Įkraunama...
Įkraunama...

Tas prakeiktas nepasitikejimas

QUOTE(Luella @ 2010 10 21, 21:52)
Aš manau, jei žmogus labai pavydus ir be jokio realaus pagrindo, tai tiesiog ne antra puse nepasitiki, o savimi... vadinasi, labai prastai apie save mano, jei įsivaizduoja, kad vyrui tik pasikvepinti užteks ir jis jau išduos pirmai progai pasitaikius. Na tai labai žemi savęs vertinimo standartai. Kartu norima ir vyrą sumenkinti iki savo lygio  biggrin.gif  jei nesikvepins, nesipuoš gal niekas jo nenorės... tarsi vyrui savaime būtų suprantamas noras išduoti jus. Negi jūs tokia prasta jaučiatės? Negraži, neįdomi? Žodžiu kompleksai jumyse.

drinks_cheers.gif Zinot,manau cia auksiniai zodziai.Po jusu pasakymo pamasciau,ir is tikruju manau taip yra.Manau,kad tikrai bijau,kad vyras ras kazka geresnio.Gal grazesne,protingesne,meilesne,geresne visapusiskai uz mane.Daznai buna minciu,kad ka cia apsirengti,ka pagalvos vyras mane matydamas su siais rubais,arba ar grazi bus si sukuosena jam,ar ka cia padaryti pietums,kad jam patiktu,arba ka jis galvoja ziuredamas i svetima moteri,tikriausiai,kad jis noretu jos salia saves nes ji grazesne uz zmona.Na tokie klausimai kasdien mano galvoj nuo ryto iki vakaro. doh.gif
Atsakyti
Siandien turejo buti vyro draugu balius.Zodzi usakau jam,tave nuvezu i ten,o as vaziuoju pas drauge,kai ja unoresi namo as atvaziuosiu ir tave paimsiu.Tai ne,jam netinka.Arba jis vienas vaziuoja arba as viena.Nenori,kad as vaziuociau.Zodziu visai susipainiojau ir pradejau itarineti.Kaip jus reaguotumet? g.gif
Atsakyti
kaip kaip blogai,idomu kodel jusu vengia,arba tiesiog,kai yra su drauggais ir jumis negali but savim,ir bijo zodi istart ar ne ten paziuret,nes namie atsiims...

o seip man buvo panasiai su savo ex-na ne taip ziauriai,iki tol ne vieno savo draugo taip nepavydejau,jie del manes ejo is proto...o ex buvo visiskai nepavydus uztai as tapau paranojike blush2.gif bet ne be jo indelio,nesijauciau nei jam labai mylima,nei komplimentu daug girdejau...plius prisimelaves buvo.viskas baigesi skyrybomis,ir dziaugiuosi is tu savo paranojos gniauztu istrukus ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(sermuksnelis @ 2010 10 22, 21:12)
kaip kaip blogai,idomu kodel jusu vengia,arba tiesiog,kai yra su drauggais ir jumis negali but savim,ir bijo zodi istart ar ne ten paziuret,nes namie atsiims...

o seip man buvo panasiai su savo ex-na ne taip ziauriai,iki tol ne vieno savo draugo taip nepavydejau,jie del manes ejo is proto...o ex buvo visiskai nepavydus uztai as tapau paranojike blush2.gif bet ne be jo indelio,nesijauciau nei jam labai mylima,nei komplimentu daug girdejau...plius prisimelaves buvo.viskas baigesi skyrybomis,ir dziaugiuosi is tu savo paranojos gniauztu istrukus ax.gif .

