Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių Neligoniukų pavėsinė -2


user posted image

VILTIS

Sunku mums būtų be vilties!
Be jos skausme kas suramintų!
Kas duotų širdžiai tiek ugnies?
Kas ištvermę varge gamintų?

Ji mums brangiausia dovana!
Visur kaip angelas ji lydi!
Ji mūs stiprybė, mūs drąsa!
Pats pragaras mums jos pavydi!

Be spindulio vilties šviesos
Pavergtų sielos galią žemė;
Mes nepažintumėm giedros,
Ir būtų mūs darbai aptemę.

Maironis

Papildyta:
Labas mergaitės
Kadangi gryžau į ryšio zoną , tai papasakosiu savo nuotykius.
Nepykit, kad tas pas atkopijuota ir onko skyrelyje, bet juk nuotykiai tie patys.
Dabar esu namie.Kadangi pirmadienį reikėjo daryti kolonoskopiją , tai sekmadienį išgėriau 3 l Fortrans ir turėjau "darbo''. Storosios žarnos tyrimas pirmadienį praėjo gana sklandžiai, "draugelio" nerado.Po to antrą parą nevalgiau , nes antradienį laukė stentavimas ir operacija.Antradienį grįžau iš dušo ir pajutau, kad širdis plaką neįsivaizduojamai tankiai, nespėjau skaičiuoti.Visiška dehidratacija ir kalio išplovimas.Pastatė lašelines, tai kiek atsigavusi suskaičiavau 130 pulsą, o 8,30val stentavimas.Nuvežė su ratukais, nes nueiti pusę km tuneliais jau nesiryžau.Urologinio anestezologė atsisakė duoti narkozę, dar triukšmas , kad pavėlavom.Aš į ašaras.Tada jau visi atsileido, liepė dar lašinti kalį , o stentuoti pažadėjo ,kai ras tarpą.O man stentuoti reikėjo su narkoze, nes beviltiškai susiaurėjęs šlapimtakis ir jau neveikė inkstas.
Paskui jau pati nuėjau į urologinį, pridusau, bet išgyvenau.Su narkoze galėjo daryti ką nori.Bet stentą jaučiu jau dvi paras, jaučiu, kad įvedimas buvo komplikuotas.Operaciją atkėlė ketvirtadieniui.
Dūšioje jutau, kad operuotis pavojinga, jautėsi balso stygų uždegimas, o vakar dar herpesas iškilo.Pasakiau anestezologei ir ji iškart pareiškė -veto, kad tai ženklas , kad imuninė sistema nusilpo.
Parvažiavau namo , o temperatūra jau 37,7, kai mano norma 35,9.Prigėriau arbatų ir dabar jau grįžau prie normos 36,2.
Taigi iš visos mano patirties -reikia pasisakyti , net menkas smulkmenas, nes pasirodo ,tai galima būti lemiama.
Palatos dvi draugės buvo labai šaunios moterys.
Kas baisiausia , kad abi po paskutinių gimdymų 8-10 metų nebuvo pas ginekologą., dabar abiems išvešėjęs gimdos kaklelio vėžys.Viena dar kraujavo pusę metų , bet irgi nėjo tikrintis iš baimės.Nors internete pati nusistatė teisingą diagnozę, kita nukraujavo per dvi paras.Dabar abiejų negali net operuoti, bando deginti spinduliais ir chemija.
O moterys išsilavinę, ne kaimo bobutės.
Dabar jau visoms draugėms skambina , kad tos pasitikrintų.
Baisu kad moterys ginekologo kėdės bijo daugiau už vėžį..Ir tokios fainos moterys , net širdį spaudžia , kai prisimenu.
Dabar operacija lapkričio 16, pirma operacija prieš 5-is metus buvo lapkričio 28.

Tai tiek žinių.
Geros dienos 4u.gif
Atsakyti
Gabija,
stiprybės tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Vis paskaitau jūsų skyrelį. Ir svarstau, ką tokio turi išmokyti liga? Nes kiek skaičiau visi mes turime gyvenimo pamokas ir mokomės. Jei neišmokstame, pamoką kartojame iš naujo..
Ar inkstukas pradėjo veikti?
Atsakyti
Labas naujuose namuose - Gabija, vis laukiau, ar pastatysit mum naują pavėsinę biggrin.gif
Už statybas, Gabija, kažkodėl jum norisi dovanot raudonas gėles, nu užkrečiat savo energija ir stiprybe
user posted image
Atsakyti
GABIJA ,labai grazi nauja tema wub.gif O cia nuotraukoje ne musu,Klaipedos skulpturu parkas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(GREK @ 2010 10 21, 19:02)
Labas naujuose namuose - Gabija, vis laukiau, ar pastatysit mum naują pavėsinę  biggrin.gif
Už statybas, Gabija, kažkodėl jum norisi dovanot raudonas gėles, nu užkrečiat savo energija ir stiprybe
user posted image


