Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai keksiukai

QUOTE(@adrij@ @ 2012 01 18, 10:33)
lotuliukas.gif ... na va , o aš radau su slyvom, ir rekomendavo kaip nuostabiai skanius , ir kuo galima keisti ....tas platusis mūsų internetas  biggrin.gif .

O cukrų reik mažinti ? , nes ten rašė , kad keičiant slyvas ( kurios vis tik turi kažkiek ir rūgštelės  ) bus per saldu  g.gif , o man su slyvom jau pats tas , tai jei dar pasals nuo saldainių , neis į burną įkišti  doh.gif .

tai recepte su karvutėm užtat ir nurodo 150g cukraus 4u.gif ir mano patirtis su šiais keksiukais tokia - pirmą kartą kai dariau, karvutes supjausčiau ir išmaisšiau tešloje - gavosi labai saldu doh.gif kitą kartą jau karvučių gabaliukus dėjau tiesiai į keksiukų indelius (vienas šaukštas tešlos, saldainio gabalėlis ir vėl šaukštas tešlos) tada gavosi skanus karamelės sluoksnis ir pats keksiukas nebuvo toks saldus thumbup.gif
o man reiks su slyvom išbandyt, spėju irgi skanu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2012 01 18, 19:57)
tai recepte su karvutėm užtat ir nurodo 150g cukraus 4u.gif  ir mano patirtis su šiais keksiukais tokia - pirmą kartą kai dariau, karvutes supjausčiau ir išmaisšiau tešloje - gavosi labai saldu doh.gif  kitą kartą jau karvučių gabaliukus dėjau tiesiai į keksiukų indelius (vienas šaukštas tešlos, saldainio gabalėlis ir vėl šaukštas tešlos) tada gavosi skanus karamelės sluoksnis ir pats keksiukas nebuvo toks saldus thumbup.gif
o man reiks su slyvom išbandyt, spėju irgi skanu  bigsmile.gif

Vakar isbandziau su karvute ir su slyvom smile.gif. Ir i vienus ir i kitus dejau po 150 g. cukraus. thumbup.gif skanus , purus ir t.t.
Reiks pabandyt dar kaip jus sakot det saldainio gabaliuka i viduri smile.gif. Bet man ir tesloje ipjaustyta karvute tiko biggrin.gif.
Aciu uzu receptuka smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Keksas - citrininis. Recepto nekartosiu - buvo daug kartų rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2012 01 22, 15:38)
Keksas - citrininis. Recepto nekartosiu - buvo daug kartų  rolleyes.gif

man atrodo, kad butu nuostabu jej kiekviena kepejele idetu prie foto receptuko nuoroda, ir trumpai apibudintu, pvz. skanu, neskanu, kas patiko nepatiko, o gal ka nors pakeistu ir ttt....
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 01 22, 15:51)
man atrodo, kad butu nuostabu jej kiekviena kepejele idetu prie foto receptuko nuoroda, ir trumpai apibudintu, pvz. skanu, neskanu, kas patiko nepatiko, o gal ka nors pakeistu ir ttt....

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(rivera @ 2012 01 19, 11:16)
Vakar isbandziau su karvute ir su slyvom smile.gif. Ir i vienus ir i kitus dejau po 150 g. cukraus.  thumbup.gif skanus , purus ir t.t.
Reiks pabandyt dar kaip jus sakot det saldainio gabaliuka i viduri smile.gif. Bet man ir tesloje ipjaustyta karvute tiko biggrin.gif.
Aciu uzu receptuka smile.gif  4u.gif

as irgi kepiau ji tai dejau i tesla saldainius pjaustyts, bet man buvo skanu ir ne per saldu smile.gif bus vienas kepamiausiu tikrai musu namuose smile.gif

dekui uz receptuka 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Kas kepete keksa"Negriuka"pagal rugiagele26,gal galite patikslinti stikline tai 200 ar 250ml?Nes noriu kepti,tai noriu tiksliai atmatuoti,kiek ko reikia blush2.gif 4u.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LaWita @ 2012 01 22, 19:49)
Kas kepete keksa"Negriuka"pagal rugiagele26,gal galite patikslinti stikline tai 200 ar 250ml?Nes noriu kepti,tai noriu tiksliai atmatuoti,kiek ko reikia  blush2.gif  4u.gif  Aciu  4u.gif

As dejau stiklinem, man panasiau i 200, tiksliai nematavau, rezultataui tai nepakenke biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos keksiuku megejos 4u.gif megstu ir as juos labai, tik dar tobulo keksiuku recepto neatradau, bet paskaicius jusu tema turbut atrasiu thumbup.gif Labai megstu juos puost smile.gif taigi @adrij@`i patarus atnesu savo keksiukus ir cia parodyt blush2.gif

Citrininiai keksiukai

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nevute @ 2012 01 23, 12:03)

Citrininiai keksiukai



wub.gif kokie grazuciai blink.gif thumbup.gif
Atsakyti
wub.gif ... jetus , pasakiškis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2011 12 27, 20:50)

http://cupcakestaket...e-cupcakes.html
gal kas matėt kur nors kaip tai padaroma?

http://www.wilton.co...fm?sku=2105-157 kadangi radau kaip.. parodau.. tiesiog forma tokia tortui tai ir keksiukams yra..
Atsakyti