Na is saviskio taip pat demesio ir komplimentu tikrai nelabai kada ir isgirsi.O kas del draugu,tai jis juk norejo eiti vienas,as buciau ji tiki nuvezusi ir vaziavus pas savo drauge,ji buciau tiki pasiemusi.Nesuprantu jo tokio elgesio.Ir nevaziavo jis i ta baliuka,nors as norejau kad jis vaziuotu,atsipalaiduotu biski nuo manes.O maniskis taip pat nepavydus,nebent pazinciu portale pamato kad kazkas is vyr.gimines pas mane drauguose biggrin.gif Tai matyt as kompensuoju ta pavyda uz abu.
Atsakyti
na jai taip keistai elgiasi ir net nepaaiskina,man ir baisus siutas uzeitu g.gif ,kame beda ,kad nuvesit....jai taip ir panasiai daznai elgiasi,tai ir vystosi jum ta paranoja.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sermuksnelis @ 2010 10 22, 19:33)
jai taip ir panasiai daznai elgiasi,tai ir vystosi jum ta paranoja.... ax.gif

ta pati pagalvojau drinks_cheers.gif
vadinas dar ir kokiu nors panasiu dalykeliu buna, kas ir sudaro tokius klausimus ir kelia nepasitikejima...
Atsakyti
Sveika,na isties idomiai tavo vyras elgiasi,turbut toks poelgis sunervintu ne viena ir keltu itarimus..
as pati taip esu pavydi,na bet jau tikrai maziau nei anksciau.Seniau taip pat budavo iki tokio lygio,kad net artimuju demesio pavydedavau,pykdavau kad kitiem skiria daugiau demesio nei man.Dabar apsiraminau,nes pabodo tie pykciai ir itarinejimai.. bet viena pavyduliavimo liga dar turiu,nedidele,bet visvien doh.gif doh.gif doh.gif kazkoks kvailas pavydejimas kai ateina drauges,tai ne taip paziurejo tai dar kas nepatiko,ar pasake ka ne taip,o sitas manau kyla,man asmeniskai,is nepasitikejimo savim,visad maniau kad mano drauges grazesnes geresnes uz mane.. blush2.gif
Istikro reikia tvardyti save,bet buna situaciju,kad reikia ir nesurimti..
Atsakyti
Tai va,kad svarbiausia buna tokiu jo poelgiu,kad nu niekaip nesuprasi kas jam uzejo ir ka jis masto.Kartais jis pripazista,kad nori mane paerzinti,o kartais viskas vyksta rimtai,jis tiesiog meluoja man tiesiai i akis,ir dar galiausiai suvercia kalte,kad ka tu cia vel prisigalvoji.Nu tada isvis atrodo,kad as is proto kraustausi.Taip ir kyla tu pavydo scenu,kai nepasako del ko vienaip ar kitaip elgiasi,ar kodel meluoja man.Ne karta sakiau,kad as nesu kokia pabaisa,gali man pasakyti viska kaip yra,tada as tave suprasiu ir pati rami busiu.Bet taip ir prabega tie zodziai pro sona.
Atsakyti
Manau bandykit susesti viena vakara prie taures vyno ir pasikalbeti apie tai,gal kazkas isaiskes g.gif
Atsakyti
QUOTE(DOMINUKE @ 2010 10 23, 16:03)
Tai va,kad svarbiausia buna tokiu jo poelgiu,kad nu niekaip nesuprasi kas jam uzejo ir ka jis masto.Kartais jis pripazista,kad nori mane paerzinti,o kartais viskas vyksta rimtai,jis tiesiog meluoja man tiesiai i akis,ir dar galiausiai suvercia kalte,kad ka tu cia vel prisigalvoji.Nu tada isvis atrodo,kad as is proto kraustausi.Taip ir kyla tu pavydo scenu,kai nepasako del ko vienaip ar kitaip elgiasi,ar kodel meluoja man.Ne karta sakiau,kad as nesu kokia pabaisa,gali man pasakyti viska kaip yra,tada as tave suprasiu ir pati rami busiu.Bet taip ir prabega tie zodziai pro sona.

