Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių Neligoniukų pavėsinė -2

QUOTE(.GABIJA. @ 2011 02 04, 15:02)
Gėriau peroksidą prieš paskutinę operaciją.Nežinau , padėjo ar ne.Bet buvau pradėjusi viduriuoti.Gal kažką ne taip dariau.

Mano nauja gyventoja Kitė šianakt pirmą kartą paėdė nuo šeštadienio.Taigi gyvens.Bet kur ji yra įlindusi niekas nežino.Baisus stresas katytei.


Gabija, peroksidą reikia labai tiksliai vartoti, negalima daugiau nei 30 lašų. Jei valgio metu vartoji tik pilvą gali šiek tiek pūst., aš jau seniai jį geriu ir jokių viduriavimų neturiu. Anyta mano kai susirgo onkologine, prieš 9 metus, peroksidą vartojo apie metus, viskas gerai, jokių problemų su žarnynu nebuvo. Na jai chemijos neteko vartoti...
Atsakyti
Laba visom, šiandiennn aššš tingiuuuu ax.gif visą dieną kaip katė slankioju po namus ir jokio užsiėmimo nerandu - tik grožėjausi pūga, žiūrėdama pro langą. Mezginys stovi, nedaug jau liko, bet nenoriu.

QUOTE(Patriccija @ 2011 02 03, 22:32)
GREK, malonu, kad tu vis prisimeni mane. O aš vis prisimenu, koks gražus tavo mažasis berniukas. Nepyk ant jo, juk jis šiek tiek nuskriaustas nuo mažų dienų. Pakentėk, juk mamos meilė viska atleidžia vaikams. O kas jų labiau gali pagailėti, jei ne mamytė smile.gif

Visas prisimenu, jau įpratau, kad dažnai rašot. Turiu naujieną - pavasarį gal teks pasimatyt mums visoms, kurios važiuojat į Kauno onkologinį, ir aš ten lankysiuosi, kol Klinikų chemoterapinį remontuos. Kad tik dienelės susitaikytų kokios, smagu būtų ne tik virtualiai pabendraut smile.gif
Oi, dėl mažojo, tai apie pyktį net negalvoju, tik baugina jis mane savo išmąstymais, taip vynioja visus aplink pirštą, viską pasitvarko pagal save. mane tai sunkiai įveikia, bet tėvas, močiutės tai suvystyti kaip reikiant.
Jis mano visas džiaugsmas. Dukra jau ūgtelėjus, paauglystė, nuotaikų kaita ir t.t., to švelnumo man trūksta, o šitas mazgys nepaliauja manęs stebint kasdien viskuo. Jis man padėjo pakilt po visko ir dabar visada šalia. keista, kad 4 metukų vaikas supranta tiek daug, man net nereikia sakyt, kada man negera, kada nesveikuoju, jis už mane tai paskelbia visiem ir dar velnių duoda, kad man netrukdytų smile.gif

QUOTE(Edmė @ 2011 02 04, 11:11)
O mano preitas kelias nepasimiršta ir, manau, kad nepamiršiu niekada. Nežinau, kaip kitoms, bet aš kasdien apie tai galvoju. Gyvenu su tuo. Aišku, kai dirbi darbe, tai galvoji apie tai ką darai. Bet pvz, naktį pabundu ir mintis pirma lenda apie tai. Kartais galvoju išprotėsiu nuo tų minčių.
Bet viskas gerai, kad ir toliau tik taip būtų. smile.gif Džiaugiuosi kiekviena diena.

skaitau, o toks jausmas, kad pati viską ką tik parašiau blink.gif Vadinasi, visos mes panašiai jaučiamės, gal todėl taip traukia čia vis užsukt ir pabendraut - gera kai tave išklauso tie, kurie puikiai žino apie ką kalbi.

QUOTE(Edmė @ 2011 02 04, 15:06)
Iškepiau dabar duonos visą kepalą su česnakėliu. Tvarko mano šeimyna. Visi snarglioti, tai galvoju gal padės. O česnako tai kitaip niekaip neįsiūlysi. Praetą savaitgalį pusę kepiau, tai kaip už ausies, tai šiandien visą. biggrin.gif

ane? tu čia į pačią tešlą dėjai? Šviežią česnaką? Aš kepiau su džiovintu česnaku ir krapais - labai patiko. kažkaip jau galvojau, kad atsivalgė mano chebra duonos naminės, bet šiandien tik iškepiau per pietus, žiūriu, kad jau ryt pusryčiams neužteks jiems. Dingo per keletą valandų beveik visas kepaliukas.

