Įkraunama...
Įkraunama...

MRU moksliukių klubas (Tęsinys Nr. 3)

QUOTE(sandrute22 @ 2010 10 22, 07:57)
Jis - vienas iš trijų BT katedros dėstytojų, vertinančių objektyviai ir minimaliai rašančių skolas:) Pasisekė tau smile.gif

Su nekantrumu ir baime lauksiu rezultatu unsure.gif
Atsakyti
[quote=_Izidė_,2010 10 22, 09:45]
ir aš papuolu į tą vėlybę doh.gif bet prašiau jo po paskaitos priimti su tais kur šeštą laikys, tai sakė gerai, bet jei bus ne vienas toks norintis ir ne du, tai bus kaip per sveikatą, netilpsim visi biggrin.gif

Ir man 19.40 val. mirksiukas.gif Bet prašysiu su tais kur 18 val. Jaučiu daug bus tokių lotuliukas.gif
Atsakyti
LABUKA, GAL KAS PIRMADIENI IS KLAIPEDOS VARO I MRU LAIKYT EGZAMINO IR MANE PRIGRIEBTU JEI YRA LAISVU VIETU? 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Sekmes visoms siandiena!!!
As laikysiu 16.20, einu skaityt nutarciu, vakar pradejau, bet po konspektu nieko nejo suprasti, matyt nuvargau....tai dabar turiu laiko smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Deimmi @ 2010 10 22, 07:10)
LABUKA, GAL KAS PIRMADIENI IS KLAIPEDOS VARO I MRU LAIKYT EGZAMINO IR MANE PRIGRIEBTU JEI YRA LAISVU VIETU? 4u.gif

Sakes, uzjauciu koki kelia reikia iki egzo vaziuoti blink.gif Ir taip kiekviena karta blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
yra es rezultatai
Atsakyti
QUOTE(Deimmi @ 2010 10 22, 09:26)
yra es rezultatai

pas mane dar nėra ax.gif musiek dabar tik suvedinėja, tai pirmom gr jau yra tik rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Arija2003 @ 2010 10 22, 08:51)
Sakes, uzjauciu koki kelia reikia iki egzo vaziuoti  blink.gif Ir taip kiekviena karta  blink.gif  blink.gif  blink.gif

tai dar nieko, kai egzas normaliu laiku, o kai pvz. socialinė bus 8 ryto egzas blink.gif įsivaizduojat kada keltis ir išvažiuoti reikės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_Izidė_ @ 2010 10 22, 10:33)
pas mane dar nėra  ax.gif  musiek dabar tik suvedinėja, tai pirmom gr jau yra tik  rolleyes.gif
Papildyta:

tai dar nieko, kai egzas normaliu laiku, o kai pvz. socialinė bus 8 ryto egzas  blink.gif  įsivaizduojat kada keltis ir išvažiuoti reikės  biggrin.gif

Zinau ta jausma, as asmeniskai is Siauliu pastoviai vazineju i egzus doh.gif
Atsakyti

nais ir iš ES skolytė... doh.gif
Vsio einu atmintinai kalt DT


visoms sėkmės. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saliutas @ 2010 10 21, 23:54)
Laikiau pas Gerb. Gutauska  mirksiukas.gif  kazin kada bus atsakymai, speju kokia kita savaite arba uz 10 dienu ar ne ? Tikiuosi gimtadienio dovana gera iteiks. Nebuvo taip, kad nieko neprasayciau, parasiau pakankaimai tik nezinau ar i tema  g.gif  nes klausimas bent vienas papuole , kurio nebuvau skaiciusi  doh.gif  verysad.gif


mačiau gutauskas dabar vedėjas smile.gif nepergyvenk, jei kas, nereiks taip ilgai tampytis nei pas kitus rolleyes.gif

Atsakyti
Kas neišlaikėt ES 4u.gif 4u.gif 4u.gif neliūdėkit.. kitą kartą būtinai išlaikysit wink.gif

Žinokit manęs Katuoka nepriims TT laikyt, nes kada jis gali (11 mėn. vidury), tai aš negaliu tiek laukti... tai susitariau su dėstytoja J.Stungyte. Bet jokių atsiliepimų net negirdėt apie ją.. įdomu ko tikėtis doh.gif

Kaip man ta DT nesiskaito.. na nieko neįsimenu doh.gif
Atsakyti
Išlaikiau ES clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimmi @ 2010 10 22, 10:26)
yra es rezultatai


Super. Išlaikyta yahoo.gif O kaip Jums visoms? g.gif
Atsakyti