Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno II klinikinė ligoninė

QUOTE(Dinelė2 @ 2010 11 10, 08:22)
as pries diena gryzau namucio is 2 ligonines su suneliu 4u.gif  gimdymas praejo puikiai,gimdziau pas Šilkaitienę ir Linutę nerealios moteriškės,visą gimdyma buvau su šypsena veide biggrin.gif  wub.gif  wub.gif

sutinku visu 100% ir dar daugiau ,mano abu gime pas cias moteriskes biggrin.gif viskas o.k ir dar daugiau,visada pajuokaudavo ir arbatos padarydavo,kol saremiavau ....superines thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

bdaskia o gal ta gydytoja tik klinikoj dirba ir gimdymu nepriimineja mastau.gif as ten irgi prisirasius (na toj klinikoj Ausros nenestuke biggrin.gif ) tik as pas kita gine,sake ji nedirba prie gimdymu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausra1976: 12 lapkričio 2010 - 11:49
aha as irgi gavau arbatos bet po gimdymo,ir vyras kavytes bigsmile.gif thumbup.gif per saremius nespejau gaut lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
nu matai as su antru jau epidura emiau (nenorejau to kas buvo su pirma ,tokie skausmai iki samones netekimo blink.gif ) tai megavaus arbata per saremius ir leliuko laukima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra1976 @ 2010 11 12, 14:09)
nu matai as su antru jau epidura emiau (nenorejau to kas buvo su pirma ,tokie skausmai iki samones netekimo  blink.gif ) tai megavaus arbata per saremius ir leliuko laukima  smile.gif

as abu su epiduru gimdziau biggrin.gif 4u.gif bet ten kazkaip nespejom su antru nes filmuot norejom,paskiau paskambint reikejo tevam ir t.t... o per dvi val pagimdziau tai nespejau uztat biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
nu aisku biggrin.gif svarbu skausmas per ausis nelindo blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra1976 @ 2010 11 12, 14:34)
nu aisku  biggrin.gif svarbu skausmas per ausis nelindo  blink.gif  doh.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif as jau vos nemiriau nuo gimdos susitraukinejimo tai cia apie gimdyma isvis nesneku lotuliukas.gif paliko mane gimdykloj sako nu pagalvok ar nori nuskausminamuju sakau net ner ka galvot lotuliukas.gif
Atsakyti
Kazkada man drauge taip pasake, dabar as taip sakau - "Jei nori gimdymo su sypsena, turiu akuseres Linutes kontaktus" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2010 11 12, 15:18)
Kazkada man drauge taip pasake, dabar as taip sakau - "Jei nori gimdymo su sypsena, turiu akuseres Linutes kontaktus"  4u.gif



pritariu visom keturiom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2010 10 27, 10:53)
II ligoninė vilioja tuo, jog pati esu šilainiškė, palatose pagimdžiusios guli po vieną - nereik atskirai prašyt ir mokėt. Tik nežinau, kaip personalas, ar visi gydytojai profesionalūs, ar yra tokių, ant kurių geriau "neužsirauti"? Svarstau ir apie krikščioniškuosius...

Aš ir pragulėjau nestuke.gif ten ir gimdžiau ten ir esu labai patenkinta. Palatoj būni viena, vyras gali šalia miegot. Man super.

QUOTE(bdaskia @ 2010 11 10, 15:06)
o man idomu kuri nors gimde gal pas gyd. A.Uktveriene? As siuo metu pas ja lankausi labai maloni ir gera gyd. noreciau kad ji ir musu leliu priimtu. Gal kas girdejot kokius atsiliepimus?  4u.gif

Aš pas ją lankiausi visą nėštumą, super gydytoja. Mano visos draugės pas ją lankėsi. Tik va jei ji nebudi tai nenori dalyvaut gimdyme. Mano atveju, kadangi komplikuotas gimdymas... Jai tą dieną užkilo temperatūra, pasakė, kad negali dalyvaut... man dar didesnis stresas... Ji pati, serganti paskambino savo kolegei Leščiovai, akušerei Linutei ir buvau sužiūrėta ir galiausiai išoperuota su didžiausia ir maloniausia priežiūra thumbup.gif
Atsakyti
O as esu dekinga akuserei Ilonai
Atsakyti
Zebrauskiene yra skyriaus vedeja (bent jau kovo menesi buvo) ir pas ja papuoliau gimdyt, tai jos toks budas kiek supratau kad rezia viska grubiai, bet negaliu pasakyti kad butu kas blogai. Aisku kai vandenys zali buvo ir pernesiojimas buvo ir dar kaklelis nejudejo is vietos, tai atsiduriau ant operacinio stalo, bet prieziura negaliu skustis. Pati gydytoja atejo vakare paziureti kaip laikaus.

O del palatu, tai pridursiu, jeigu vyras nakvoja, tada reikia uz ji primoketi parai 15 lt (bent jau kovo menesi tiek buvo, gal dabar pabrango)
O del tarimosi tai nesitariau, ir netgi pinigu nedaviau ir prieziura tikrai patenkinta ir gydytojai padare viska ka turejo padaryti. Itariu jei buciau tarusis tai buciau greiciau ant operacinio stalo atsidurus, bet kai man saremiai neskausmingi buvo ir labai norejau pati gimdyt, tai labaiiiiii nenorejau i operacine, bet ka padarysi buvo kaip buvo
Atsakyti
QUOTE(Apelsinka @ 2010 11 16, 13:47)
Zebrauskiene yra skyriaus vedeja (bent jau kovo menesi buvo) ir pas ja papuoliau gimdyt, tai jos toks budas kiek supratau kad rezia viska grubiai, bet negaliu pasakyti kad butu kas blogai. Aisku kai vandenys zali buvo ir pernesiojimas buvo ir dar kaklelis nejudejo is vietos, tai atsiduriau ant operacinio stalo, bet prieziura negaliu skustis. Pati gydytoja atejo vakare paziureti kaip laikaus.

O del palatu, tai pridursiu, jeigu vyras nakvoja, tada reikia uz ji primoketi parai 15 lt (bent jau kovo menesi tiek buvo, gal dabar pabrango)
O del tarimosi tai nesitariau, ir netgi pinigu nedaviau ir prieziura tikrai patenkinta ir gydytojai padare viska ka turejo padaryti. Itariu jei buciau tarusis tai buciau greiciau ant operacinio stalo atsidurus, bet kai man saremiai neskausmingi buvo ir labai norejau pati gimdyt, tai labaiiiiii nenorejau i operacine, bet ka padarysi buvo kaip buvo


Aš nežinau, ar čia tik mano pastebėjimas, bet atkreipiau dėmesį, kad II ligoninėj gimdymai dažnai baigiasi CP g.gif
Atsakyti