na, cia aisku pokalbis butu idealiausia 4u.gif bet paprastai kas mums, is salies atrodo lengviausia, tiems zmoguciams pas kuriuos problemele - misija neimanoma....
bandyk gal pasinaudot jo elgiasiu? g.gif paerzint, kad pameluot unsure.gif ar dar ka jis ten daro kas tau nepatinka ir tikrai negrazu blush2.gif aisku, cia nieko gero... bet gal susivoks kaip tu jautiesi mastau.gif jei neina graziuoju, gal mazas spyris siknon padetu jam susivokti blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DOMINUKE @ 2010 10 21, 10:01)
Seiki.Turiu tokia beda,kuria sprendziu jau visus keturis santuokos metus ir niekaip neisaukleju saves.Nera niekad buve priezasties nepasitiketi vyru,pavydziu joi tiesiog bet kam ir bet kada.Pavyzdziui jei matau kad jis gatvej paziuri i kokia moteri,pasidarau kaip degtuks,uzsipuolu ji ir jau diena sugadinta.Arba tiesiog jei ziuri per tv kokia laida kur rodo grazias moteris,as ir vel uzsidegu blush2.gif Nu geda net skyti,bet taip jau yra.Nesuvaldau saves,o vyras sako kad as ypac bjauraus charakterio.Net vienam i miesta vaziuojant pasikivepinti neleidziu,nes jau pas mane mintys gauruotos.Buvau pora men.uzsienyje,palikus ji LT.Gyvenau ramiai,kazkaip nebuvo per daug tu minciu kad gali jis kazkur nuklysti.Grizau ir vel tas pats,toss pacios mintys.Negaliu taip gyventi.Gal kuri buvot pan.situacijoj ir  su tuo kazkaip susitvarket? blush2.gif


Zinokit, man irgi buvo panasiai.. blush2.gif ne karta pykau ant MB del nieku: zvilgsnio i kita mergina, pasikvepinimus ir pan.. taciau veliau supratau,kad as negaliu kontroliuoti jo gyvenimo ir pykti uz viena zvilgsni kitur. ypac kai pati kartais netyciom zvilgteliu i kita vaikina ax.gif persilauziau ir pradejau pirmiausia labiau pasitiketi savimi, o tuomet atsirado didesnis pasitikejimas MB. suvokiau,kad jei esam kartu, tai abu to norim ir jis priima mane tokia, kokia esu.

DOMINUKE, patarciau labiau pasitiketi savo vyru ir suprasti ji. visiems vyrams reikia pabuti vyriskoje kompanijoje be antrosios puses ir atsipalaiduoti "vyriskai" mirksiukas.gif Jums tiesiog reikia labiau pasitiketi savimi mirksiukas.gif
Atsakyti
Miledi,tu teisi,bet kaip sunku is tikruju save perkopti ir kazka pakeisti.Manau visu pirma man reikia kazkokios veiklos,nes siuo metu nedirbu,tai ir prisigalvoju visokiu nesamoniu.Todel rytoj einu uzsirasyti i sokiu pamokas ax.gif Na o jei dar ir darbuka koki susigalvociau tai isvis butu liuks.Manau man dar ir veiklos,uzimtumo labai truksta,nes ir is to kyla toks nepasitikejimas savimi,kad va,niekam tikus,sedziu namie,nedirbu,ir dar ant vyro nuolat bumbu.Vakar buvom susipyke,nes jis mane pavadino nenormalia.Paprasciausiai jis mane sauke,o as labai isteriskai uzrekiau ko nori,tai va ir issivyste piktumai.Aisku as pasiutau,kad nenormalia vadina,bet is kitos puses tai as juk tokia ir esu,netik kad pavydi,bet dar ir oi kokia isterike.Kaip vyras sako,nukrenta kas nors ant zemes,tai as jau iskart pradedu keiktis ir isterikuoti blush2.gif Zinoma geda be galo,nu bet kaip suvaldyti save neturiu supratimo verysad.gif
Atsakyti