Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame mezgimo mašinomis

QUOTE(pra @ 2010 10 22, 21:27)
perkofortine turiu,bet iki tokiu groziu man dar toli..


tai isidek perfokorta su rastu ir pirmyn wink.gif pamatysi ner sunku tik ant karietos du mygtukus paspausk mirksiukas.gif

drasiau drambli drasiau


QUOTE(laguna @ 2010 10 23, 17:57)
Merginos kitą savaitę maximoj bus 40 proc nuolaida siūlams. KAip manot, yra vertų dėmesio. Kažkaip niekada iš ten nepirkdavau.

nemanau.... masinoms jie per stori o ir siaip siulu kokybe..... kaina vakar 9.99 kaina siandien 14.99 o nuo antradienio akcija -40% lai apsif**** su tokiom akcijom jau geriau i Vernita ar ABC nuvaziuoti... Vilnietes gi toki geri turi diteksa ten visokiu siulu yra ir plonu ir storesniu mirksiukas.gif
Atsakyti
g.gif Sakai, jei megzčiau su kt. siūlais geriau sektusi g.gif Pirkau čia šiek tiek iš maximos (ir 100 proc. vilna – 9 Lt/ 50g, ir su 30 proc. vilnos biski pigesni), kol dar nebuvau visų mašininio mezgimo temų perskaičius. Tai mezgasi. Įtempimą beveik mažiausią nusistatai ir visai neblogai. Bet jei pirkčiau spec. tam pritaikytus siūlus, gal tikrai būtų lengviau g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2010 10 23, 18:46)
Štai toks vyriškas megztinis

thumbup.gif Superinis megztinis. O iš kokių siūlų mezgei?
Atsakyti
Merginos, ačiū visoms už pagyrimus. Lauruže, mezgiau iš merino vilnos. Siūliukai nuostabūs.
Atsakyti
Štai ką tik pabaigtas darbelis. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
kaip noreciau tokios suknutes wub.gif cia man sio sezono topas cool.gif
Atsakyti
zuzana aš neturiu žodžiu doh.gif Jaau gailiuosi, kad pas mane ne su kortomis doh.gif .

Merginos, gal padarom sarašiuką kas su kokia mašina mezga. Nebutinai pavadinumus, tik vienpusė ar dvipusė, su kortomis ar elektroninė. Nes dabar kai pamatai darbelių foti labai cekava ir koks mašiniukas pagelbėjo mezgėjai

Aš tai tokios norėčiau blush2.gif user posted image

O dėl šitos jau mėnesi laiko lanką suku doh.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laguna: 24 spalio 2010 - 15:35
labai grazios suknutes ! ir neatrodo itin sudetingos g.gif
Papildyta:
klausimas:
jei man mezginyje reikia keturiose vietose vis toje pacioje vietoje kiekvienoj eilej suimt akis (t.y. siaurinu tarkim 6 vietose) tai suimu ir paskui su dekeriuku perkelineju vis, kad uzpildyt tas tuscias adatas, ar ne? ar yra kokia gudrybe? 4u.gif
Atsakyti
Une manau kad ne g.gif man irgi taip reik daryt ale perkelinet reik 30 akiu... uzsi***** doh.gif nu bet isiuvai bus grazus tik tuom ir guodziuosi smile.gif tiesa maciau gal 10 adatu dekeri ebay biggrin.gif kojiniu pagalbininkas tipo bet gal ir nieko butu perkelinet isiuvams smile.gif

zuzana tu gal prie masinos dar 10 kinieciu gavai? tu palas bruzini, kinieciai siaurina siuna gatavus dirbinius daro.... ar ar gal kokiu overloku siuni? nu ir tempai blink.gif blink.gif blink.gif ale grazu. wub.gif pats rastas nematytas. is elektronines lobynu? koks pas tave zveris primink blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frekė: 24 spalio 2010 - 17:51
[quote=Frekė,2010 10 24, 00:21]
tai isidek perfokorta su rastu ir pirmyn wink.gif pamatysi ner sunku tik ant karietos du mygtukus paspausk mirksiukas.gif

drasiau drambli drasiau

reikes susikaupti ir pabandyti, be abejo, ne be jusu pagalbos...
Atsakyti
QUOTE(Frekė @ 2010 10 24, 18:50)
Une manau kad ne g.gif man irgi taip reik daryt ale perkelinet reik 30 akiu... uzsi***** doh.gif nu bet isiuvai bus grazus tik tuom ir guodziuosi smile.gif tiesa maciau gal 10 adatu dekeri ebay biggrin.gif kojiniu pagalbininkas tipo bet gal ir nieko butu perkelinet isiuvams smile.gif

zuzana tu gal prie masinos dar 10 kinieciu gavai? tu palas bruzini, kinieciai siaurina siuna gatavus dirbinius daro.... ar ar gal kokiu overloku siuni? nu ir tempai blink.gif  blink.gif  blink.gif ale grazu. wub.gif pats rastas nematytas. is elektronines lobynu? koks pas tave zveris primink blush2.gif

Ir dar Plius 10 kiniečių šeimynai valgyti daro, kambarius tvarko ir skalbinius lygina lotuliukas.gif .
Atsakyti
20 kinieciu cia tik pas buozes.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti