Įkraunama...
Įkraunama...

"Boružėlių pieva"

Mes sventem gimtadieni, savo draugu sunelio 4u.gif
Uzsakem ir personaza thumbup.gif , tikrai jauki aplinka, privati svente, yra ir kur teveliam ramiai pasedet ir vaikam padukti bigsmile.gif Labai patiko personazas boruzele thumbup.gif Matosi dirba is sirdies ir vaikucius labai myli wub.gif
Svesim ten ir savo svente, jezau kaip gerai kaip po sventes namu apverstu kuopt nereikia tongue.gif
O uzsisakyt manau reik gal pries savaite g.gif , paskambinkit , mergaites papasakos visas plonybes 4u.gif
Atsakyti
Boružėlių pieva - sielos atgaiva mamytėms 4u.gif taip šaunu sėdint gurkšnoti arbatą/kava , kol mažieji draugiškai pramogauja 4u.gif
gimtadienio ten dar nešventėm, bet muzikiniai rytmečiai ten nuostabūs thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arinva: 02 vasario 2011 - 17:24
"Boružėlių pievos" muzikinių užsiėmimų labai laukiam abi su Gustyte thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(klakšt @ 2011 02 02, 16:31)
Gal kas šventėte gimtadienį "Boružėlių pievoj"? Idomu būtų atsiliepimai  ax.gif
Prieš kiek maždaug laiko reikia užsisakyti?  4u.gif


Mes stai uzrezervavom laika gimtadieniui tai kai atsvesim galesim pasipasakot wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gidli @ 2011 02 02, 23:15)
Mes stai uzrezervavom laika gimtadieniui tai kai atsvesim galesim pasipasakot wink.gif


Būtinai papasakokite, labai įdomu. blush2.gif
Atsakyti
Na mes jau po gimtadienio maratono.
Super, super, super.
Tikrai nepasigailejau kad apsistojom ties "Boruzeliu pieva" Nzn man dydziausias pliusas buvo tame kad tai uzdara patalpa, jokiu svetimu zmoniu, nereikia bijoti nei kad tavo vaikas kazkur papiegs, viskas ant akiu, nei savo daiktus saugoti smile.gif Darbuotoja viska padejo surengti, sudeliuoti ir papuosti pagal mano norus. Vaiku buvo pas mus skirtingo amziaus, pagrinde aisq kaip ir jubiljatas 2metukai bet buvo ir vyresniu 10meciu, tai veiklos uzteko tikrai ir vienems ir kitiems. I svente gali atsinesti visus savo uzkandzius, o tave pavaisina kava prie torto smile.gif Kazkai man pradziai net tokios minties nebuvo kad kavos reiektu bet kai pasiule tai labai kaip sakoma pataike smile.gif atgaiva buvo nuvargusioms mamoms smile.gif Trumpai tariant: silta, jauku, linksma, smagu!!!
Atsakyti
QUOTE(Gidli @ 2011 03 05, 14:37)
Na mes jau po gimtadienio maratono.
Super, super, super.
Tikrai nepasigailejau kad apsistojom ties "Boruzeliu pieva" Nzn man dydziausias pliusas buvo tame kad tai uzdara patalpa, jokiu svetimu zmoniu, nereikia bijoti nei kad tavo vaikas kazkur papiegs, viskas ant akiu, nei savo daiktus saugoti smile.gif Darbuotoja viska padejo surengti, sudeliuoti ir papuosti pagal mano norus. Vaiku buvo pas mus skirtingo amziaus, pagrinde aisq kaip ir jubiljatas 2metukai bet buvo ir vyresniu 10meciu, tai veiklos uzteko tikrai ir vienems ir kitiems. I svente gali atsinesti visus savo uzkandzius, o tave pavaisina kava prie torto smile.gif Kazkai man pradziai net tokios minties nebuvo kad kavos reiektu bet kai pasiule tai labai kaip sakoma pataike smile.gif atgaiva buvo nuvargusioms mamoms smile.gif Trumpai tariant: silta, jauku, linksma, smagu!!!

kiek laiko sventet? ar emet personaza koki nors? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(klakšt @ 2011 03 09, 20:23)
kiek laiko sventet? ar emet personaza koki nors?  blush2.gif

sventem 2 val. nu mes patis gal siak tiek ilgiau buvom nes atvaziavom aisq biski anksciau ir isvaziavom paskutini. Personazo neemem nes dar tik 2 gimtadieni sventem tai manau dar per mazi, nelabai jie ten suprastu ir klausytu to personazo
Atsakyti
Atsventeme ir mes vakar savo 2-aji gimsiuka "Boruzeliu pievoje". Kadangi jau turiu su kuo lyginti, nes pernai sventeme kitur, tai galiu pasakyti, kad "Boruzeles" thumbup.gif Jauku, grazu, svaru ir tvarkinga. Vaikams tikrai linksma buvo ir uzteko veiklos, nei vienas nesiglauste prie teveliu is neturejimo ka veikti. Zaislu ir uzsiemimo kiekvienam pagal poreikius.
Esu buvusi ne viename zaidimu kambaryje, tai sis man paliko pati geriausia ispudi.
Atsakyti
Ar matet naujos akcijos thumbup.gif reikes pasinaudoti smile.gif
Atsakyti
Nors mes seniau jau šventėm savo gimtadien5 (kovo mėn) bet tik dabar prisėdau parašyti atsiliepimą biggrin.gif

Nors tiek laiko praėjo bet mūsų prisiminimai tik patys geriausi. Nors gimtadienio rytą atrodė kad šventė nepavyks, nes buvo ligų metas ir liko mums tik du draugai, bet šventė praėjo puikiai thumbup.gif Labai patiko kad nebuvo jokių pašalinių žmonių o tik mūsų svečiai tai vaikai sau puikiai pažaidė mes paplepėjom. Labai smagu buvo kad vaikai nors ir skirtingo amžiaus buvo bet rado kuom užsiimti thumbup.gif Žodžiu paty geriausi atsiliepimai ir visiems rekomenduoju 4u.gif
Tikiuosi kitais metais mes turėsim daugiau svečių ir bus dar linksmiau thumbup.gif
Atsakyti
Mamytės, ar planuojat kas eiti į pamokėles su dailininke?
Mes eisim šiandien pabandyti, gal patiks maniškiui, paskui pasidalinsim įspūdžiais smile.gif
Atsakyti