Įkraunama...
Įkraunama...

BT matavimas

QUOTE(Zemaiciuke @ 2010 10 21, 11:06)
nebijok tu tos LP. as jau net pamirsau kad ji buvo  mirksiukas.gif pamatysi viskas bus gerai mergyt  mirksiukas.gif

blush2.gif blush2.gif blush2.gif nemegstu ligoniniu

QUOTE(*Aukse* @ 2010 10 21, 11:07)
aaaaa, vat kaip tu cia gudriai mirksiukas.gif
Na kol nera mmm, tol as nepaleidziu vilties siam ciklui del taves blush2.gif

aciu 4u.gif aisku kol nera mm visada yra viltis. Durniausia, kad jom atejus vis dar turi viltiir kai jau jos ipuseja tada suprantu kad naujas ciklas prasidejo blush2.gif
Atsakyti
nu kad neapsinuodinau,nes nei skrandi skauda nei ka ir tas tik labai pykino ir pilna burna seiliu buvo ,tai ziaukciojau vonioj tik tokiom seilem. ir praeita nakti pykino. nu gal seip kas g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2010 10 21, 09:02)


*DJD*- manau,kad tikrai O apturejai mirksiukas.gif

as irgi taip manau ax.gif BT irgi taip mano a vo OT tai nea lotuliukas.gif

QUOTE(panteriux no1 @ 2010 10 21, 09:02)

Gal hormono pikas buvo labai trumpai ir neuztaikei su testuku  g.gif


as irgi taip pagalvojau ,bet sakau antradieni buvo toks kaip ir teigiamas bet as zymejau kaip neigiama g.gif
Atsakyti
QUOTE(neirida @ 2010 10 21, 10:53)
Na ka , neiskenciau nulekiau ir nusipirkau NT ir vaizdelis visai nemielas  schmoll.gif  neigiamas. Vadinasi kaupiuosi ir laukiu mm

console.gif
DJD ogogo bigsmile.gif tai bent šuolis 4u.gif taip ir toliau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(neirida @ 2010 10 21, 11:10)
blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif nemegstu ligoniniu
aciu 4u.gif  aisku kol nera mm visada yra viltis. Durniausia, kad jom atejus vis dar turi viltiir kai jau jos ipuseja tada suprantu kad naujas ciklas prasidejo blush2.gif

pas mane ta pati probleme matyt blush2.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(AUDRA86 @ 2010 10 21, 09:13)

DJD ogogo  bigsmile.gif tai bent šuolis 4u.gif taip ir toliau  thumbup.gif

bandysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2010 10 21, 12:31)
pas mane ta pati probleme matyt blush2.gif drinks_cheers.gif


as tai nieko nebijau, nei man skauda kai krauja ima nei nieko, man tik kuo greiciau viska padaryti noris, net laukiu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AUDRA86 @ 2010 10 21, 11:05)
Oi gaudau gaudau VIRUSIUKĄ gaudau  biggrin.gif
elniuke, ačiū už balionėlį, Tau iš vis nebedaug laukti  ax.gif linkiu tik geriausios pabaigos  4u.gif

as nesitikiu gero, siek tiek nuotaika numuse, kai po O Bt nekilo, o ir dabar dar niekas neaisku. pilva pamaudena, kita savaite turetu mm atzingsniuot

QUOTE(*DJD* @ 2010 10 21, 12:00)
labai gaila  verysad.gif

butu gerai kad cia butu zenklas  rolleyes.gif  o jei dar geras tai is vis  thumbup.gif  o del OT tai antradieni kur dariausi tai toks labiausiai i teigiama panasus bet as ji zymejau kaip neigiama  g.gif  gal reiks pazymeti kaip teigiama mastau.gif na dar veliau viena pasidarysiu ziuresiu ka rodys  unsure.gif

neblogas startas, sekmes toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elmiuke @ 2010 10 21, 09:39)

neblogas startas, sekmes toliau  4u.gif

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(*DJD* @ 2010 10 21, 12:42)

cia truputuka ne i tema , bet DjD, tavo pirmagymio ir mano gimtadieniai tik per 1 diena skiriasi. cia kazkaip uzmaciau netycia biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti