Įkraunama...
Įkraunama...

Pledukai vaikams 4

QUOTE(semita @ 2010 11 08, 20:52)
user posted image
Mamytės gal galėtumėte man paaiškinti kaip padaryti ta pumpuriuką? blush2.gif nes atsispauzdinau schema ir neižiuriu sad.gif

tam paciam zurnaliuky yra nerimo schemu sutartiniu zenklu paaiskinimai. bet jeigu neturi, tai raso, kad "kilpos kabinamos i nerini ir virsuneje sujungiamos. kilpu gali buti 3-7." cia ta prasme, kad i viena skyluke kabini kelias kilpas ir po to virsuj suneri visas i kruva. mirksiukas.gif schemoj irgi neizlibinu kiek ten tu kilpu pripiesta.

zadu ir as panasu nerti ax.gif tik siuliuku dar neissirenku. turiu visokiu spalvu, bet dar nzn koki leliuka turesiu biggrin.gif kazin kaip atrodytu, jeigu nerciau is keliu spalvu? g.gif gal biskeli be rysio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Krista J. @ 2010 11 09, 12:41)
tam paciam zurnaliuky yra nerimo schemu sutartiniu zenklu paaiskinimai. bet jeigu neturi, tai raso, kad "kilpos kabinamos i nerini ir virsuneje sujungiamos. kilpu gali buti 3-7." cia ta prasme, kad i viena skyluke kabini kelias kilpas ir po to virsuj suneri visas i kruva.  mirksiukas.gif schemoj irgi neizlibinu kiek ten tu kilpu pripiesta.

zadu ir as panasu nerti  ax.gif  tik siuliuku dar neissirenku. turiu visokiu spalvu, bet dar nzn koki leliuka turesiu  biggrin.gif kazin kaip atrodytu, jeigu nerciau is keliu spalvu?  g.gif  gal biskeli be rysio?  g.gif


Aš irgi norėjau neri koki spalvota, bet pamaniau kad be ryšio biggrin.gif Nes jungiais 4 kvadratai tik tai nei šis nei tas... Sakiau gal geltona imsiu tiks man prie žalio vežimo biggrin.gif arba ryškiai žalia biggrin.gif O siūlus imsiu medvilninius manau gražiauisia atrodys smile.gif aš ir nžn dar ką turėsiu wub.gif Perverčiau nete tą žurnalą ir nemačiau doh.gif du kart verčiau:D reik eit trečia biggrin.gif
Papildyta:
Dar va koki gražu pleduka turiu išsisaugojus bigsmile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(semita @ 2010 11 09, 14:09)
Aš irgi norėjau neri koki spalvota, bet pamaniau kad be ryšio biggrin.gif  Nes jungiais 4 kvadratai tik tai nei šis nei tas... Sakiau gal geltona imsiu tiks man prie žalio vežimo biggrin.gif arba ryškiai žalia biggrin.gif O siūlus imsiu medvilninius manau gražiauisia atrodys smile.gif aš ir nžn dar ką turėsiu  wub.gif Perverčiau nete tą žurnalą ir nemačiau doh.gif  du kart verčiau:D reik eit trečia biggrin.gif

grazus labai wub.gif kazkokia trauka jauciu tokiems su pumpuriukais biggrin.gif
as turiu nusipirkus ta numeri zurnaliuko PACIOS. ten keli yra tokie su spurgeliais. tai db nebeissirenku koki nert. tavo vietoj nerciau geltona arba koki citrinini, jeigu vezimukas zalias mirksiukas.gif maniskis tai raudonas, bet raudono pleduko nenoriu. galvoju derint ne prie vezimo, o prie leliuko, bet kad ir leliukas neaisku kas biggrin.gif gal irgi geltona jamt g.gif kaip tik turiu pora matkeliu akrilano. gal tiks? g.gif zieminuka tiuresiu, tai gal reik siltesnio g.gif

