Įkraunama...
Įkraunama...

Nudistai

QUOTE(Subjektyvi @ 2010 07 27, 15:11)
O tai kas nors varu varo eiti į specifinius paplūdimius? g.gif  Ar vietos prie jūros maža, kad ten reikia eiti ir po to moralizuoti ten esančius. Anų, nudistų ir "bobinčių", ruoželis pakankamai kuklutis. Neskaitant "nesankcionuotų" atsitiktinių laukinių ruožų, kur nėra masinio susibūrimo saulės vonių bandytojų.

Vat butent.Vadovaujantis logika,man nepatinka,erzina-reikia uzdaryti,bijantys šunu galetu reikalauti uzdaryti šunu aikšteles ir t.t.,ir pan.
Papildyta:
QUOTE(Sunute @ 2010 07 27, 15:02)
O jūms yra skirtumas: nuoga Dovydo SKULPTŪRA ir nuogas dėdė petras?

Ir tas,ir kitas su pimpalu,nebent jums kyla noras ciupinet g.gif
P.S.yra zmoniu jaucianciu lytini potrauki prie skulpturu,gal vistik uzmaukim Dovydui stringucius
Pigmalionizmas-(pagal senovės graikų mitų personažo Pigmaliono (Pygmalion), skulptoriaus, pamilusio savo skulptūrą, vardą) lytinis potraukis statuloms
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo due drops: 27 liepos 2010 - 14:45
QUOTE(juraga @ 2010 07 27, 14:34)
...va, kokios tos pasėkmės- papildomos išlaidos psichiatrui!


Jei esate socialiai drausta - psichiatras nekainuoja, kaip ir kiti gydytojai. Tad galit drąsiai kreiptis.
Atsakyti
[quote=due drops,2010 07 27, 15:41]Vat butent.Vadovaujantis logika,man nepatinka,erzina-reikia uzdaryti,bijantys šunu galetu reikalauti uzdaryti šunu aikšteles ir t.t.,ir pan.

šunų aikštelės uždaros, yra vedžiojimo taisyklės ir daugybė reikalavimų šuns laikymui. Tik čia kaip ir su nudistais, nelabai paisoma aplinkinių nuomonės. netolerancija aplinkiniams šunininkų (ką, nebuvot įmynę į kakutį?), taip pat už mopsą be antsnukio gali būti apšauktas (dėl to kad apšaukėjas į vilkšunio kakutį vakar įmynė)

Ir tas,ir kitas su pimpalu,nebent jums kyla noras ciupinet g.gif
P.S.yra zmoniu jaucianciu lytini potrauki prie skulpturu,gal vistik uzmaukim Dovydui stringucius

  g.gif na, leidote suprasti, kad jums tas pats : ar skulptūra, ar žmogus... man ne (net ir čiupinėjimo požiūriu). (Dar šuniukams triusikelius nešioti įpareigokime - gi ir zoo...  yra)
Pigmalionizmas-(pagal senovės graikų mitų personažo Pigmaliono (Pygmalion), skulptoriaus, pamilusio savo skulptūrą, vardą) lytinis potraukis statuloms


O jūsų ir patirties spektras toks platus, ar tik knygelių pasekmė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 27 liepos 2010 - 15:14
QUOTE(Sunute @ 2010 07 27, 17:12)

O jūsų ir patirties spektras toks platus, ar tik knygelių pasekmė?



nu nieko sau pastebejimas. jeigu zmogus apsiskaites tai jau nieko gero? kokia knygele ir paciai pravartu butu kartais atsiversti, maziau pagiezos butu gal kartu su isprusimu
Atsakyti
QUOTE(Sunute @ 2010 07 27, 17:12)
šunų aikštelės uždaros, yra vedžiojimo taisyklės ir daugybė reikalavimų šuns laikymui. Tik čia kaip ir su nudistais, nelabai paisoma aplinkinių nuomonės.


O nudistų pliažas kokius tokius aplinkinius paprastai trikdo? Tuos, kur sukiojasi aplink?.. Aš nelabai supratau, sunute.
Atsakyti
QUOTE(Keter @ 2010 07 27, 16:17)
nu nieko sau pastebejimas. jeigu zmogus apsiskaites tai jau nieko gero? kokia knygele ir paciai pravartu butu kartais atsiversti, maziau pagiezos butu gal kartu su isprusimu

ironizuoju tik pirmaja sakinio puse, o jūs įžiūrite ironiją antrojoje...kodėl? manau, abai gerai apsiskaitę žmonės...tik nelygu, kuo apsiskaitę ...
Kalba eina apie pagarbą aplinkiniams, o ne apie nuogo kūno baimę. Man tiesiog nemalonu būtųm ką nors trikdyti nuogumu. Šiaip jau aukščiau rašiau, kad namuose, draugų suėjimuose nusirenginėjame kiek to norime, atsižvelgdami, ar tai netrikdo aplinkinių.
Sakykim, jei vieši žmonių ne iš mūsų rato, įspėjame, kad "pirtinamės" nuogi...nenori - neina arba priima taisykles.
Žodžiu man priimtina tokia elgsena, kuri nežeidžia aplinkinių (ne tik nuogumo požiūriu), atitinka visuomenėje nusistovėjusias kultūrines normas. Gerbiu normų laužytojus, jei jų elgesys nežeidžia aplinkinių.
Papildyta:
QUOTE(Rabi @ 2010 07 27, 16:20)
O nudistų pliažas kokius tokius aplinkinius paprastai trikdo? Tuos, kur sukiojasi aplink?.. Aš nelabai supratau, sunute.


