Įkraunama...
Įkraunama...

"Boružėlių pieva"

Sveiki, kaip ir neradau temos apie šį žaidimų kambarį, buvom ten su vaikais, patiko, jauku, šilta, gera ax.gif Gana plati veikla pievos... mes į anglų pamokėles užsirašėm, jau trečiadienį eisim, administratorė minėjo, kad ir mažiukams yra muzikiniai užsiėmimai, ir mokyklėlės,žodžiu, veiksmas vyksta. Kadangi mes lankom darželį, tai pasirinkom tik anglų cool.gif

Būtų įdomu išgirsti ir kitų nuomonių g.gif

Boružėlių pieva
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vvila: 07 spalio 2010 - 20:51
man gaila,kad nera vakariniu valandu pamokeliu, nes mano vaikai i darzeli eina ax.gif
Atsakyti
Boruzelese mes daznos viesnios bigsmile.gif
Labai superfantastiska administratore ir aplamai mums boruzelese patinka viskas ok.gif good.gif bigsmile.gif
Lankomes su maziuke muzikiniame rytmetyje treciadieniais rolleyes.gif
Siltos gridys, puiki mokytoja, ko rudeni daugiau ir bereikia tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
Ir mes lankome boruzeles. Mazoji i muzikini rytmeteli eina , o didzioji i anglu pamokeles va kaip tik tuoj pakuosimes vaziuoti ax.gif biggrin.gif Ir gimtadieniai ten thumbup.gif thumbup.gif . darbuotojai labai svetingi. Kiekvienas lankytojas pasijaucia kaip labai lauktas svecias wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karapuzike: 21 spalio 2010 - 15:22
mes va pradejom vakare lankyti pamokeles muzikines nes ir maniskis eina i darzeli, tai labai apsidziaugem kai suzinojom jog bus ir vakare smile.gif Mokytoja tai tikrai labai miela ir maloni, tik vaikas mano vietoj nenustigstantis, bet tikiuos kita kart ne tik bangas kels (cia vienas is pratymu) smile.gif
Atsakyti
Įdomu dar ką nors išgirsti, mes tai anglų pamokėles lankom čia smile.gif
Atsakyti
mes irgi lankome muzikini rytmeteli rolleyes.gif Smagiai vaikuciai pasisoka, miela mokytoja, smagus uzsiemimai thumbup.gif
Atsakyti
maniskiui labai patiko anglu pamokele, kasdien pasikartoja zodelius kuriuos ismoko. Gaila, siandien negalejom dalyvauti, nes susirgo.
Atsakyti
Mano dukrytei labai patinka tame kambaryje! Laipo, karstosi, zaidzia...taip gera minutele kita atsipusti mamytei lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki,
pasiskaiciau kad Boruzeliu pievoj yra grupe nuo 1,5 iki 3 metuku, kazin jei mum metukai ir 3 menesiai ar priimtu g.gif Lankom jau viena mokyklele, bet norim dar vienos, kad daugiau uzimtumo butu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(maidala @ 2010 10 25, 14:37)
Sveiki,
pasiskaiciau kad Boruzeliu pievoj yra grupe nuo 1,5 iki 3 metuku, kazin jei mum metukai ir 3 menesiai ar priimtu g.gif Lankom jau viena mokyklele, bet norim dar vienos, kad daugiau uzimtumo butu ax.gif

tikrai priimtų ax.gif
Atsakyti
Gal kas šventėte gimtadienį "Boružėlių pievoj"? Idomu būtų atsiliepimai ax.gif
Prieš kiek maždaug laiko reikia užsisakyti? 4u.gif
Atsakyti