jei ne paslaptis kiek laiko tavo pilveliui? as cia ruosiuos pradet kraiteli kaupt, bet gal dar per anksti 26 sav? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Krista J. @ 2010 11 09, 14:04)
grazus labai  wub.gif  kazkokia trauka jauciu tokiems su pumpuriukais  biggrin.gif
as turiu nusipirkus ta numeri zurnaliuko PACIOS. ten keli yra tokie su spurgeliais. tai db nebeissirenku koki nert. tavo vietoj nerciau geltona arba koki citrinini, jeigu vezimukas zalias  mirksiukas.gif  maniskis tai raudonas, bet raudono pleduko nenoriu. galvoju derint ne prie vezimo, o prie leliuko, bet kad ir leliukas neaisku kas  biggrin.gif gal irgi geltona jamt  g.gif  kaip tik turiu pora matkeliu akrilano. gal tiks?  g.gif zieminuka tiuresiu, tai gal reik siltesnio  g.gif 

jei ne paslaptis kiek laiko tavo pilveliui? as cia ruosiuos pradet kraiteli kaupt, bet gal dar per anksti 26 sav?  ax.gif


Mane ir traukia pumpuriukai biggrin.gif Mano vežimukas toks daugiau salotinis gal net biggrin.gif Tokia kaip salota spalvos su juodu smile.gif Na gražiai žiurėtusi ir kokia kreminė spalva arba ruda netamsi mirksiukas.gif Aš jau nusinėriau pleduka bangeles iš vilnonių gana storų siūlų tai daba noriu plonesnio medvilninio šiltiems orams biggrin.gif Man labai gražiai žiurėtųsi geltonas ir apnerti violetiniu wub.gif Maniškiui 28saw wub.gif nemanau kad anksti pats tas thumbup.gif aš vežimuka pirkau kai nebuvo net 20saw biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(semita @ 2010 11 09, 15:55)
Mane ir traukia pumpuriukai biggrin.gif Mano vežimukas toks daugiau salotinis gal net biggrin.gif Tokia kaip salota spalvos su juodu smile.gif Na gražiai žiurėtusi ir kokia kreminė spalva arba ruda netamsi mirksiukas.gif  Aš jau nusinėriau pleduka bangeles iš vilnonių gana storų siūlų tai daba noriu plonesnio medvilninio šiltiems orams biggrin.gif Man labai gražiai žiurėtųsi geltonas ir apnerti violetiniu wub.gif Maniškiui 28saw wub.gif nemanau kad anksti pats tas thumbup.gif aš vežimuka pirkau kai nebuvo net 20saw biggrin.gif

tada reik ir man kibt i darbus, nes kol "prisigaminsiu" ko noreciau, tai ir laikas ateis biggrin.gif tikiuosi kantrybes uzteks, nes dar niekad jokio didelio darbo nesu pabaigus blush2.gif labiau krapstytis prie smulkiu megstu biggrin.gif ziuresiu kas cia man gausis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(semita @ 2010 11 09, 13:09)
Aš irgi norėjau neri koki spalvota, bet pamaniau kad be ryšio biggrin.gif  Nes jungiais 4 kvadratai tik tai nei šis nei tas... Sakiau gal geltona imsiu tiks man prie žalio vežimo biggrin.gif arba ryškiai žalia biggrin.gif O siūlus imsiu medvilninius manau gražiauisia atrodys smile.gif aš ir nžn dar ką turėsiu  wub.gif Perverčiau nete tą žurnalą ir nemačiau doh.gif  du kart verčiau:D reik eit trečia biggrin.gif
Papildyta:
Dar va koki gražu pleduka turiu išsisaugojus bigsmile.gif
user posted image
user posted image

oi koks grazus bigsmile.gif reikes drauges berniukui nunert.
Atsakyti
QUOTE(Krista J. @ 2010 11 09, 20:12)
tada reik ir man kibt i darbus, nes kol "prisigaminsiu" ko noreciau, tai ir laikas ateis  biggrin.gif tikiuosi kantrybes uzteks, nes dar niekad jokio didelio darbo nesu pabaigus  blush2.gif  labiau krapstytis prie smulkiu megstu  biggrin.gif  ziuresiu kas cia man gausis  smile.gif

Žinom labai malonu nerti ar megzti mažiukui wub.gif Pamatysi kai užsikabinsi reikės ne vieno pleduko, kaip man daba lotuliukas.gif Tik mano tas banguotas tai siūlų surijo vajetau doh.gif Apie 700gr, šitam tikiuos nedaug reiks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(semita @ 2010 11 10, 12:24)
Žinom labai malonu nerti ar megzti mažiukui wub.gif Pamatysi kai užsikabinsi reikės ne vieno pleduko, kaip man daba  lotuliukas.gif Tik mano tas banguotas tai siūlų surijo vajetau doh.gif Apie 700gr, šitam tikiuos nedaug reiks biggrin.gif

vakar pradejau nerti is tokiu gelsvu akrilano siulu, bet kazkaip nesiziuri schmoll.gif gal noretusi medvilnes vis del to. numeciau ta darba, teks lekt pirkt siuliuku biggrin.gif man labai ispudingas nelitos leliuko pledukas thumbup.gif jis ir ikvepe toki nunert ir savo persikiukui ax.gif biggrin.gif kazin kiek gr surytu toks? g.gif zurnale raso, kad 200 gr medvilnes uztenka, bet priklauso dar ir nuo nerejos gabumu jauciu biggrin.gif kazin kur kaune tokiu medvilniniu Vernito siuliuku rast? g.gif
o apie toki banguota irgi masciau biggrin.gif galvojau is siulu likuciu toki marguti nunersiu, bet vis atidelioju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Krista J. @ 2010 11 10, 14:33)
vakar pradejau nerti is tokiu gelsvu akrilano siulu, bet kazkaip nesiziuri schmoll.gif  gal noretusi medvilnes vis del to. numeciau ta darba, teks lekt pirkt siuliuku  biggrin.gif  man labai ispudingas nelitos leliuko pledukas  thumbup.gif  jis ir ikvepe toki nunert ir savo persikiukui  ax.gif biggrin.gif kazin kiek gr surytu toks?  g.gif zurnale raso, kad 200 gr medvilnes uztenka, bet priklauso dar ir nuo nerejos gabumu jauciu  biggrin.gif kazin kur kaune tokiu medvilniniu Vernito siuliuku rast?  g.gif
o apie toki banguota irgi masciau  biggrin.gif  galvojau is siulu likuciu toki marguti nunersiu, bet vis atidelioju  doh.gif

ABC parduotuvej tai tikrai maciau, kitur nemacius blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 10, 16:33)
ABC parduotuvej tai tikrai maciau, kitur nemacius blush2.gif

uoj kaip dekui 4u.gif reiks lekt pirkt db biggrin.gif
Atsakyti
sveikos auksarankes 4u.gif noriu ir as savo mergytei pleduko silto...galvoju megzti ar nerti is merinosu vilnos...kaip geriau ar nerti ar megzti???? noriu plono bet silto pleduko wub.gif siaip as nesu tokiu darbeliu dariu,tai noreciau lengvesnio varianto blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_simfa_ @ 2010 11 10, 22:40)
sveikos auksarankes 4u.gif  noriu ir as savo mergytei pleduko silto...galvoju megzti ar nerti is merinosu vilnos...kaip geriau ar nerti ar megzti???? noriu plono bet silto pleduko wub.gif  siaip as nesu tokiu darbeliu dariu,tai noreciau lengvesnio varianto blush2.gif

sveika. as tai megzciau tavo vietoj. neriant darbelis buna storesnis ir darbas ilgiau trunka, be to daugiau siuliuku susinaudoja. man atrodo is merino vilnos butu labai smagus plonas siltas megztas pledukas mirksiukas.gif aisku galetu ir kitos mezgejeles patart, nes as tai nesu dar nei numezgus, nei nunerus pleduka blush2.gif lotuliukas.gif bet jau ruosiuos biggrin.gif vis dar lotuliukas.gif
Atsakyti