Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

jolanciuk teisi, moka iki dvejų, po to žiūri šeimos pajamas. išimtys tik daugiavaikiams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 10 28, 23:04)
jolanciuk teisi, moka iki dvejų, po to žiūri šeimos pajamas. išimtys tik daugiavaikiams smile.gif


Imeskit merginos koki straipsneli apie tai kur parasyta, kas gaus, o kas nea? Matos kas yra as su vyru negyvenu issikyre, jis alimentu nemoka, moka tik valstybe ir iki 2m gavau motinystes pasalpa, o tokiau nieko negausiu.
Atsakyti
QUOTE(mergicka393 @ 2010 10 29, 13:17)
Imeskit merginos koki straipsneli apie tai kur parasyta, kas gaus, o kas nea? Matos kas yra as su vyru negyvenu issikyre, jis alimentu nemoka, moka tik valstybe ir iki 2m gavau motinystes pasalpa, o tokiau nieko negausiu.

Tai teisingai,vistiek skaiciuos jusu 0 pajamas ir vyro elementus,jei ir negaunat ju,bet prasyma rasyti reikia.Taigi pirmam temos puslapi viska parasyta.As irgi nieko po 2 metu negaunu ir vyras nieko negauna,bet prasyma rasyt reikejo,reikejo pildyt dokumentus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 29 spalio 2010 - 12:46
QUOTE(l'eau @ 2010 10 28, 22:04)
jolanciuk teisi, moka iki dvejų, po to žiūri šeimos pajamas. išimtys tik daugiavaikiams smile.gif

Pas mane trys leliukai-14m.8m.ir rugseji maziausiam suejo du metukai.Motinystes pasalpa jau baigesi blush2.gif ,gaunu socialine pasalpa ir uz du vaikus po 52lt,tai taip iseina kad dabar dar ir uz trecia vaikuti gauciau 52lt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasara-ziema @ 2010 10 30, 08:55)
Pas mane trys leliukai-14m.8m.ir rugseji maziausiam suejo du metukai.Motinystes pasalpa jau baigesi blush2.gif ,gaunu socialine pasalpa ir uz du vaikus po 52lt,tai taip iseina kad dabar dar ir uz trecia vaikuti gauciau 52lt? g.gif

Jus is sodros uz 3 leliuka turbut virs 525 lt gaudavot,todel jums ir nepriklause 97 lt.O nuo 2 metu skaiciuos visu seimos nariu pajamas,jei zmogui nevirsije 525 lt,tai gausit 52 lt,ziuri praetu metu pajamas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 30 spalio 2010 - 08:57
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 10 30, 09:55)
Jus is sodros uz 3 leliuka turbut virs 525 lt gaudavot,todel jums ir nepriklause 97 lt.O nuo 2 metu skaiciuos visu seimos nariu pajamas,jei zmogui nevirsije 525 lt,tai gausit 52 lt,ziuri praetu metu pajamas.

Taip,man nemokejo tu 97lt.Pasiskaiciavus,tai jo,man priklauso treciam leliukui tie 52lt.Tai aisku ,kad reikia tvarkyti dokumentus g.gif
Papildyta:
QUOTE(Vasara-ziema @ 2010 10 30, 14:51)
Taip,man nemokejo tu 97lt.Pasiskaiciavus,tai jo,man priklauso treciam leliukui tie 52lt.Tai aisku ,kad reikia tvarkyti dokumentus g.gif

Aciu,mergina uz info aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasara-ziema @ 2010 10 30, 14:51)
Taip,man nemokejo tu 97lt.Pasiskaiciavus,tai jo,man priklauso treciam leliukui tie 52lt.Tai aisku ,kad reikia tvarkyti dokumentus g.gif

KUO GREICIAU TUO GERIAU 4u.gif as tvarkiausi spalio 1 d,tai laiska gavau,kad metams paskirta ismoka spalio 20 d.pinigus gausi tik kita men. smile.gif
Atsakyti
laba diena,kaip suprasti? tai norint gauti vaiko pinigus,ima praeitu metu pajamas,o jei praeitu pajamu uzteko,tai reiskia negausiu? tai vadinasi dar po metu tvarkantis(kada nebus pajamu) tik tada gauciau? ar kas sumokes atbuline data?-tuos vaiko pinigus,juk jie nuplaukia.pas mane 3 vaikai.
Atsakyti
QUOTE(@KIMIRK@ @ 2010 10 30, 16:26)
laba diena,kaip suprasti? tai norint gauti vaiko pinigus,ima praeitu metu pajamas,o jei praeitu pajamu uzteko,tai reiskia negausiu? tai vadinasi dar po metu tvarkantis(kada nebus pajamu) tik tada gauciau? ar kas sumokes atbuline data?-tuos vaiko pinigus,juk jie nuplaukia.pas mane 3 vaikai.

Pajamos aktualu vaikams nuo 2 m. (pagal laikinąjį įst., seniau nuo 3 m.)
Jeigu lyginant su praėjusiais kalendoriniais metais vidutinės mėnesio pajamos sumažėjo, tai gali skirti pagal vidutines 12 mėn., praėjusių iki tada, nuo kada prašoma skirti išmoką.
Bet tada reikia pateikti dokumentus apie gautas pajamas už dvylika praėjusių mėnesių iki kreipimosi mėnesio arba mėnesio, nuo kurio prašoma skirti išmoką. (pažymas iš darbovietės apie atlyginimą ir t.t., individualios veiklos apskaitos žurnalus, jei dirbta pagal verslo liudijimą ir pan.)

O dėl grąžinimo - taip, jeigu turite teisę ir negavote išmokos, tai galima kreiptis ne vėliau kaip per 12 mėn. Pvz., galėtumėte šiandien prašyti skirti nuo 2009-10-31.
Atsakyti
o tas pajamas reikės rodyti kas metai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dzeine01 @ 2010 11 06, 11:41)
o tas pajamas reikės rodyti kas metai? unsure.gif

taip
Atsakyti
QUOTE(dzeine01 @ 2010 11 06, 12:41)
o tas pajamas reikės rodyti kas metai? unsure.gif

Dėl išmokos, kad skirtų, kreiptis ir rašyti prašymą kas metus reikia, taip.

O dėl pajamų, tai žiūrint ką vadinate - rodyti.
Jeigu pasirinksite pagal praėjusius kalendorinius metus, tai pažymų ir pan. pristatinėti nereikės. Čia reikia tik kam sumažėja pajamos ir nori, kad skaičiuotų pagal praėjusius 12 mėn. iki kreipimosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ten: 06 lapkričio 2010 - 13:51