Dėkui už rožę, atrodo net kvepia.
Stiprybę pas mane veda posakis iš Šuriko nuotykių"Reikia Fedia reikia".
Aš esu zuikis, bet imu save už plaukų ir traukiu ten kur reikia.
Papildyta:
QUOTE(SVETA K. @ 2010 10 21, 22:56)
GABIJA ,labai grazi nauja tema wub.gif O cia nuotraukoje ne musu,Klaipedos skulpturu parkas? g.gif


Tikrai nežinau, gražu buvo tai ir įdėjau, tai internetinė nuotrauka.Teks tau pasivaikščioti po parką ir rasti atsakymą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2010 10 22, 11:33)
Aš esu zuikis, bet imu save už plaukų ir traukiu ten kur reikia.

lotuliukas.gif oi, prajuokino posakis.

Tai čia ir yra ta stiprybė, kad gali save už plaukų nučiupus nuvilkt kur reikia wub.gif

O mano stiprybė - vaikuose, pažiūriu į juos ir sakau "man reik pamatyt juos užaugusius".

Su pirmu sniegu visas wub.gif Kad ir labai šlapias, bet sniegas, labai mėgstu žiemą, gal kad gimiau pirmą žiemos dieną rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(GREK @ 2010 10 22, 14:46)
lotuliukas.gif oi, prajuokino posakis.

Tai čia ir yra ta stiprybė, kad gali save už plaukų nučiupus nuvilkt kur reikia  wub.gif

O mano stiprybė - vaikuose, pažiūriu į juos ir sakau "man reik pamatyt juos užaugusius".

Su pirmu sniegu visas  wub.gif Kad ir labai šlapias, bet sniegas, labai mėgstu žiemą, gal kad gimiau pirmą žiemos dieną  rolleyes.gif


Vaikai tai tavo tikrasis vaistas.Tavo gyvenimo tikslas ir variklis.Ir tikrai turi sušokti
tėvelių valsą per jų vestuves.

O pas mus visą dieną bjauriai lijo.Sniego nėra.Dabar danguje pilkų ir baltų debesų kokteilis pro kurius išlenda saulės spinduliukai.
4u.gif
Atsakyti
Labas rytas
Gražus per langą žiūrint šiandien rytas.
Į lauką dar neinu.Gerai , kad sveikata neleido tą pačią dieną padaryti prie inksto stentavimo , dar ir operacijos.Būtų neužtekę jėgų, nes vien stentavimas iki šiol dar rodo dantukus.Būtų buvę žiaurios komplikacijos.

Patricija, kada atsigausi aprašyk savo nuotykius Paryžiuje.Rodos neskaičiau, o gal praleidau.

4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Tik siandien pastebejau sia tema! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Atitrukau nuo internetiniu pokalbiu, nes namuos lankytojai vis pas mane.
Po Navelbine, sulasinto ketvirtadieni, penktadieni namuos laksciau kaip stričké. Tiesa, prikele atejes aplankytu mano buves virsininkas, dabar jam suejo 78 m. Atnese bankukino ir tokio vaisto, na,sumaltos spanguoles, česnakas ir medus.
Tai vyko nuotrauku demonstravimas per TV, pajungus nuo kompo, vakar ir siandien. Kaimyne is virsaus, turinti tokia pacia ligele, bet atsisakiusi chemo, su diagnoze gyvena 6m. be gydymo. Atnese geru obuoliu. As vaisinau ir dar idejau, kad parnestu vyrui saldauniuku, datuliu ir kepto karpio. Tik isejo ir vel skamb i duris, na, ji sugrizo su 100Lt, sakydama cia suneliui. Ketvirt. TEISMAS.

