Įkraunama...
Įkraunama...

Darbų kainos šiai dienai

QUOTE(salkda @ 2011 06 16, 17:41)
Ar i šią kainą įeina angokraščiau ir kitų kampų apdaila? kaip skaičiuojama langų ir durų kvadratūra?


Spėju, kad neįeina, nes daug vargo, o ir tikslumo reikia nemažai. Dažniausiai su aparatu atvažiuoja užuprškia nutinkuoja per kelias dienas, tuo viskas ir baigiasi.
Ir šiaip 20 Lt/m2 tai sakyčiau brangoka. Su medžiagomis galima rasti gerus tinkuotojus už apie 17 Lt/m2 (bet už angokraščius teks mokėti atskirai).
Atsakyti
Kokia kaina dabar lauko palangių skardinimo ?
Atsakyti
Aš taip pat ieškau skardininko. vienas kainas sako 15-25/m be pastolių už darbą. Kitas 10Lt/m (tikriausiai be pastolių ) už lankstymą ir už montavimą.
Atsakyti
Tai va man skardins palanges po 15lt/m. Apie pastolius kalbos nebuvo,nes pasilips su kopėčiom,du langai viršuj,o kiti 3 galima ant garažo stogo palipti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airise: 24 birželio 2011 - 11:29
QUOTE(airise @ 2011 06 24, 11:28)
Tai va man skardins palanges po 15lt/m. Apie pastolius kalbos nebuvo,nes pasilips su kopėčiom,du langai viršuj,o kiti 3 galima ant garažo stogo palipti.

o cia jau ieina skarda ir idejimas uz sita kaina? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(TeQuiLa @ 2011 06 24, 12:09)
o cia jau ieina skarda ir idejimas uz sita kaina? blush2.gif

Skarda atskirai.
Atsakyti
sveiki,kiek gali kainuoti ant namo medinio karkasiuko lentelems tvirtinti montavimas ir paciu lenteliu arba kitokios dangos tvirtinimas ant ju?
Atsakyti
QUOTE(Ihmantas @ 2011 06 24, 14:40)
sveiki,kiek gali kainuoti ant namo medinio karkasiuko lentelems tvirtinti montavimas ir paciu lenteliu arba kitokios dangos tvirtinimas ant ju?

Man taip kainavo-karkasiukas+vata +priešvėjinė plėvelė- 15lt ir cedral lentelių apkalima s15 lt ,viso 30lt m2
Atsakyti
QUOTE(airise @ 2011 06 24, 16:26)
Man taip kainavo-karkasiukas+vata +priešvėjinė plėvelė- 15lt ir cedral lentelių apkalima s15 lt ,viso 30lt m2


dekoju,as kaiptik sau ta pati darausi ir cedral dedu,atejo kaimynas ,sako ir man reiketu padaryti tai ir gime klausimas kiek prasyt...
Atsakyti
QUOTE(Ihmantas @ 2011 06 24, 15:28)
dekoju,as kaiptik sau ta pati darausi ir cedral dedu,atejo kaimynas ,sako ir man reiketu padaryti tai ir gime klausimas kiek prasyt...

Kaimynui gali už pigiau padaryt tongue.gif

Jei pats daraisi,tai sakyk,ar tą pagaliuką,kai tvirtinį prie mūro,padedi po juo ruberoidą?Kas kiek cm reikia kalt tą rėmelį,nepamatavau ,kai darė,o dabar reik pabaigt kitam plote patiem,jei neatsiras kas daro. kaip vietoj vatos uždėt putplastį šiltinimui,priklijuot ir su kaiščiu pritvirtint?Tada nebereikia plėvelės priešvėjinės? Klausiu,nes galvoju,ar teisingai viską suplanavau daryt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airise: 24 birželio 2011 - 15:42
QUOTE(airise @ 2011 06 24, 16:36)
Kaimynui gali už pigiau padaryt tongue.gif


tarsimes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SonataNav @ 2011 05 30, 10:47)
Manau, kad reikia žiūrėti bendrą kainą, o ne atskirus elementus. Iš pradžių radome  meistrelius, kurie už 10 Lt/m2 sutiko tinkuoti, bet ten jie su aparatu tinkuoja. Bet medžiagoms paskaičiavo papildomai 8 Lt. Plius angokraščių jie netinkuoja.
Vėliau Vilniuje radome meistrus (pagal rekomendacijas), kuriems mokėjome po 13 Lt už kvadratą, nors prašė po 14 Lt, pavyko nusiderėti, nes pas mus sienos buvo labai lygiai sumūrytos. Medžiagoms dar gavosi papildomai po 3 Lt/m2. Už angokraščius mokėjome atskirai (20 Lt/metras). Tinkuota su VISCUM'u. Paklaida 3 mm, kad pasak mūsų architektės yra labai gerai.

Dėl tinkavimo, tai reikia žiūrėti galutinę sumą. Kas iš to, kad ištinkuoja pigiai, bet medžiagų sunaudoja daug, finale gaunasi daugiau. O kur dar glaistymas, jei sienos nelygios, tai automatiškai glaistui vien kiek pinigų vėliau sueina.
Papildyta:
Man atrodo sieną (blokelius) reikia tinkuoti (arba dėti gipsą), o tik po to glaistyti ir dažyti...  4u.gif

hmmm cia visai pigiai iseina unsure.gif mes vieniems pasiskambinome, tai gipsiniu tinku kvadratas su medziagomis (kampukai, kompensacines juostos ir t.t.) kvadratas 23 Lt, langus ismeta visus, uz ankokrascius atskirai reikia moke6ti (nepamenu tik kiek) unsure.gif
Atsakyti