Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK

QUOTE(maybe24 @ 2010 11 29, 21:14)
O kodel jums ten reikia vaziuoti? ax.gif

MES SUSITAREME DEL SUSITIKIMO DEL CTC KAI PASKAMBINOM UZREGISTRAVO IR PASKYRE DATA KADA ATVAZIUOTI.
Atsakyti
QUOTE(liniukas01 @ 2010 11 29, 19:57)
MES SUSITAREME DEL SUSITIKIMO DEL CTC KAI PASKAMBINOM UZREGISTRAVO IR PASKYRE DATA KADA ATVAZIUOTI.

Ar prase atsinesti tapatybe patvirtinancius dokumentus?
Jei taip tai cia griciausiai bus artimiausias Revenue ofisas.Teigti 100% zinoma negaliu,bet dazniausiai viecia ten ateiti.
Atsakyti
O kaip ten yra su tais tax creditais ir housing benefitais? As kai dar tik skaiciuoklemis naudojaus tai kazkuri tai bendra skaiciuokle su mano minimumu ir tuo kad esu vienisa mama, man priskaiciavo tik abu tax creditus, o housingu parase kad negausiu. Vadinasi kad kaip ir nebepriklausys HB kai gausiu CTC ir WTC. Ar kaip cia yra? As pirma issiunciau uzpildziusi forma del taxu, paskui pildziau forma del HB, kur buvo klausimai apie taxus, bet kadangi negaunu tai nieko ir nerasiau. Taciau kaip bus, kai man paskirs taxus? ar turiu council pranesti apie juos? Kolkas dar nei vienu nei kitu nepaskyre. Taxai laukia visu doku is manes, housingai laukia tik vieno doko, kuri nunesiu ryt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikute9: 29 lapkričio 2010 - 22:35
QUOTE(vikute9 @ 2010 11 29, 21:32)
O kaip ten yra su tais tax creditais ir housing benefitais? As kai dar tik skaiciuoklemis naudojaus tai kazkuri tai bendra skaiciuokle su mano minimumu ir tuo kad esu vienisa mama, man priskaiciavo tik abu tax creditus, o housingu parase kad negausiu. Vadinasi kad kaip ir nebepriklausys HB kai gausiu CTC ir WTC. Ar kaip cia yra? As pirma issiunciau uzpildziusi forma del taxu, paskui pildziau forma del HB, kur buvo klausimai apie taxus, bet kadangi negaunu tai nieko ir nerasiau. Taciau kaip bus, kai man paskirs taxus? ar turiu council pranesti apie juos? Kolkas dar nei vienu nei kitu nepaskyre. Taxai laukia visu doku is manes, housingai laukia tik vieno doko, kuri nunesiu ryt.


...kai gausit tax'us,tada pranešit konsului mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(patranka @ 2010 11 29, 23:37)
...kai gausit tax'us,tada pranešit konsului mirksiukas.gif


sad.gif tai tiek ir tematysiu tada tuos hb...

O pranesti butina ane? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vikute9 @ 2010 11 29, 21:45)
sad.gif tai tiek ir tematysiu tada tuos hb...

O pranesti butina ane?  g.gif

...o jūs norite viską;...man ,man ir man mirksiukas.gif ...nebūna taip...kol nemoka WTC ir CTC,HB moka daugiau...o paskui,pasikeitus pajamom,perskaičiuoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(patranka @ 2010 11 30, 00:01)
...o jūs norite viską;...man ,man ir man mirksiukas.gif ...nebūna taip...kol nemoka WTC ir CTC,HB moka daugiau...o paskui,pasikeitus pajamom,perskaičiuoja 4u.gif


Nenoriu kad viskas man butu, tiesiog klausiu ar buna kazkur parasyta kad reikia pranesti del taxu atsiradimo. As viska tvarkausi teisybes keliu, nieko nemeluodama wink.gif
Atsakyti
QUOTE(vikute9 @ 2010 11 29, 22:15)
Nenoriu kad viskas man butu, tiesiog klausiu ar buna kazkur parasyta kad reikia pranesti del taxu atsiradimo. As viska tvarkausi teisybes keliu, nieko nemeluodama wink.gif


... thumbup.gif ..taip ir reikia...jie jums turi pasakyti,kad kai pradėsite gauti anas pajamas,jiems praneštumėte...tai pat ir jai pasikeičia alga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(patranka @ 2010 11 30, 00:19)
... thumbup.gif ..taip ir reikia...jie jums turi pasakyti,kad kai pradėsite gauti anas pajamas,jiems praneštumėte...tai pat ir jai pasikeičia alga mirksiukas.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raimukas84 @ 2010 11 29, 17:28)
sveika smile.gif
gal gali papasakoti kaip jie tai tikrino?
va man sake kad issiunte uzklausima i LT del tu vaiko pinigu gaunamu is soc rupybos, skambinaus i LT, bet kad jie nieko negave, tai ir mastau dabar  ax.gif


sweika, paprasciausiai sulaukiau skambucio is soc rupybos smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti