Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjo 1-oji

Neįstojau mokytis ten, kur norėjau... ax.gif per bendrą universiteto mandatinį pasiūlė į chemijos arba energetikos fakultetą doh.gif chemijos aš nelabai bum bum, fiziką - šiek tiek. Nenorėjau praleisti metų veltui, tai ir pagalvojau, po metų pasiprašysiu pervedama į kitą, man priimtinesnį fakultetą.
Taigi, tėveliai mane atvežė į bendrabutį dar rugpjūčio 29. Neduokdie, vietų bendrabuty pritrūks doh.gif Širdelė drebėjo, viena pati, nieko nepažįstu. Rugsėjo pirmą atvyko mano kambariokės - dvi draugės iš dzūkijos miesto. Aš, kaip "senbuvė", paėmiau keptuvę, kiaušinių ir išėjau kiaušinienės kepti į bendrą bendrabučio virtuvę. Kolidoriuje stovėjo vaikinukai, gerokai "apšilę", nes gi rugsėjo pirmoji bigsmile.gif Tai buvo penktakursiai ir "paskutinę" rugsėjo pirmąją atšvęsti kaip reikiant buvo jų garbės reikalas biggrin.gif Buvau palydėta kažkokių komentarų, bet susikuklinus ir tyli buvau blush2.gif Vienas atsekė paskui mane į virtuvę. Pradėjo aiškint, kaip kiaušinienę reikia kepti, kad neišmanau aš tame nieko ir panašiai biggrin.gif
Pasakė savo vardą -labai retą- ir paklausė ar neičiau kartu į diskoteką, kuri "bus aikštėj prie radistų fako". Ir aš sutikau doh.gif Turiu pasakyti, kad man tai atrodė tikra avantiūra. Išėjau su nepažįstamu, kambariokės akis tik išsprogino, kai tai pasakiau blink.gif
...kai šokome, tai vis jaučiau TĄ jo organą, labiau negu turėtų jis jaustis rolleyes.gif ir vis galvojau "gal koks sekso maniakas jis, o aš, vištelė, "užkibau" unsure.gif
Grįždami dar prisėdom ant suolelio prie bendrabučio. Kaip norėčiau atsiminti, ką kalbėjom! tik atsimenu, kad girdėjosi daina Anties "alyvos, alyvos...". Grįžom į bendrabutį, atsidūrėm balkone, jis prispaudė mane prie sienos, norėjo pabučiuoti, aš stengiausi išvengti bučinio. Jis sako "aš juk neprašau tavęs santykiauti, tik bučinio..." jis gavo bučinį ir ne vieną, kol gavo šį tą daugiau - po keturių mėnesių draugystės ax.gif
Gal tai ir nėra romantiškiausias mano vakaras, bet daugiausia nulėmęs mano gyvenimą, aš jį prisimenu su džiaugsmu, virpesiu širdy(tokio virpesio net tą lemtingą vakarą nebuvo) ir nostalgija. Veiksmas vyko 1992 metais. Po to sekė penkeri metai draugystės: vieneri metai tam pačiam benrabuty, ketveri - 200km atstumu vienas nuo kito.. ax.gif
šio, kaip pasakyčiau, atsitiktinio susitikimo- o kuris susitikimas nėra atsitiktinis tongue.gif - rezultatas - jau beveik 9 metai santuokoje ir trys smile.gif sūnūs.
...ar galiu kaltint likimą, kad neįstojau, kur norėjau? g.gif turiu tris fainučius vaikus ir vyrą, kuris myli mane ir aš jį, beje, jis skaniai gamina biggrin.gif - neveltui priekaištavo dėl kiaušinienės... biggrin.gif
Ir rugsėjo pirmoji man- ne tik naujų mokslo metų pradžia wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepinuke: 26 sausio 2006 - 23:02
Labai tikroviška ir miela istorija thumbup.gif Primena jaunas studentavimo dienas ir pirmąsias simpatijas bendrabutyje biggrin.gif
Atsakyti
is pradziu skaitydama pagalvojau, kad tai ne meiles istorija, o mokslu ... doh.gif
bet po to supratau reiksmingiausia tavo gyvenimo akimirka wub.gif tikrai labai tikroviska ir grazu wub.gif
Atsakyti
ir pasijuokiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
ir pasibaisėjau (kaip ir kambariokės, o dar tas organas) blink.gif
o išties tai gražiausia visa, kas iš viso to išėjo blush2.gif wub.gif
Atsakyti
man ir rugsejo pirmosios visad buvo kazkas daugiau nei mokslo metu pradzia wink.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na, man rugsėjo pirmoji, vis dar su mokslais asocijuojasi... Kolkas neteko kitaip patirti šios dienos. tongue.gif Taip gražiai, paprastai parašei. Patiko... 4u.gif
Atsakyti
fainai gyvenimiškai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mažulėlė @ 2006 01 28, 10:19)
ir pasijuokiau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
ir pasibaisėjau (kaip ir kambariokės, o dar tas organas)  blink.gif
o išties tai gražiausia visa, kas iš viso to išėjo  blush2.gif  wub.gif


tai ko cia baisetis tais organais blink.gif
zmogui sokti labai gera buvo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Geri laikai buvo... lotuliukas.gif
Atsakyti
labai grazi, realistiska, taip paprastai, mielai nupasakota ax.gif dar daug daug laimingu jum metu 4u.gif
Atsakyti
Liepinuke,
ir aš pasijuokiau smile.gif iš tos kiaušinienės ir kitų organų biggrin.gif
Bet šiaip jau faina paprasta ir nuoširdi istorija su labai gražia laiminga pabaiga. Sėkmės jums! smile.gif
Atsakyti
bigsmile.gif bigsmile.gif grazu net labai
Atsakyti