Apie Paryziu parasysiu daugiau gal kita karta. Tik tiek galiu pasakyti, kad pajusti to miesto didybe, reikia jame pabuti! Apankem Luvra, Notre Dame baznycia, Eliziejaus laukais praejome iki Triumfo arkos(ji ispudinga), buvome didziausiam verslo centre Europos,ten yra naujoviska arka dar buvom Montmartre, Molin Ruže. Ten uzkilome funikulieriumi i esancia baznycia,ten vyko Sv.Misios. prasiau sveikateles Gabijai ir kitoms mergaitems,rasancioms cia, prasiau ir sau sveikateles , palaimos sunui,dekojau Dievuliui, kad galiu taip gyventi. Dar net ir komunija priemiau ten.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patriccija: 23 spalio 2010 - 21:19
QUOTE(Patriccija @ 2010 10 23, 21:48)
Sveikutes  4u.gif
Tik siandien pastebejau sia tema! thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Atitrukau nuo internetiniu pokalbiu, nes namuos lankytojai vis pas mane.
Po Navelbine, sulasinto ketvirtadieni, penktadieni namuos laksciau kaip stričké. Tiesa, prikele atejes aplankytu mano buves virsininkas, dabar jam suejo 78 m. Atnese bankukino ir tokio vaisto, na,sumaltos spanguoles, česnakas ir medus.
Tai vyko nuotrauku demonstravimas per TV, pajungus nuo kompo, vakar ir siandien. Kaimyne is virsaus, turinti tokia pacia ligele, bet atsisakiusi chemo, su diagnoze gyvena  6m. be gydymo. Atnese geru obuoliu. As vaisinau ir dar idejau, kad parnestu vyrui saldauniuku, datuliu ir kepto karpio. Tik isejo ir vel skamb i duris, na, ji sugrizo su 100Lt, sakydama cia suneliui. Ketvirt. TEISMAS.

Apie Paryziu parasysiu daugiau gal kita karta. Tik tiek galiu pasakyti, kad pajusti to miesto didybe, reikia jame pabuti! Apankem Luvra, Notre Dame baznycia, Eliziejaus laukais praejome iki Triumfo arkos(ji ispudinga), buvome didziausiam verslo centre Europos,ten yra naujoviska arka dar buvom Montmartre, Molin Ruže. Ten uzkilome funikulieriumi  i esancia baznycia,ten vyko Sv.Misios. prasiau sveikateles Gabijai ir kitoms mergaitems,rasancioms cia, prasiau ir sau sveikateles , palaimos sunui,dekojau Dievuliui, kad galiu taip gyventi. Dar net ir komunija priemiau ten.


Labas
Dėkoju Patricija už maldas,tikiu, kad jos man padėjo išvengti blogiausio.
Esu pikta
Vakar parašiau Patricijai tokį ilgąąąąąąąą postą, o žiūriu jo nėra.Kažkaip nenuspaudžiau "Atsakyti " ir išjungiau.Tai kaip nepykti.
Rašau iš naujo.
Džiugu , kad chemo nesikandžioja.O tavo gerbėjas savo gamybos vaistą sugadino su česnaku , jaučiu feeeeeeee schmoll.gif , geriau būtų bredžio pridėjęs kaip aš darau drinks_cheers.gif Spanguolės , graikiški riešutai, citrinos, brendis , medus.O su česnaku aš darausi užpiltinę su spiritu ir geriu lašais.
O draugaujant jauniklei su diedukais , reikia mokėti daryti dirbtinį kvėpavimą lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Klinikose klausiau žinias ir vis galvojau, kaip tu ten išgyvensi ir namo sugrįši, dar namuose per teliką tokių vaizdų parodė, galvoju- šakės mūsų Patricijai.Nebus "žibalo " doh.gif namo parskrįsti.Gerai , kad viskas buvo gerai.
Nuostabūs tave supa žmonės.Kaip gera kai gėris traukia gėrį.Baigsis ir sūnaus reikalai kada nors į gera, juk jei tave supa gėris ir meilė , tai ir jam turi pasisekti , juk jis tavo dalelė.
Šiandien jau geriausia diena po visų nuotykių.Dar valosi, bet jau nedaug.
Geros dienos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mano veidrodis

Mano veidrodis mane pažįsta tris dešimtmečius.
Nepamenu kada mes susipykome.
Kada jis toks žiaurus ir neteisingas pasidarė?
Jis jaučiasi tvirtai į sieną atsirėmęs.
Aš jam šypsausi.
Jis sako , kad meluoju ir man akis parodo...
Aš pravirkstu ir jis pravirksta,
Matau, kad jam manęs negaila.
Kitaip kam rodyti akis užtinusias , raudoną nosį.
Supykus išeinu , o jis tik nežiūri iš paskos
Tik stebi baltą sieną.
Užgroja Abba , aš ji kviečiu pašokti.
O jis ištiesia ranką su raukšlių žemėlapiu
Ir liepia saugot širdį...Jau metai nebe tie...
Ir jis nebijo net mane išjuokti...
Jis žino, kad jo aš nesudaužysiu
Nes veidrodinės šukės laimės neatneš...

Gabija
2010 10 25
Atsakyti
O čia veidrodis 2
Optimistinis variantas
user posted image

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 25 spalio 2010 - 11:04