Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

QUOTE(norala @ 2011 03 31, 15:44)
tai kad nuo 2009 03 01,tai gal ne nauja  g.gif
na, gal atsiras kas protingesnis  :)man buvo paaiskinta , taip: kad anksciau priklause automatiskai ,  o dabar jau vertina 12 men. pajamas

Bet galioja tai iki 2011-12-31,radau ta forma kur duoda pildyt paciam centre,ten tokio punkto nera
http://www.spcentras...php?m=11&l=2375
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 31 kovo 2011 - 14:52
norejau paklausti ar priklauso man vaiko pinigai uz laikotarpi nuo vaiko gimimo iki nestumo,gimdymo atostogu pabaigos? Girdejau kad turi moketi,bet ar tikrai? nes musu savivaldybei ,keistai nutyli ir neatsake man g.gif
Atsakyti
QUOTE(sinaudra @ 2011 03 31, 16:02)
norejau paklausti ar priklauso man vaiko pinigai uz laikotarpi nuo vaiko gimimo iki nestumo,gimdymo atostogu pabaigos? Girdejau kad turi moketi,bet ar tikrai? nes musu savivaldybei ,keistai nutyli ir neatsake man g.gif

Priklauso.
Atsakyti
QUOTE(sinaudra @ 2011 03 31, 16:02)
norejau paklausti ar priklauso man vaiko pinigai uz laikotarpi nuo vaiko gimimo iki nestumo,gimdymo atostogu pabaigos? Girdejau kad turi moketi,bet ar tikrai? nes musu savivaldybei ,keistai nutyli ir neatsake man g.gif

uz pirmus 2 vaiko menesius visiems be isimties priklauso 97lt (nes jie negauna motinystes (tevystes) pasalpos- o motinystes pasalpa (dekretines) i tas pajamas neieina). nebent isvis i dekreta nejo... mirksiukas.gif

http://www.socmin.lt...x.php?533031094
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 31 kovo 2011 - 15:09
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 03 31, 16:07)
Priklauso.

taip priklauso,siandien buvau seniunijoj tai susitvarkiau kad gauciau tuos pinigus,sake gausiu kol iseisiu vaiko auginimo atostogu,tai yra uz 2men nepilnai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2011 03 31, 16:44)
tai kad nuo 2009 03 01,tai gal ne nauja  g.gif
na, gal atsiras kas protingesnis  :)man buvo paaiskinta , taip: kad anksciau priklause automatiskai ,  o dabar jau vertina 12 men. pajamas

Anksčiau skirdavo automatiškai. Gaudavo soc. pašalpą, tai skirdavo iškart ir išmoką vaikui. O dabar reikia prašymą pildyti.
P.S.
Ne veltui šis skyrelis vadinamas „...labirintuose“, sakyčiau - ne tik įstatymai klaidūs, bet ir pačios darbuotojos kartais skirtingai informuoja. Ir žinok, kuo tikėti...
Atsakyti
QUOTE(Ten @ 2011 03 31, 22:11)
Anksčiau skirdavo automatiškai. Gaudavo soc. pašalpą, tai skirdavo iškart ir išmoką vaikui. O dabar reikia prašymą pildyti.
P.S.
Ne veltui šis skyrelis vadinamas „...labirintuose“, sakyčiau - ne tik įstatymai klaidūs, bet ir pačios darbuotojos kartais skirtingai informuoja. Ir žinok, kuo tikėti...



Na, zinokit, vakar dar karta perskambinau i socialini, atsakymas tas pats: jei jau metai laiko gauni soc.pasalpa, tada -taip, o jei ne-tada vertina 12 menesiu pajamas... Kuo tiketi ? g.gif
Atsakyti
13. Socialinio pobūdžio kas mėnesį gaunamos pajamos, išskyrus transporto išlaidų kompensacijas neįgaliesiems, kompensacijas donorams, išmoką vaikui, pagalbos pinigus*
Ar i si punkta ieina pinigai gaunami uz vaiko negalia?
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2011 04 01, 10:22)
Na, zinokit, vakar dar karta perskambinau i socialini, atsakymas tas pats: jei jau metai laiko gauni soc.pasalpa, tada -taip, o jei ne-tada vertina 12 menesiu pajamas... Kuo tiketi ?  g.gif

Vat as irgi buvau ir dar vis esu isitikinusi,kad neziuri ar gauni tu soc.pasalpa ar ne,vistiek ziuri i praejusiu 12 men pajamas.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 03 31, 16:47)
Bet galioja tai iki 2011-12-31,radau ta forma kur duoda pildyt paciam centre,ten tokio punkto nera
http://www.spcentras...php?m=11&l=2375

Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2009 m. gruodžio 30 d. įsakymo Nr. A1-705 redakcija

Mano pateikta forma: Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2010 m. rugsėjo 27 d. įsakymo Nr. A1-440 redakcija

Abi tos formos galioja, tik tiek, kad ta naujesnė išsamesnė.
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2011 04 01, 11:22)
Na, zinokit, vakar dar karta perskambinau i socialini, atsakymas tas pats: jei jau metai laiko gauni soc.pasalpa, tada -taip, o jei ne-tada vertina 12 menesiu pajamas... Kuo tiketi ?  g.gif

„Logiškas“ atsakymas... Jei metus gauni socialinę pašalpą, tai ir taip aišku, kad neviršijo tada net ne 525, o 350.
Uždaviau klausimą jų svetainėje, nes seniūnijų darbuotojos kai priima visokius prašymus, tai tikriausiai ne visada žino kiekvienos išmokos niuansų.
Lauksim atsakymo, bus gal patikimiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 04 01, 11:31)
Vat as irgi buvau ir dar vis esu isitikinusi,kad neziuri ar gauni tu soc.pasalpa ar ne,vistiek ziuri i praejusiu 12 men pajamas.

atsakymas paprastas:

vaikui iki 2 metu mokami 97litukai ir ziurimos 525lt vieno asmens pajamos (taigi imami 12 menesiu, nepriklausomai ar seima gauna soc. parama ar ne, nes ji teikiama, jei kiekvienam netenka 350, o cia reikia, kad vieno asmens nevirsytu 525lt)

vaikui nuo 2 metu mokami 52litukai, ir tada ziuri ar pries tai 12 menesiu gavote soc parama, jei taip - jokiu nauju paskaicavimu nebedaro- tik uzpildote prasyma pingeliams gauti, pristatot vaiko gimimo liudijima ir viskas...
Atsakyti