Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai - 2

QUOTE(Mupi @ 2011 07 28, 20:15)

Gartraukis ir tiek. Gamintojas normalus.
Atsakyti

lanas vakaras

noreciau suzioti zinovu nuomone apie si garintuva


Schlosser H H65E 60/900

aciu
Atsakyti
QUOTE(Mergina_28 @ 2011 08 07, 22:32)
lanas vakaras

noreciau suzioti zinovu nuomone apie si garintuva


Schlosser H H65E 60/900

aciu

Bene tigiausias "tos išvaizdos" variantas. Je esate priekabi pagaminimo kokybei, rekomenduočiau pirkti tik iš anksto apžiūrėtą. biggrin.gif
Atsakyti
Mane taip pat domintu atsiliepimai apie Teka CNL1 3000, nes nusiziurejom kaip tik toki, bendras plotas butu apie 29 kvadratus, zodziu virtuve jungtas su salonu tai noretusi, kad trauktu normaliai, norim butent imontuojamo ir kaina panasiai tokia tenkina, o dar rasoma, kad tyliai veikia, tai gal kas is naudojanciu atsilieps
Atsakyti
QUOTE(bima @ 2011 08 08, 09:37)
Mane taip pat domintu atsiliepimai apie Teka CNL1 3000, nes nusiziurejom kaip tik toki, bendras plotas butu apie 29 kvadratus, zodziu virtuve jungtas su salonu tai noretusi, kad trauktu normaliai, norim butent imontuojamo ir kaina panasiai tokia tenkina, o dar rasoma, kad tyliai veikia, tai gal kas is naudojanciu atsilieps

Na rimtai, temoje skaičiau kad nemažai kas domėjosi, bet po to jau matyt nusiperka ir nebegrįžta pasidalint kaip sekasi naudot... aš ir apie ši kaip ir galvoju, nors virtuvė nedidelė, bet norėčiau jau geriau keliais šimtais daugiau sumokėt, bet kad tyliau veiktų, gaila kad nėra info kiek traukia 1-2 greičiais, bet manau ne blogiau nei koks pigus kur rašo 300-400m3, bet tie taip trauktų kai ant max pastatyti, tai ir kauktų..
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2011 08 08, 07:41)
Bene tigiausias "tos išvaizdos" variantas. Je esate priekabi pagaminimo kokybei, rekomenduočiau pirkti tik iš anksto apžiūrėtą. biggrin.gif

o ka tiksliau reiketu apziureti ??? siaip pagaminta man turetu buti gerai. O kaip gartraukis geras yra ?? gerai istrauks blogus kvapus. Mano virtuve yra tik 8 kvadratu

aciu
Atsakyti
QUOTE(Mergina_28 @ 2011 08 08, 22:11)
o ka tiksliau reiketu apziureti ??? siaip pagaminta man turetu buti gerai. O kaip gartraukis geras yra ?? gerai istrauks blogus kvapus. Mano virtuve yra tik 8 kvadratu

aciu

Jei esate reikli kokybei, geriau žiūrėti Gorenje DCG6545AX.
Tuos slosserius reikia apžiūrinėti: ar ne kreivai susuktas, ar sandarinimo medžiaga per plyšius nelenda. Būna visko.
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 07 18, 10:51)
maniškis toks Elica ELIPER IX/A/60



sveiki, atėjo ir mūsų eilė gartraukiui įsigyti.
nuo šio gartraukio grožio svaigstu. kazin pigiau kur galima rast? internete visos vienodos kainos. konkurencijos jokios 4u.gif

mūsų virtuvė 10kv.m. vamzdis gofruotas, posūkis arti 90 laipsniu.
ar tiktų mums toks grazuolis? pigiau ieskau, rasiu pirksiu wub.gif
Atsakyti
Sveiki, as visiska neismanele, atleiskit uz buka klausima, bet kokia funkcija atlieka gartraukis? Ar tik garus sutraukia, ar ir nuo riebalu saugo (nes be jo, tai po kiek laiko pakabinamu spinteliu virsus nusesta kaip ir riebalais kokiais tai)?
Atsakyti
QUOTE(erkaerka @ 2011 08 09, 14:49)
sveiki, atėjo ir mūsų eilė gartraukiui įsigyti.
nuo šio gartraukio grožio svaigstu. kazin pigiau kur galima rast? internete visos vienodos kainos. konkurencijos jokios  4u.gif

mūsų virtuvė 10kv.m. vamzdis gofruotas, posūkis arti 90 laipsniu.
ar tiktų mums toks grazuolis? pigiau ieskau, rasiu pirksiu  wub.gif

Triukšmingumas mažas, bet dėl galingumo - neapsirikite.
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2011 08 10, 09:01)
Sveiki, as visiska neismanele, atleiskit uz buka klausima, bet kokia funkcija atlieka gartraukis? Ar tik garus sutraukia, ar ir nuo riebalu saugo (nes be jo, tai po kiek laiko pakabinamu spinteliu virsus nusesta kaip ir riebalais kokiais tai)?


papildysiu klausima..
virtuve 8kv, orkaite su kaitlente stoves ties ventiliacine anga. gartrauki (jei pirksim) noretume imontuojamo i spintele.. Ir labiausiai patiktu, kad matytusi tik jo apacia (na spinteles apacia), o ta panele uzsidetu su baldine plokste..
Gal kas patartu koki gartrauki, nebrangu, nebloga, imontuojama i spintele, ir kad panele paslepta butu? Ir kokio galingumo reiktu?
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2011 08 12, 03:51)
papildysiu klausima..
virtuve 8kv, orkaite su kaitlente stoves ties ventiliacine anga. gartrauki (jei pirksim) noretume imontuojamo i spintele.. Ir labiausiai patiktu, kad matytusi tik jo apacia (na spinteles apacia), o ta panele uzsidetu su baldine plokste..
Gal kas patartu koki gartrauki, nebrangu, nebloga, imontuojama i spintele, ir kad panele paslepta butu? Ir kokio galingumo reiktu?

Gartraukis stengiasi sutraukti viską, kas garuoja, rūksta, kyla gaminant maistą.
Kaip jam tai pavyksta, priklauso nuo ištraukiamosios galios ir aprėpties ploto.
8 kv.m. patalpai pakanka garų surinkėjo, kurio trauka (grindų plotas x lubų aukštis x 10) m3/h pagal IEC standartą.
Jūsų atveju 400 kubų "per akis", jei bus užtikrintas atitinkamas oro cirkuliavimas.
Teleskopiniai garų surinkėjai, kuriems galima uždėti baldinę plokštę:
AEG DF6260ML
Elica Elislim
Gorenje DKF2 600
Teka CNL1-2002
Teka CNL1-3000
Atsakyti