Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno II klinikinė ligoninė

QUOTE(pupa*uoga @ 2012 09 29, 20:11)
pries 6d. gimdziau 2ligoninej, tai galiu svieziai pasakyti, kad ten visos palatos seimynines, t.y. teciui, mamai ir vaikiukui skirtos.  smile.gif  Jei tik norisi, gali nakciai likti ir tetis su 15lt priemoka

ar yra šiose palatose dušas ir WC? gal foto kas turite paprastos palatos ir tos mokamos už 100 Lt?

QUOTE(Kitokia. @ 2012 10 05, 21:27)
Ar duoda sexy naktinius ir chalata i gimdykla? Ka reik turet vaikuciui aprengt gimdykloje? Pampersa duoda ar savo prigriebt? g.gif Gal pasidalinsit kurios nesenai gimdet ax.gif

man sakė vaikui turėti rūbelius ir pampersą, o sau tik negazuoto vandens.
Atsakyti
as gulejau pooperacinej palatoj, tai joje buvo WC ir kriaukle
Atsakyti
klausimas CP turetojoms - siūna su paprastais siūlais ar su tirpstančiais? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2012 10 06, 08:21)
ar yra šiose palatose dušas ir WC? gal foto kas turite paprastos palatos ir tos mokamos už 100 Lt?


Paprastose palatose nėra WC ir dušo (apart vadinamos pooperacinės,bet ten mažai kurios patenka,nes tų palatų mažai).
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2012 10 06, 19:41)
klausimas CP turetojoms - siūna su paprastais siūlais ar su tirpstančiais?  unsure.gif

Na man siuvo su netirpiais siulais.Po cp isleido i namus 5paru,o siulu atvaziavau 7para issimti.
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2012 10 06, 18:41)
klausimas CP turetojoms - siūna su paprastais siūlais ar su tirpstančiais?  unsure.gif



Su paprastais, bet ji istraukia vienu truktelejimu, tai nieko baisaus, trunka kelias sekundes mirksiukas.gif
Istrauke siula sesta para ir namo paleido thumbup.gif
Atsakyti
Loretele,ar tik nebuvo jums susiuta su tirpiais,tik kampuose su paprasatais,man per pirma cp taip buvo,o sisyk kai buvo susiuta paprastais,tai 13 sukabinimu buvo.
Atsakyti
QUOTE(Ernestosmama @ 2012 10 07, 12:55)
Loretele,ar tik nebuvo jums susiuta su tirpiais,tik kampuose su paprasatais,man per pirma cp taip buvo,o sisyk kai buvo susiuta paprastais,tai 13 sukabinimu buvo.

man irgi taip pat pirmasis randas užsiūtas buvo, tik kampukuose mazgeliai su paprastais, o išorėje jokių kabių nebuvo, užtat dabar irgi taip nooriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestosmama @ 2012 10 07, 11:55)
Loretele,ar tik nebuvo jums susiuta su tirpiais,tik kampuose su paprasatais,man per pirma cp taip buvo,o sisyk kai buvo susiuta paprastais,tai 13 sukabinimu buvo.



Su paprastu, vienu siulu ( be kabiu ) siuvo, isoreje buvo du mazgai, juos nukirpus vienu truktelejimu visas siulas issitraukia thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Noriu paklausti gal kas zinote kada vyksta nesciuju kursai ligonineje? Noreciau gimdyklas apziureti.

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestosmama @ 2012 10 07, 11:55)
Loretele,ar tik nebuvo jums susiuta su tirpiais,tik kampuose su paprasatais,man per pirma cp taip buvo,o sisyk kai buvo susiuta paprastais,tai 13 sukabinimu buvo.


Su pirmu buvau susiūta vienu siūlu,su antru-6 kabės. O čia 13 blink.gif Bet gal ir gerai... Nes man namuose pradėjo pjūvis žiotis,šlapiuot. Buvo streso.
Atsakyti
Jei pavyks,bandau įmest nuorodą kaip atrodo mokama palata.

My Webpage
Čia žiūrint iš lovos taip atrodo. Dar nesimato kairėje esančios lovos vyrui. Nu ten nei lova,nei sofa. Labai nepatogus,kietas odinis gultas biggrin.gif Už teliko- tualetas su dušu. Anksčiau ten buvo tik tualetas (prieš 6 metus gulėjau toj pačioj,buvo nemokama pooperacinė palata),tai dabar klozetą pasuko taip,kad ne taip paprasta ant jo atsisėst lotuliukas.gif
Atsakyti