Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis - 24 tema

temos pagrazinimui ikeliu ules "Eglutes",kaip tik tinka artejancioms Kaledoms. wub.gif

23 tema cia http://www.supermama...howtopic=619911
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kettim: 17 spalio 2010 - 17:13
QUOTE(Ulė @ 2010 10 17, 09:50)
Sniego pyragas
Labai švelnus, skanus pyragas, švelnios kreminės varškės skonio. Panašus į sūrio tortą.


Susigundziau pasidaryt si pyraga bigsmile.gif
Idejau kepti i ikaitinta orkaite, bet po 8 min. man jis neparudavo kaip pas Jus g.gif O ta virsutine mase iskepus turi but minksta, netgi skystoka?
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2010 10 17, 18:13)
Susigundziau pasidaryt si pyraga bigsmile.gif
Idejau kepti i ikaitinta orkaite, bet po 8 min. man jis neparudavo kaip pas Jus g.gif O ta virsutine mase iskepus turi but minksta, netgi skystoka?

viskas gerai,mase turi but skystoka 4u.gif
as pati lygiai taip pat issigandus buvau,todel dejau dar 8 min lotuliukas.gif del to parudavo.
Antro pyrago jau nebedejau kepiau tik 8 min, viskas puiku,sustengsta idealiai wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2010 10 17, 19:36)
viskas gerai,mase turi but skystoka 4u.gif
as pati lygiai taip pat issigandus buvau,todel dejau dar 8 min lotuliukas.gif  del to parudavo.
Antro pyrago jau nebedejau kepiau tik 8 min, viskas puiku,sustengsta idealiai wub.gif  4u.gif

Oi tai gerai, iskart ramiau pasidare biggrin.gif
Pyragas jau saldytuve ir laukiu nesulaukiu kada ragausim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2010 10 17, 20:05)
Oi tai gerai, iskart ramiau pasidare biggrin.gif
Pyragas jau saldytuve ir laukiu nesulaukiu kada ragausim biggrin.gif

geriausia pyraga yra daryt vakare,taj ramiai sau permiegi ir ryte megaujies drinks_cheers.gif ,sian is ryto viena padariau taj ojej kokia diena ilga doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ir aš būtinai bandysiu sniego pyraga rytoj vakare pagaminti bigsmile.gif Tik man dėl pagrindo baisoka, iš tešlos žinau ko tikėtis, o sviesto su sausainiais ne.. Skamba gana riebiai. Na bet vistiek pabandysiu ax.gif Per lengvai pagaminamas, kad nebūtų išbandytas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2010 10 17, 20:12)
geriausia pyraga yra daryt vakare,taj ramiai sau permiegi ir ryte megaujies drinks_cheers.gif ,sian is ryto viena padariau taj ojej kokia diena ilga doh.gif  biggrin.gif


Jo, nezinau kaip iskenteciau visa diena biggrin.gif
As jau skanauju pyraga su kava tongue.gif Tikrai skanus, bet ir koloringas bigsmile.gif Kartais galima save palepinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(petrovna @ 2010 10 17, 16:34)
nezinau kieno buvo receptas:Kornfleiksu sausainiai (i juos apvolioti),bandziau kepti,susukau grazius rutuliukus,o bekeptant jie isskydo i blynelius:((kas bandet?kazin kodel taip gavosi dry.gif



QUOTE(Jokūba @ 2010 10 17, 16:43)
as bandziau, tai man irgi blynai gavos, o ne purus bumbulai biggrin.gif bet nieko, susivalge, taciau darkart nebegaminciau  blush-anim-cl.gif
Papildyta:


Keistai cia pas Jus gavosi g.gif kepiau jau du kart nieko panasaus nesigavo schmoll.gif man isejo viskas puikiai thumbup.gif gal tesla per skysta darot?
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2010 10 18, 08:42)
Jo, nezinau kaip iskenteciau visa diena biggrin.gif
As jau skanauju pyraga su kava tongue.gif  Tikrai skanus, bet ir koloringas bigsmile.gif Kartais galima save palepinti biggrin.gif

drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
4u.gif
Kepiau vakar pyragą "Angelo ašaros", kur ankstesneje temoje buvo idetas. Tai gavosi ne pyragas, o visas tortas lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Labai skanus thumbup.gif , as dar i varske idejau slyvu uogienes.... thumbup.gif
Papildyta:
Sakykit, prasau, o ka duoda teslos laikymas saldytuve? g.gif Na, kepant kai kuriuos pyragas, sumaisius teslą ja kazkiek laiko reikia palaikyti saldytuve, kas nuo to priklauso?
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aistutėlė @ 2010 10 18, 12:42)
4u.gif
Kepiau vakar pyragą "Angelo ašaros", kur ankstesneje temoje buvo idetas. Tai gavosi ne pyragas, o visas tortas  lotuliukas.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif . Labai skanus  thumbup.gif , as dar i varske idejau slyvu uogienes.... thumbup.gif
Papildyta:
Sakykit, prasau, o ka duoda teslos laikymas saldytuve?  g.gif Na, kepant kai kuriuos pyragas, sumaisius teslą ja kazkiek laiko reikia palaikyti saldytuve, kas nuo to priklauso?
aciu  4u.gif


Palaikymas saldytuve duoda trapuma.
Atsakyti
iskepiau ir as Ules traskancius sausainius ir tikrai pavyko ir patiko visai seimai.labai greitai gaminasi , oefektas LIUKS.dadejau vaniles pokeli.dekui Ulei,kad pasidalino receptu 4u.gif 4u.gif 4u.gif buvau i tavo receptus nosi ikisus,tai labai patiko tavo receptai,nes kasdieniski ir paprasti,o aki labai traukia,butinai isbandusiu.sekmes tau.
Atsakyti