QUOTE(Žiba @ 2011 02 04, 15:36)
O man jau nuo namų stogą rauna, noriu į darbą blink.gif Niekad taip ilgai neteko su mažu vaiku būti atstogose, kaip su šituo mažium lotuliukas.gif Bet kad į darbą nepasimoka doh.gif  lotuliukas.gif

Nu ir aš jau galvoju keliaut darbukan, jaučiu, kad pradėjau bukt namie, dulkės, valgis, mezginys, kuo toliau tuo labiau tingstu. Eisiu darbukan, kad ir pusei dienos, vis bus nauda man, aišku ne piniginė. Nors ir šiaip niekada nieko nedarau dėl pinigų.

QUOTE(.GABIJA. @ 2011 02 04, 16:02)

Mano nauja gyventoja Kitė šianakt pirmą kartą paėdė nuo šeštadienio.Taigi gyvens.Bet kur ji yra įlindusi niekas nežino.Baisus stresas katytei.

biggrin.gif nu tada jau tikrai gyvens, jei jau paėsti išlenda.
Atsakyti
Labukas, Mergaitės 4u.gif
Esu vėl truputi su klausimu. Tokią pat operacijukę (histeroskopiją) darys ir mano vyro brolienei. Bet jos gydytoja pasakė, kad reikia daryti būtent prieš "mano dienas" g.gif , o mano gydytoja sakė, kad po.... g.gif
Kaip yra iš tikrųjų - ar tu ,romantike, žinai? Ir kitos mergaitės gal girdėjot?

Ačiū, užsuksiu vėliau wub.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2011 02 03, 22:38)
Romantike 4u.gif - apšviesk mane, kokius tu tyrimus darysi, kokius tau liepė darytis?


Sirdies EKG, kraujo kresejima, Na, K, SPA... Nezinau kas tai yr. Daugiau nieko. Bet as pakosciu biski, tai nezinau ar operuos g.gif
QUOTE(rasų lanka @ 2011 02 04, 22:43)
Labukas, Mergaitės 4u.gif
Esu vėl truputi su klausimu. Tokią pat operacijukę (histeroskopiją) darys ir mano vyro brolienei. Bet jos gydytoja pasakė, kad reikia daryti būtent prieš "mano dienas" g.gif , o mano gydytoja sakė, kad po....  g.gif
  Kaip yra iš tikrųjų - ar tu ,romantike, žinai? Ir kitos mergaitės gal girdėjot?

Ačiū, užsuksiu vėliau  wub.gif  smile.gif

Mano draugei atliko sia operacija pries metus ir labai derino prie menesiniu, operavo po ju.
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2011 02 04, 22:43)
Labukas, Mergaitės 4u.gif
Esu vėl truputi su klausimu. Tokią pat operacijukę (histeroskopiją) darys ir mano vyro brolienei. Bet jos gydytoja pasakė, kad reikia daryti būtent prieš "mano dienas" g.gif , o mano gydytoja sakė, kad po....  g.gif
  Kaip yra iš tikrųjų - ar tu ,romantike, žinai? Ir kitos mergaitės gal girdėjot?

Ačiū, užsuksiu vėliau  wub.gif  smile.gif


Sveika, Rasu lanka.
Nors man histeroskopija dare del kitos priezasties (diagnostine, ieskant priezasciu, kodel nepavyksta pastoti), bet gydytojai nurode, kad operacija galima daryti ciklo pradzioje, pasibaigus sirgimui iki 10 ciklo dienos.

