Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai keksiukai

labas mergaitės, planuoju kept keksiukus. dar niekada nekepiau, tai noriu paklaust.

turiu silikonine forma keksiukams, ar i ja reikia dėt tas popierines formeles?
jei nereikia, tai ar ta silikonine forma reikia tepliot kokiu riebaliuku,kad nepriliptu?
ar galima kept keksiukus tarteleciu kepimui skirtoj formelej? ar gautusi keksiukai?
Atsakyti
Siandien nedatrivojau, ir paragavau kaledinio pyrago kampuka... nezinau nezinau g.gif idomus skonis... trauksiu as ji lauk is saldytuvo.. nes siuo metu saldytuve stovi.. ar skanu? sunku pasakyt, keistas skonis blink.gif toks kaip duonos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 12 05, 18:27)
4u.gif  ne cia papuoliau..

Atsakyti
O aš maniau , kad aš ne čia papuoliau .... nieko , būna kartais .

O kur Kaune tas TIGER randasi ? unsure.gif

Ačiū radau smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @adrij@: 05 gruodžio 2011 - 19:59
TIGER Kaune randasi Mole, prie maximos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Justina_P @ 2011 12 05, 20:02)
TIGER Kaune randasi Mole, prie maximos smile.gif


4u.gif ... taip , radau internete .
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2011 12 05, 19:46)
O aš maniau , kad aš ne čia papuoliau .... nieko , būna kartais .

.


Kas keisciausia, apsiziurejau jau po kurio laiko,kada zinutes taisyt nedave lotuliukas.gif kalediniu kepiniu temoj ziuriu ner mano zinutes, ir niekaip nesupratau,kur ji dingo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Caras* @ 2011 12 05, 13:15)
labas mergaitės, planuoju kept keksiukus. dar niekada nekepiau, tai noriu paklaust.

turiu silikonine forma keksiukams, ar i ja reikia dėt tas popierines formeles?
jei nereikia, tai ar ta silikonine forma reikia tepliot kokiu riebaliuku,kad nepriliptu?
ar galima kept keksiukus tarteleciu kepimui skirtoj formelej? ar gautusi keksiukai?

dėkit tas popierines formeles, pažiūrėkit, kad dydis būtų panašus.
nereikia tepti jokiu riebalu. Tiesiog sudėkit formeles, supilstykit tešlą. Pilkit maždaug pusę formelės, ne iki viršaus. Kepant turėtų pakilti. Jeigu pripilsit pilnas formeles, išlips per kraštus, bus negražūs keksiukai.


apie tartaletes nieko nezinau.
Atsakyti
Mano savaitgalio kepinys ax.gif

user posted image

Beatos keksiukai, tik pas mane su vyšniomis, o ne džiovintais vaisiais smile.gif Puošti dar nemoku, bet manau kad po rudeninės sesijos pasinersiu į puošybos mokslus smile.gif

Gabenau aukštesniame bliūde smile.gif
Atsakyti
bigsmile.gif .... jetau , kaip norėčiau , kaip skaniai atrodo wub.gif
Atsakyti
ačiū, labai labai stengiausi smile.gif
Atsakyti
Šokoladiniai keksiukai su braškiu džemo įdaru 4u.gif

user posted image



Atsakyti