (gruodžio13 d.)  sumaniau užsisakyti knygų. Išsirinkau tikrai už nemažą sumą. Pristatymo sąlygose parašyta: pristatome per 2, o jei užsakyta po 12 val., per 3 darbo dienas. Ką gi, laukiu... Praėjo 4 dienos, prekių neturiu, skambinu  nurodytu telefonu, man pasako, kad dėl  blogų oro sąlygų pristatymai vėluoja, bet iki Kalėdų tikrai pristatysime. Patikiu ir laukiu... O be reikalo, nes prekių taip ir nėra... Skambinu, rašau elektroninį paklausimą (jau po Kalėdų), man pasako, kad pasiaiškins, atsiųs į elektroninį paštą siuntos numeriuką. Deja, vėl nieko, nei laiško, nei skambučio... Dar kartą skambinu, jau kalbu labai piktai ir griežtai, vėl ta pati dainelė - tuoj viską išsiaiškinsim, su jumis susisieks atsakingas darbuotojas.Deja... Siuntą dar po vieno grasinančio skambučio pagaliau gaunu - bet jau ne tik po Kalėdų, bet ir po Naujųjų!!! Ką gi, išpakuoju ir netenku žado - knygos sudrėkę ir susibangavę, vienos viršelis atsiklijavęs! Vėl skambinu ir klausiu kaip grąžinti nekokybiškas prekes, o jie man vėl tą patį - tuoj su jumis susisieks atsakingas darbuotojas... Palaukiu 2 dienas, bet taip ir nesulaukiu to jų darbuotojo skambučio. Taigi, nepasitikėkit gerai žinomu ,,Pegaso" vardu, nes jie nejaučia jokios pagarbos klientui ir aptarnauja siaubingai.

o mums su pegasas,lt buvo visiškai priešingai blink.gif sausio 19(šeštadienį) užsakiau knygeles iš vaikų išpardavimo akcijos, tai 22 d.(antradienį) popiet jau paskambino kurjeris pasitikslinti ar esam namie ir atvežė mūsų pirkinį. Kaip internete ir rašo per 2 d.d.
Dar, jei galima taip pavadinti, pirkom iš www.drekintuvai.lt oro drėkintuvą. Interneto svetainėje išsirinkau ką noriu pirkti. Kadangi buvo tas juodasis prieššventinis laikotarpis, kai eismo sąlygos buvo neįmanomos ir kurjerių užimtumas neįtikėtinas, nusprendžiau paskambinti ir paklausti kas ir kaip, kiek reikėtų laukti savo prekės. Man patarė atvažiuoti tiesiai pas juos ir įsigyti prekę vietoje. Vyras nuvažiavo ir sako: man tokį ir tokį drėkintuvą už tiek ir tiek duokit. Pardavėjas atsakė, kad nei vienas jų turimas drėkintuvas tiek mažai nekainuoja. Tuomet vyras sako :"mano žmona skambino ir tikslinosi, jai buvo pasakyta, kad prekę tikrai turite". Išlindo moteriškė iš kabineto ir sako, kad tikrai skambinau.
Taigi mums tikusią ir patikusią prekę "internetu" pavyko įsigyti 70Lt pigiau, nei ji realiai kainuoja salone thumbup.gif
Beje, tas pats drėkintuvas tuo metu "puikiojoje" pigu.lt parduotuvėje "su didele nuolaida" kainavo daugiau, nei jo kaina buvo drekintuvai.lt salone, ką jau šnekėti apie internetinės jų parduotuvės kainą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mr.D & Mrs.J @ 2013 01 20, 14:10)
Tai va si parduotuve mane nuvyle. Pazadejo preke pristatyti per 10 dienu. Po 10 dienu parasiau e.laiska ir pasiteiravau kur mano indaplove. Atsake,kad kai tik gaus is tiekeju pranes. Laukiu dar 4 dienas, tada jau skambinu. Pazada pasidometi kaip ten mano preke ir perskambinti, skambucio nesulaukiau. Vakare gaunu e.laiska, kad uz sutarta kaina pristatyti nebegales ir preke pabrangsta 50litu ir jei sutinku vel tektu laukti dvi savaites. Susinervinau, taip ilgai laukiau ir se tau dar tiek pat siulo laukti ir jokiu garantiju,kad po dvieju sav. preke vel nepabrangs ir terminas nenusites. www.pirktipigu.lt nevykdo isipareigojimu. Neinformuoja laiku apie netesybas

