Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 30 tema

QUOTE(Žanė @ 2010 10 19, 21:40)
man rodo tik vieną gifą
ir dar rodo, kad antro paveiksliuko nerodo. kas jame?
čia aš apie parašą jei ką

antram paveiksliuke liniuote, ja kazkodel rodo tik profily biggrin.gif bet man gerai biggrin.gif
suprantu laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva41 @ 2010 10 19, 20:28)
Bellana, man tu musu fotkese is toli i Kristen panasi. Labai grazi panele esi mirksiukas.gif  4u.gif


uuu gera but panasiai i tokia mergina, kaip kristen! ACIU uz komplimenta! blush2.gif

Dekui uz naujus namus! wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bellana @ 2010 10 19, 20:50)
uuu gera but panasiai i tokia mergina, kaip kristen! ACIU uz komplimenta! blush2.gif

Dekui uz naujus namus! wub.gif  thumbup.gif

o man tu gražesnė už Kristen. ir Harpija gražesnė. smile.gif

Atsakyti
Sveikinuos jau naujoje temoje 4u.gif Ačiū, Nika aciuks.gif Žinau kiek stresavai, bet dabar jau esi išmokus thumbup.gif
Man irgi Bellana ir Harpija labai gražios thumbup.gif Visas filmų gražuoles nurungtų bigsmile.gif
Atsakyti
Spec ėjau į albumą, Harpijos ieškot..Ir enaradu blink.gif ar ne ten jūs apžiūrėjot Harpiją blush2.gif
Atsakyti
Ojetau uzklupot su komplimentais, labai malonu, aciua ciu aciu! blush2.gif Pattinsono sone tik truksta ax.gif
ir dar isejus is proto biski esu.. snd per peitu pertrauka su draugais mokemes vokieciu zodzius, nu ir ten buvo vietas "Patin".. tai kaip galvojat, kaip as ji atsiminiau, nu taigi su Pattinsonu sugretinau lotuliukas.gif
o as uzuot darius namu darbus ziuriu foto... nu ir kaip negraziai jai cia tas perukas atrodo.. doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bellana: 19 spalio 2010 - 21:19
ir as parbildu su savo smutkem biggrin.gif
aciu uz palata 4u.gif
a lovu prie lango liko, nematau biggrin.gif ax.gif
Papildyta:
Topai

style 87 first.gif
Nika89 66 second.gif
Daiva41 58 third.gif
Arti 51
Žanė 49
uzsispyrele27 44
kosmanaftikiene 33
egliosha 33
donata222 32
*Harpija* 23
Atsakyti
QUOTE(Laputaitytė @ 2010 10 19, 22:18)
Spec ėjau į albumą, Harpijos ieškot..Ir enaradu blink.gif ar ne ten jūs apžiūrėjot Harpiją blush2.gif

Harpija anksciau ne Harpija buvo, todel ir neradai biggrin.gif ieskok Gabrieles biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kosmanaftikiene @ 2010 10 19, 23:22)
a lovu prie lango liko, nematau  biggrin.gif   ax.gif



Neliko prie lango tongue.gif
Tik per viduriuka mirksiukas.gif biggrin.gif


style thumbup.gif auksas tavo 4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 19 spalio 2010 - 21:29
Kristen po laidos smile.gif
user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Daiva41 @ 2010 10 19, 22:27)
Neliko prie lango tongue.gif
Tik per viduriuka  mirksiukas.gif biggrin.gif

per viduriuka ir tinka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
moteros kaip prisiversti kursini pradet rasyt, nu negaliu niekaip doh.gif doh.gif doh.gif
pradedu kanors skaityt ir ant miego patraukia, tai lendu pas jus iskart smile.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kosmanaftikiene: 19 spalio 2010 - 21:32
Dėkui, visai pamiršus buvau smile.gif

Kad pas mus mergaitės gražios, jau per meet'ą pastebėjau smile.gif O albumą pažiūrėjus įsitikinau, kad tikrai visos 4u.gif

Reiškiu pasipiktinimą: aš visai už Ashley nesijaučiu prastesnė schmoll.gif Bet kažkodėl nemačiau vakar fotoaparatų blyksčių unsure.gif Gal ne į tą sportklubį vaikštau g.gif Reiks keist g.gif
Papildyta:
QUOTE(kosmanaftikiene @ 2010 10 19, 22:31)
moteros kaip prisiversti kursini pradet rasyt, nu negaliu niekaip doh.gif  doh.gif  doh.gif
pradedu kanors skaityt ir ant miego patraukia, tai lendu pas jus iskart  smile.gif  doh.gif


Čia kaip ir didžiajai daugumai bigsmile.gif Kaip tik mokytis, taip svarbesnių reikalų atsiranda lotuliukas.gif Paskaityt kažką kita, susitvarkyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kosmanaftikiene @ 2010 10 19, 22:31)

moteros kaip prisiversti kursini pradet rasyt, nu negaliu niekaip doh.gif  doh.gif  doh.gif
pradedu kanors skaityt ir ant miego patraukia, tai lendu pas jus iskart  smile.gif  doh.gif


Žinau ką tai reiškia biggrin.gif Šiandien vos rašinį prisiverčiau parašyt doh.gif biggrin.gif
Atsakyti