Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji animacija lietuviškai ir ne tik-11 dalis,

laba smile.gif Reikia kokiu nors filmuku su peleda, apie peleda ir pan 4u.gif Gal ka galit rekomenduot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lapkrituke: 01 lapkričio 2010 - 11:03
Labas,

Gal kas prisimenat tokį filmuką apie berniuką, kuris vaikšto laukuose. Filmukas ne toks kaip visi - nupieštas taip, kad iš vieno daikto pasidaro kitas (sunku paaiškinti) smile.gif kažkas panašaus kaip banguoja jūra, iš jūros bangos pasidaro kriauklė, iš žolių pasidaro paukščiai ir panašiai. Atrodo, kad viskas piešta linijom kurios virsta įvairiais daiktais. Berods pasakojimo kaip ir nėra, bet, jei neklystu, moteriškas balsas dainuoja dainą. Filmukas tikrai ne rusiškas.
Gal kuri iš jūsų pamenate kažką panašaus? smile.gif
Atsakyti
Gal kas turite ČIPOLINO NUOTYKIUS ?
Atsakyti
QUOTE(Greiciuke @ 2010 11 07, 23:59)
Gal kas turite ČIPOLINO NUOTYKIUS ?

"Čipolino nuotykiai" 4u.gif
Atsakyti
gal galit įmesti kalėdine tema filmukus... Kai įsižiebia eglutes, Naujametinė pasaka, Sniego laiškanešys ir gal pasiūlysit ką nors susijusio su šventėm 4u.gif Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tik aš @ 2010 11 13, 18:49)
gal galit įmesti kalėdine tema filmukus... Kai įsižiebia eglutes, Naujametinė pasaka, Sniego laiškanešys ir gal pasiūlysit ką nors susijusio su šventėm 4u.gif Ačiū smile.gif


Paieška reikia bandyti naudotis 4u.gif

sniego laiškanešys

Naujametinė pasaka

Kai užsidega eglutės LT
Atsakyti
ačiū smile.gif kvaiša aš... ne ten ieškojau ir nesupratau kodėl man rodo, kad nebeįmanoma tų failų atsiųsti doh.gif blush2.gif bandau dabar siųstis tikiuos pareis... dar kartą labai ačiu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,gal kas galit padet surast Raudonkepuraite
2shared randu tik pasakas ne multika unsure.gif
Atsakyti
Tai kad multiko lietuviškai niekas ir neturi... man rodos.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aušrytė @ 2010 11 14, 11:39)
Tai kad multiko lietuviškai niekas ir neturi... man rodos..  g.gif

bet toks buvo lyg - kur Petiai pasaka seke, ale filmukas - o jis ikrito i ekrana ir kartu dalyvavo g.gif
as irgi sito labai noreciau unsure.gif
Atsakyti
http://www.dailymoti...#videoId=x9fglo

CIA RASITE DAUGYBE SENOSIOS ANIMACIJOS IGARSINTOS LIETUVIU KALBA!
Atsakyti
QUOTE(Zakelis @ 2010 11 14, 11:49)
http://www.dailymoti...#videoId=x9fglo

CIA RASITE DAUGYBE SENOSIOS ANIMACIJOS IGARSINTOS LIETUVIU KALBA!


Sveiki, labai ačiū už tokią gausybę senosios animacijos filmukų. 4u.gif Nerealus grožis.
O gal kartais teko kur nors matyti parsisiuntimui tokį filmuką, kai Sausra su Vandens valdovu žaidė šachmatais iš jūrų, upių, ežerų ir upeliukų ir Vandens valdovas nuolat pralošinėjo, kol visoj žemėj pasidarė sausra. Tada žvėrys ėjo ieškoti tų valdovų, kad susigrąžintų vandenį... Nežinau, kaip tas filmukas vadinasi... Gal "Greitai lis"? ax.gif Neradau jo nei www.2shared.com, nei www.dailymotion.com...
Atsakyti