Įkraunama...
Įkraunama...

NYX kosmetika

QUOTE(Kerinėja @ 2013 12 09, 19:50)
Oas pati pirkau is cherryculture, ir nieko blogo apie ju puslapi negaliu pasakyti  tongue.gif  Viskas tvarkingai pas juos  mirksiukas.gif



Aš vieną kartą iš jų pirkau (šią vasarą), tai tvarkingai ir gan greitai siuntinuką gavau.
Atsakyti
Mergaites, gal kas bandet pudryte High Definition Foundation, neapsisprendziu del spalvos g.gif

Turiu lupdazi is matiniu nr.114, kol kas patinka, nes nebuna ant lupu sausumo pojucio, o ir spalva ilgai islieka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jollė: 18 gruodžio 2013 - 20:51
Sveikos!

Ar niekas daugiau neperka NYX? mirksiukas.gif
Sian buvau Douglas, tai jooo, kainos mazu maziausiai juokingos, palyginus su JAV.
O ypac dabar, kai cherryculture, sale prekem papildoma 30% nuolaida! bigsmile.gif
Atsakyti
Įsigijau pries sventes NYX Concealer Wand pati sviesiausia spalva, ir man labai patinka. Dziaugiuosi pirkiniu smile.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri zino kada mazdaug bus cherryculture koks neblogas sale'as blush2.gif Senesnius temos pranesimus skaiciau, buvo rasoma, kad dare anksciau pavasariais megsa sale'us, o kaip kazin bus siemet...? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amalija2 @ 2014 01 23, 23:30)
Merginos, gal kuri zino kada mazdaug bus cherryculture koks neblogas sale'as  blush2.gif Senesnius temos pranesimus skaiciau, buvo rasoma, kad dare anksciau  pavasariais megsa sale'us, o kaip kazin bus siemet...? g.gif

Buvo neseniai -50proc. dabar jau nemanau, kad kas greitu metu bus..
Atsakyti
Aciu Sarmai ir Douglas, kad pagaliau galima normaliai apziureti ir paciupineti NYX kosmetika Lt... Neseniai pirkau lupdazi ir maskavimo priemone, na likau labai patenkinta. Iki siol toki dziaugma kosmetika turejau tik nusipirkusi Inglot, WetnWild kosmetikos biggrin.gif kitas planuojamas pirkinys - lupu blizgis, kiek testavau ir spalvos, ir kvapas super
Atsakyti
QUOTE(milagra797 @ 2014 01 26, 16:46)
Aciu Sarmai ir Douglas, kad pagaliau galima normaliai apziureti ir paciupineti NYX kosmetika Lt... Neseniai pirkau lupdazi ir maskavimo priemone, na likau labai patenkinta. Iki siol toki dziaugma kosmetika turejau tik nusipirkusi Inglot, WetnWild kosmetikos biggrin.gif kitas planuojamas pirkinys - lupu blizgis, kiek testavau ir spalvos, ir kvapas super

As pati jau nuo praeitu metu naudoju tuos NYX blizgius ir esu be galo patenkinta, tikrai neturetumete nusivilti ir jus. Tik patarimas mano butu toks, kad eikite tu lupdaziu ir blizgiu ieskot i didelius Douglas'us, nes mazuose beveik nieko nera.
As tuos populiariuosius NYX Beige ir Creme Brulee (kurie tikrai man ziauuuriai patinka ir tinka) radau tik Akropolio Douglase, nes nei Panoramos, nei Europos Douglasai tokiu spalvu neturejo, o ir pasirinkimas skurdus ten, trecdalio spalvu neturi doh.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinelez: 27 sausio 2014 - 13:12
o sakykit ar tie blizgiai labai lipnus?? naudoju tik lupdazius, nekenciu kai vejas papucia ir prilimpa prie lupu plaukai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulima_ma @ 2014 01 27, 16:36)
o sakykit ar tie blizgiai labai lipnus?? naudoju tik lupdazius, nekenciu kai vejas papucia ir prilimpa prie lupu plaukai  biggrin.gif

Nepasakyciau, kad labai lipnus g.gif Man asmeniskai plaukai neprilimpa, zinau ta jausmeli. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinelez @ 2014 01 27, 13:11)
As pati jau nuo praeitu metu naudoju tuos NYX blizgius ir esu be galo patenkinta, tikrai neturetumete nusivilti ir jus. Tik patarimas mano butu toks, kad eikite tu lupdaziu ir blizgiu ieskot i didelius Douglas'us, nes mazuose beveik nieko nera.
As tuos populiariuosius NYX Beige ir Creme Brulee (kurie tikrai man ziauuuriai patinka ir tinka) radau tik Akropolio Douglase, nes nei Panoramos, nei Europos Douglasai tokiu spalvu neturejo, o ir pasirinkimas skurdus ten, trecdalio spalvu neturi  doh.gif .



tikrai taip, tą jau pastebėjau, kad ir Sarmose mažesnėse vos kelios spalvos, o nuėjau i didesnį Douglas, tai prie stendo pusvalanduką stovėjau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulima_ma @ 2014 01 27, 16:36)
o sakykit ar tie blizgiai labai lipnus?? naudoju tik lupdazius, nekenciu kai vejas papucia ir prilimpa prie lupu plaukai  biggrin.gif

Ne,jie tikrai nera slyksciai lipnus, aisku, plaukai pateke ant ju prisilieciai, bet plesti ju nereikia, nesiteplioja, malonus jausmas,o jau kaip kvepia rolleyes.gif ir svarbiausia nesausina lupu (bent jau man).
Atsakyti