Sekmes Tau 4u.gif
Atsakyti
rasu lankele ir romantike, nepergyvenkit del tos operacijos tiek. Viskas praeis, pamatysit ir bus gerai. thumbup.gif
Prisimenu į tokią operaciją važiavau iš ryto, su daktare susitariau, kad nereikėtų nakvoti ligonineje. Jokių tyrimų nedariau, paėmė kraujuką palatoje ir nuėjau kardiogramą pasidaryti iš palatos. Paskui atejo anesteziologas. Žinoma, kad pamokėjau, kitaip nemoku. Tik du gydytojai iš manęs yra neėmę per 10 metų lankymosi ligoninėse ir poliklinikose. Po operacijos žinau, kad bėgau pas man krutelę operavusį gydytoją onkochirurgą 4u.gif . "Darykit ką nors su tais limfmazgiais, jei jie čiuopiasi." Tada vėl jis mane nusitempe pas chemoterapeute Tamosaityte, toji ciupinejo ir sakė tą patį "Čiuopias limfmazgiai (kaklo)"Bet ji dar paskyrė kompiuterinę, kurios metu matėsi skysčiai pleuroje na ir t.t., nekartosiu tolimesnės eigos, esu pasakojusi...tai ką aš norėjau pasakyti? Va, prisiminiau, na, kad po operacijos tą pačią dieną paprašiau daktarės ir mane išleido namo. Pirmadienį nuvažiavau biuletenio.
Atsakyti
QUOTE(GREK @ 2011 02 04, 21:19)
<...>Mezginys stovi, nedaug jau liko, bet nenoriu.
Visas prisimenu, jau įpratau, kad dažnai rašot. Turiu naujieną - pavasarį gal teks pasimatyt mums visoms, kurios važiuojat į Kauno onkologinį, ir aš ten lankysiuosi, kol Klinikų chemoterapinį remontuos. Kad tik dienelės susitaikytų kokios, smagu būtų ne tik virtualiai pabendraut smile.gif<...>

GREK, mielai susitikti sutinku. Kovo mėnesiui jau talonus turiu.
Vasario 23 dienai man vėl paskyrė Kompiuterinę dėl stuburo. Padarė nuotrauką, daug prirašė, kad slanksteliai 1,2,3,5,6 pažeisti osteochondrozės ir osteoporozės. Nors Osteolį geriuu jau trečią dėžutę(dėž-30kapsulių rodos), o 10 slankstelis net aprašyme pabrauktas, parašyta, kad yra jame kažkokia patologija ir reikia istirti, ko pasekoje ir paskyrė KT. Tai va, mergaitės, iėtisai laukimo stadijoje gyvenu. Būt gerai, kad kokia nors išvarža būtų, o ne mts stubure.

Kaip bebūtų sunkoka, nugara skaudena vienoje vietoje, aukščiau juosmens, bet žemiau menčių, aš po vakar chemo jaučiuos gerai, į lauką nėjau, bet kelias valandas ieškojau internetu viešbučių Alikantėje(Ispanija) ir Rodo saloje(Graikija), nes į šiuos miestus yra Ryanairo tiesioginiai skrydžiai. Į Rodo salą vakar buvo galima nuskristi už 220 Lt į ten ir atgal....o viešbuciai ten trims žmonems su pusryčiais ar be jų kainuoja nedaug: nuo 288Eur iki 330Eur)

http://www.booking.c...room=RD19021407

http://www.booking.c...021dc3df5ff31dc
Papildyta:
QUOTE(Žiba @ 2011 02 04, 17:18)
Gabija, peroksidą reikia labai tiksliai vartoti, negalima daugiau nei 30 lašų. Jei valgio metu vartoji tik pilvą gali šiek tiek pūst., aš jau seniai jį geriu ir jokių viduriavimų neturiu. Anyta mano kai susirgo onkologine, prieš 9 metus, peroksidą vartojo apie metus, viskas gerai, jokių problemų su žarnynu nebuvo. Na jai chemijos neteko vartoti...

Žiba, 4u.gif Profaile Tavo garbanius? thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Patriccija @ 2011 02 05, 23:03)
GREK, mielai susitikti sutinku. Kovo mėnesiui jau talonus turiu.
Vasario 23 dienai man vėl paskyrė Kompiuterinę dėl stuburo. Padarė nuotrauką, daug prirašė, kad slanksteliai 1,2,3,5,6 pažeisti osteochondrozės ir osteoporozės. Nors Osteolį geriuu jau trečią dėžutę(dėž-30kapsulių rodos), o 10 slankstelis net aprašyme pabrauktas, parašyta, kad yra jame kažkokia patologija ir reikia istirti, ko pasekoje ir paskyrė KT. Tai va, mergaitės, iėtisai laukimo stadijoje gyvenu. Būt gerai, kad kokia nors išvarža būtų, o ne mts stubure.