Tesinys smile.gif
Atsitiko taip,kad teko rinktis indaplove is naujo (kita modeli) apzvalgius interneto platybes vel teko isitikinti,kad toje pocioje parduotuveje kuri mane nuvyle si preke pigiausia. taigi kaip sakoma teko pamirsti isdiduma ir antra karta bristi i ta pacia upe smile.gif paskambinus telefonu ir prisistacius kad tai as tas nuviltasis klijentas ir vel noriu pasiteirauti del kitos prekes. Iskarto buvo pasiulyta zenkliai mazesne kaina nei skelbiama, nuolaida 123lt. Uzsakius preke teko laukti 4dienas vietoj zadetos 1savaites. Kadangi uzstato neprase, pristatymo diena pavyko dar nusidereti 50lt nes as pasakiau,kad sulaukiau konkurencingesniu pasiulymu is ju konkurentu. Nusiderejau 175lt ir maza to pinigu iskarto neprase, pasake kai gausite preke tada ir padarysite pavedima. Tai va, daigtu jau naudojuosi, o pinigus mokesiu tik pirmadieni (uz 3dienu). pasirodo bereikalo juos buvau nuvertines, nes is vestu derybu su kokiomis 5 parduotuvemis jie buvo lanksciausi ir patikliausia. pirktipigu.lt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lau_rike @ 2012 02 28, 19:21)
Madmuazelle atsakymas parasius apie vartotoju teises:
"Aš ne parduotuvė, ne juridinis asmuo, kreipkitės prašau kur norite, ne jus pirma. Vartotoju teises man atsius rekomendacinio pobūdžio laišką kurio vykdymas neprivalomas."
Kaip jums patinka? g.gif


Sunku patikėti. Ir labai gaila, kad dar yra tokių internetinių parduotuvių.

QUOTE(Lau_rike @ 2012 03 06, 11:14)
Pavyko man parasius pretenzija issireikalauti, kad keistu kita preke man netukusi daikta. Siandien gavau nauja siuntinuka viskas tiko. Pasimokiau stipriai ir dabar su internetinem parduotuvem būsiu atsargi. mirksiukas.gif


Teisingai. Šiuo metu yra daug įvairių lietuviškų internetinių parduotuvių. Todėl yra svarbu protingai atsirinkti. Pirmą kartą perkant internetinėje parduotuvėje svarbu atkreipti dėmesį į mokėjimo būdus, rekvizitus, pristatymą ir grąžinimą. Yra ir keli saugumo/patikimumo ženkliukai ar sertifikatai. Vienas iš jų yra Mokėjimai.lt ženkliukas "svetainė patikrinta".


QUOTE(ginciucha @ 2012 10 22, 16:33)
Na stai,pavyko susisiekti siandiena su stilago parduotuves atstove.Jokio atsiprasymo,pasiteisinimo ar dar kazko taip ir neisgirdau g.gif .Liepe preke atsiusti jiems atgal,nieko net nesiaiskino,toks jausmas kad jie zino ka padare Pinigus grazins per 30 dienu laikotarpyje,va cia tai geras,4sav.lauki kol pristatyts preke,o poto vos dar ne tiek pat,kol grazins pinigus Saugokites,tikra sukciu komanda,toks jausmas kad naudojasi zmoniu pinigais,mano suma tikrai buvo ne maza
Ju pristatyta preke buvo ne nauja,be jokiu etikeciu ar panasiai....Net nepasisiule pristatyti ta preke,kuri buvo uzsakyta g.gif Va tau ir pirk is musu LT internetiniu parduotuviu schmoll.gif


Kaip keista. Stilago yra gan didelė internetinė parduotuvė. Gaila, kad pirkėjai nuviliami.
Atsakyti