Įkraunama...
Įkraunama...

MRU moksliukių klubas (Tęsinys Nr. 3)

Issiunciau visoms, kurios praset smile.gif
Fan fan, bet itariu tokio nebus, tikrai lengvas sitas atrodo biggrin.gif ir cia vien uzdari, o bus gi atviru pas ji... aj, nenoriu net galvot, noriu pas Maciulaiti, jei jis gerietis biggrin.gif Einu mokytis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(H_E_T_E_R_A @ 2010 10 19, 22:06)
Beje, kas laikysit DT testą pas Bagdanskį, ruoškės "blic" turnyrui, duos gal tai 20 ar 30 min., egzas pas jį žiaurus (berods buvo ir uždarų ir atvirų kl.). O jei pas Mačiulaitį - jis tikrai gerietis, visų kolektyvinių sutarčių ir bendrų nuostatų nebuvo. Kažkuriam variantui buvo kl. kas yra darbo teisė, darbo sutaris, apie individ. ginčus, darbo laiko apskaita ir t.t.


Tikrai Mačiulaitis gerietis? bigsmile.gif Iš klausimų matau, kad kodekso neužteks schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Besishypsanti @ 2010 10 19, 22:10)
Issiunciau visoms, kurios praset  smile.gif 
Fan fan, bet itariu tokio nebus, tikrai lengvas sitas atrodo  biggrin.gif  ir cia vien uzdari, o bus gi atviru pas ji... aj, nenoriu net galvot, noriu pas Maciulaiti, jei jis gerietis  biggrin.gif  Einu mokytis  cool.gif


Ačiū 4u.gif
O aš gal testo labiau norėčiau, net nežinau...
Atsakyti
QUOTE(akacijaorama @ 2010 10 19, 22:11)
Tikrai Mačiulaitis gerietis?  bigsmile.gif Iš klausimų matau, kad kodekso neužteks  schmoll.gif


Kodekso tikrai nelabai užteko, ypač jei nori gauti daugiau nei 5. Nemažai atsakymų galima rasti moodle mežiagoj. Į egzaminą galima neštis šiek tiek patobulintą spausdintą kodeksą blush2.gif rolleyes.gif per egzaminą dėstytojas ramiai sėdėjo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(H_E_T_E_R_A @ 2010 10 19, 22:17)
Kodekso tikrai nelabai užteko, ypač jei nori gauti daugiau nei 5. Nemažai atsakymų galima rasti moodle mežiagoj. Į egzaminą galima neštis šiek tiek patobulintą spausdintą kodeksą  blush2.gif  rolleyes.gif  per egzaminą dėstytojas ramiai sėdėjo  cool.gif


O kaip jis maždaug atrodo? g.gif biggrin.gif
Pastebėjau, kad visi ramiai sėdintys būna pagyvenę diedukai- profesoriai biggrin.gif
Vaje, bet kodeksas labai daug lapų užims, o be to jau turiu nusipirkusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(akacijaorama @ 2010 10 19, 22:22)
O kaip jis maždaug atrodo?  g.gif  biggrin.gif
Pastebėjau, kad visi ramiai sėdintys būna pagyvenę diedukai- profesoriai  biggrin.gif


Oi ne, dėstytojas toks jaunas ir fainas, tikrai ne diedukas biggrin.gif matyt dar neužmiršo ką reiškia egzaminų sesija ir stresas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(H_E_T_E_R_A @ 2010 10 19, 22:26)
Oi ne, dėstytojas toks jaunas ir fainas, tikrai ne diedukas biggrin.gif  matyt dar neužmiršo ką reiškia egzaminų sesija ir stresas  ax.gif


Tai liuks thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aciu uz naujus grazius namucius mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(H_E_T_E_R_A @ 2010 10 19, 21:17)
Į egzaminą galima neštis šiek tiek patobulintą spausdintą kodeksą 

biggrin.gif

Tai gal as i Kna ryt ir nevaziuosiu laugh.gif benzo pinigus isleisiu kodekso spausdinimui lotuliukas.gif
Atsakyti
EI mergaites ir prasau nepalikti musu ir po jusu sesijos, pvz. man sesija tik lapkricio 15 prasideda blush2.gif dabar tai skolas laikinejuos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saliutas @ 2010 10 19, 23:19)
EI mergaites ir prasau nepalikti musu ir po jusu sesijos, pvz. man sesija tik lapkricio 15 prasideda  blush2.gif  dabar tai skolas laikinejuos  blush2.gif


Tikrai ne mirksiukas.gif nuo 11-15 pagal plana as pradesiu skolas likviduot cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2010 10 20, 00:51)

thumbup.gif draugausim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saliutas @ 2010 10 20, 00:52)
thumbup.gif  draugausim  4u.gif


Tep tep biggrin.gif turesit mane konsultuot logikos klausimais, romenu teisej ir t.t. biggrin.gif Kur paluzus, tai ant romenu. 2 x buvau... blush2.gif tuo metu galejau knyga beveik pacituot... nu bet to beveik matyt ir pritruko...
Nu ir dar ant Sagacio pakibus... bet cia jau atskira tema biggrin.gif nesutampa musu budas biggrin.gif
Atsakyti