Trikdo nudistai tįsantis ne tam skirtose vietose, o nudistų plaže trikdo "žiūrinėtojai" ir "moralizuotojai"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 27 liepos 2010 - 15:33
QUOTE(Sunute @ 2010 07 27, 16:12)
  g.gif na, leidote suprasti, kad jums tas pats : ar skulptūra, ar žmogus... man ne (net ir čiupinėjimo požiūriu). (Dar šuniukams triusikelius nešioti įpareigokime - gi ir zoo...  yra)
Pigmalionizmas-(pagal senovės graikų mitų personažo Pigmaliono (Pygmalion), skulptoriaus, pamilusio savo skulptūrą, vardą) lytinis potraukis statuloms
O jūsų ir patirties spektras toks platus, ar tik knygelių pasekmė?

1.Tam tikru poziuriu taip.Tikrai nejauciu seksualinio potraukio pliaze gulintiems nuogiems zmonems.
2.Kodel jums tai turetu rupeti?
Papildyta:
QUOTE(Sunute @ 2010 07 27, 16:12)
šunų aikštelės uždaros, yra vedžiojimo taisyklės ir daugybė reikalavimų šuns laikymui. Tik čia kaip ir su nudistais, nelabai paisoma aplinkinių nuomonės. netolerancija aplinkiniams šunininkų (ką, nebuvot įmynę į kakutį?), taip pat už mopsą be antsnukio gali būti apšauktas (dėl to kad apšaukėjas į vilkšunio kakutį vakar įmynė)

Aha,o nudistu pliazas matyt salia Zuoko papludymio atsidare? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Rabi @ 2010 07 27, 16:20)
O nudistų pliažas kokius tokius aplinkinius paprastai trikdo? Tuos, kur sukiojasi aplink?.. Aš nelabai supratau, sunute.

Nu gi turi but tokia vieta,kur butu galima ateit ir isliet pasipiktinima irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Bacca @ 2010 07 27, 15:34)
nu is vienos puses-  maudomo zymes vistik lieka ant kuno... is kitos puses, nieko atpalaiduojancio ir naturalaus nejauciu nuogu moteru kompanijoje.... dazniausiai dar kur akis pasuksi ten kokia brandi backute issitempus ..... fu vien del to nenoriu nudistu pliazu.

Koks siauras protas
Papildyta:
QUOTE(Rabi @ 2010 07 27, 16:22)
O kokios pasekmės?.. Nuo to laiko net po dušu maudotės su drabužiais? Ar kas nors dar blogiau?

smile.gif doh.gif

Papildyta:
Svarbu bunant dailaus kuno, nepasenti vidumi be laiko.Kai kurioms pasisakiusioms drasiai duociau 100 m.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alisia28: 27 liepos 2010 - 18:05
QUOTE(Rabi @ 2010 07 27, 15:11)
Na taip. Jei nepatinka nudistai, neikit į nudistų pliažą. Genialiai paprasta  biggrin.gif

: ) Turėjau minty tą universalų argumentą, esą jei kažkas nepatinka, tai nežiūrėk, neik ir apskritai tylėk. Nes neigiama nuomonė iš principo yra blogis : )

QUOTE(alisia28 @ 2010 07 27, 19:07)
Koks siauras protas

Iš kur tokios išvados? Nes jos nuomonė nesutampa su jūsiške?
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2010 07 27, 20:50)
: ) Turėjau minty tą universalų argumentą, esą jei kažkas nepatinka, tai nežiūrėk, neik ir apskritai tylėk. Nes neigiama nuomonė iš principo yra blogis : )

O kam save kankint ir eit kur nepatinka?Kaip kokiam vegetarui i kepsniu restorana...Nebent norima išsiliet
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2010 07 27, 21:41)
O kam save kankint ir eit kur nepatinka?Kaip kokiam vegetarui i kepsniu restorana...Nebent norima išsiliet

Na, bet vegetaras gali labai argumentuotai diskutuot, jog žudyt dėl maisto yra blogis.
Mėsa skanu, bet vis tiek nudistai yra keisti..
Atsakyti
QUOTE(Braun @ 2010 07 27, 23:20)
Na, bet vegetaras gali labai argumentuotai diskutuot, jog žudyt dėl maisto yra blogis.
Mėsa skanu, bet vis tiek nudistai yra keisti..

Diskutuot taip,bet atbegt i kepsniu restorana-griebt is zmoniu leksciu mesos gabala ir rekt "jus mane traumuojat,lavonedziai",gal per daug? biggrin.gif
Atsakyti