Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

QUOTE(agne.mciuliene @ 2011 01 29, 15:20)
Sveikos mamytes,ka galetumete,pasakyti apie Pagranduka ir Azuoliuka darzelius?

Mano sunus lanko Pagranduka jau 3 metus, dabar priesmokyklineje grupeje. Esam labai patenkinti, direktore labai miela ir aukletojos geros. Viena ziezula buvo, bet isejo.
Atsakyti
QUOTE(Rima223 @ 2010 11 12, 08:26)
Gal atsiras tėvelių man pritariančių, ar čia buvo tik vienos mamos (ar auklėtojos) pamastymai.
Manau, kad saldainių ir žaislų tėvai dar išgali patys nusipirkti.
O kodėl nei vienas tėvelis nepasiūlė, kad iš tų 2% būtų pakeisti grupei baldeliai, kad ir tie stalai su kėdėmis. Juk baldeliai man atrodo tikrai yra tragiški.
Man susidarė įspūdis, kad mamytė, kuri rašė ir labai nori kad būtų pusę pinigų grupėms, tai turbūt neišgali nupirkti vaikui pati..... biggrin.gif

Net baisu ir pagalvoti, kad tokiu zmoniu dar buna.... Jei jus pati esate mama, juolabiau.
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Mamos, pasidalinkit, ka ruosiat su vaikais Kaziuko mugei?
Pas mus siemet pirmi metai, kai dalyvausim darzelyje Kaziuko mugeje
Atsakyti
QUOTE(Casi @ 2011 02 28, 14:42)
Laba diena  4u.gif

Mamos, pasidalinkit, ka ruosiat su vaikais Kaziuko mugei?
Pas mus siemet pirmi metai, kai dalyvausim darzelyje Kaziuko mugeje

Pas mus grupėj patys vaikai daro kaukes ir vėliau jas pardavinės, namie niekada nereikėjo nieko gaminti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ramirėja @ 2011 02 28, 17:52)
Pas mus grupėj patys vaikai daro kaukes ir vėliau jas pardavinės, namie niekada nereikėjo nieko gaminti. ax.gif

daro ir musiskiai su aukletoja verinius is siaudeliu smile.gif bet dar ir savo reikia kazka atsinesti

Galvojam vafliu issikepti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksana76 @ 2011 02 02, 21:46)
Birzeli eisim i Varpeli  mirksiukas.gif

O ka Varpelis dirbs?Mes ji lankome,praeitais metais vasara nedirbo,pamenu reikejo i kita rasytis.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pukuotukas14 @ 2011 03 02, 16:49)
O ka Varpelis dirbs?Mes ji lankome,praeitais metais vasara nedirbo,pamenu reikejo i kita rasytis.... ax.gif

Siemet Varpelis dirbs birzelio menesi, paskui eis atostogu. O salia esantis Atzalynas nedirbs visa vasara, nes ji renovuos.
Atsakyti
gal galit KLP parekomenduot gera privatu darzeli, dienos prieziuros centra ar namudini darzeli? Buciau dekinga uz rekomendacija smile.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,norejau pasiklaust,ar pasiimant savo kleckiukus esat uzmaciusios kada kaip juos migdo pietu miegelio,nes mano vyras atvaziavo anksciau pasiimt leliaus,tai rado mieganti su visom pedkelnem ir atsikele perkaites ,visas suprakaitaves,po to vakare pradejo kosyt,sloga baisine ir galop sianakt sukilo temperatura,o tik nesenai buvo pasveikes,tai pastebejau 2-3dienas darzeli,3-4savaites sergam,baisu blink.gif
o dar kam nors yra buve,kad dingtu rubeliai?nes ryte vaikuti isleidau su vienu bliuzonu,o grizo su kitu(kur buvau palikus perrengt),vyras parveze maiseli su atsarginiais rubeliais,bet ten to bliuzoniuko nebuvo,tai vat likau ir nesupratus kur pradingo....
Atsakyti
Sveikos mamytes,
Norėjau paklausti kaip yra su priėmimu i darželį, jei vaikas deklaruotas Klaipėdos rajone pas mano tėvus, nors realiai gyvename daug metu Klaipėdoje (nuomojamas bustas ).
Gal kas žinote ? g.gif
Ir koks šiuo metu mokestis už darželį (4-5 m. amžiaus grupėje) ? Busiu dėkinga už atsakymus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emiliomamayte @ 2011 03 13, 16:14)
sveikos mamytes,norejau pasiklaust,ar pasiimant savo kleckiukus esat uzmaciusios kada kaip juos migdo pietu miegelio,nes mano vyras atvaziavo anksciau pasiimt leliaus,tai rado mieganti su visom pedkelnem ir atsikele perkaites ,visas suprakaitaves,po to vakare pradejo kosyt,sloga baisine ir galop sianakt sukilo temperatura,o tik nesenai buvo pasveikes,tai pastebejau 2-3dienas darzeli,3-4savaites sergam,baisu  blink.gif
o dar kam nors yra buve,kad dingtu rubeliai?nes ryte vaikuti isleidau su vienu bliuzonu,o grizo su kitu(kur buvau palikus perrengt),vyras parveze maiseli su atsarginiais rubeliais,bet ten to bliuzoniuko nebuvo,tai vat likau ir nesupratus  kur pradingo....

Pas mus tikrai be pėdkelnių guldo. Gal dėl to, kad grupėse nešalta. Miega tik su maikutėm rolleyes.gif Dėl rūbelių. O iš kur auklėtojom žinot, kuris rūbas kūrio vaiko, manau visai normalu, kad jei kuris rūbelis ir nukeliauja į kito vaiko spintelę. ypač jei po pietų miego būna atėjusi kita auklėtoja. Aš kasdien peržiūriu spintelėj paliktų rūbų turinį, ir jei ko trūksta visada pasiklausiu auklėtojos, gal kur nuklydo, ypač pas lopšelinius. Darželinokai jau daugiau mažiau patys savo rūbus žino. biggrin.gif Niekad nėra buvę jokių nesklandumų. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(optukas @ 2011 03 13, 17:39)
Sveikos mamytes,
Norėjau paklausti kaip yra su priėmimu i darželį, jei vaikas deklaruotas Klaipėdos rajone pas mano tėvus, nors realiai gyvename daug metu Klaipėdoje (nuomojamas bustas ).
Gal kas žinote ?  g.gif 
Ir koks šiuo metu mokestis už darželį (4-5 m. amžiaus grupėje) ? Busiu dėkinga už atsakymus  smile.gif

Jei deklaruoti rajone,tai mokestis daug didesnis, nei deklaruotiems mieste.Įprastas mokestis gyvenantiems mieste kaina apie 200-220Lt rolleyes.gif
Atsakyti