Kaip bebūtų sunkoka, nugara skaudena vienoje vietoje, aukščiau juosmens, bet žemiau menčių, aš po vakar chemo jaučiuos gerai, į lauką nėjau, bet kelias valandas ieškojau internetu viešbučių Alikantėje(Ispanija) ir Rodo saloje(Graikija), nes į šiuos miestus yra Ryanairo tiesioginiai skrydžiai. Į Rodo salą vakar buvo galima nuskristi už 220 Lt į ten ir atgal....o viešbuciai ten trims žmonems su pusryčiais ar be jų kainuoja nedaug: nuo 288Eur iki 330Eur)
Žiba4u.gif  Profaile Tavo garbanius?  thumbup.gif  wub.gif


Labas
Na tavo stuburas nukentėjęs doh.gif , manau , kad ir chemo prisidėjo.Tikėkimės , kad ir 10-as bus nepyktybinis.Nors ir tos kaulų ligos ne koks malonumas.Skausmas ne džiaugsmas.
Bet gi tu ikra varlė keliauninkė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Man nuo Topotekano visą savaitę kojas skauda.Šianakt bent neblioviau.Vis pažanga.Vakar su treniruokliu 2 km "nuvažiavau" , dvigubą migdomųjų išgėriau, dichlofenako ir gėriau ir tryniau.Ryt darausi kraujo tyrimus, jaučiu neutrofilų bus ne pulkas, nors dabar davė ampulę po 3-jų dienų susileisti.
O svarbiausia tai markeris.Man kiek nukrenta po 3-jų kartų, tiek praktiškai ir lieka.Krinta po to po 1-2 daleles.Buvo 100.
Kas netingi ir jei tai tikslinga perduodu teises temą tęsti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 06 vasario 2011 - 11:38
laba dienelė visoms,

po biški ir aš jau keliu galvą po visų virusų. 6 dienas prakarščiavau, bet blogiausia buvo toks didelis kaulų laužymas, ir aš, kaip Gabija, vos neverkiau. Nakčiai tabletę nuo skausmo, ir tai po valandikę užmigti tepavykdavo. Su dukriuku viena kitą slaugėme. Jai gerokai anksčiau pagerėjo, tai daugiau ji mane aptarnaudavo smile.gif Šaunuolė mano!

Robyte, matau prisijungus, kaip gi tu?

O tu, Patricija, su savo kelionėm thumbup.gif

Gabija, sirgsim už tave, kad tavo markeris nenuliūdintų.

Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2011 02 04, 23:51)
Sirdies EKG, kraujo kresejima, Na, K, SPA... Nezinau kas tai yr. Daugiau nieko. Bet as pakosciu biski, tai nezinau ar operuos  g.gif

Mano draugei atliko sia operacija pries metus ir labai derino prie menesiniu, operavo po ju.

Ačiū... Na tikrai keisti tie mano tyrimai. Gal man reiks savistoviai pasidaryti Na ir K . Tiesa dar darė kraujo nusėdimo greitį. Tikėkimės, kad kosuliukas tau praeis ir viskas įvyks sutartu laiku... O man tai jau tikrai nusikels, nes vėluoja "mano dienos ". Labai nepatogiai jaučiuosi, kai reikia nusikelti, skambinėtis ir pan. O kada tau operacija?


QUOTE(arune @ 2011 02 06, 16:23)
laba dienelė visoms,

po biški ir aš jau keliu galvą po visų virusų. 6 dienas prakarščiavau, bet blogiausia buvo toks didelis kaulų laužymas, ir aš, kaip Gabija, vos neverkiau. Nakčiai tabletę nuo skausmo, ir tai po valandikę užmigti tepavykdavo. Su dukriuku viena kitą slaugėme. Jai gerokai anksčiau pagerėjo, tai daugiau ji mane aptarnaudavo  smile.gif Šaunuolė mano!

Arūniuk 4u.gif , kaip gerai, kad jau tu stipresnė, ir kad dukrytė sveiksta, ir kad su dukriuku galėjote viena kita rūpintis, ir kaip gerai, kad tu ją turi - savo spindulėlį, saulytę ir visą gyvenimą... wub.gif Tai čia jums tikriausiai gripas buvo... Ar gydytojos priežiūroj buvote - žinojai , ką naudoti tavo atveju? Kaip laikosi katiniukas? Jis irgi gal jus slaugė... rolleyes.gif

***

Gabija 4u.gif , mieliausioji... "Sirgsiu" už tave, kad tau markeris būtų normalus. O temutė ši tikrai reikalinga...

Patricija 4u.gif - tu nepakeičiama mergiotė... thumbup.gif Jei būtum muzika - būtum džiazas, o jei gėrimas - tai tekila su Žagarės vyšnių likerio paslėpto aromato prieskoniu... bigsmile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti