Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,

Pasigaminti reiktu iš vakaro,kad spetu subresti....kiek žinau naturalus medus tinka.....dažus galima deti y želatina...jeigu reiks tik vienos spalvos,o jeigu keliu tai dažyti jau pagaminta mase...arba jau pagaminta torta dažyti ant viršaus.....
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 11 06, 15:26)
Pasigaminti reiktu iš vakaro,kad spetu subresti....kiek žinau naturalus medus tinka.....dažus galima deti y želatina...jeigu reiks tik vienos spalvos,o jeigu keliu tai dažyti jau pagaminta mase...arba jau pagaminta torta dažyti ant viršaus.....



Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 11 06, 13:35)
As turiu tortuka Krikstynom. Galvojau, kad jau su Krikstynom baigta, bet va, atsirado dar vienas.



pasakiškas tortas, labai labai gražu 4u.gif
Atsakyti
Aciu labai, mergaiciukes - aguOna, kirbe, RiMami, kai tokios profes, kaip jus, kuriu tortai uzgniauzia kvapa, atkreipiate demesi i musu, pradedanciuju torciukus ir parasote kakoki pagyrima ar tiesiog patarima, palaikoma zodi, tai yra dar didesnis stimulas stengtis smile.gif Asmeniskai as lygiuojuosi i jus visas ir stengiuosi ismokti is jusu kuo daugiau smile.gif

Net nesvajoju ismokti daryti tokiu geliu, kaip aguOna daro - tai yra stulbinancios geles!!! Nesvajoju ismokti figureliu, kurias nuostabiai daro Asseni ar kitos mergaites - na nesu as tokia naginga ir gabi, o jau apie kruopstuma, jau net nekalbu...

Tiesa, siandien puosiu viena tortuka, bet labai kvaila situacija gaunas - norejau, kad zuvytesm varlytes atrodytu kuo tikroviskiau ir is torto galvojau daryti toki prudeli, bet dabar pradejau galvoti, ar neatrodis tas tortas itin niurus? Juolab, kad 63 metu moteriskei skirtas - nepagalvos, kad cia jau prudas senatvei? g.gif Susimeciau visai... bet gal tada ryskesni vandenuka gal padaryti, pora ryskesniu drugeliu ir ryskia zolyte padaryti? Kaip manote?
Atsakyti
QUOTE(eda.dita @ 2010 11 06, 17:18)
Aciu labai, mergaiciukes - aguOna, kirbe, RiMami, kai tokios profes, kaip jus, kuriu tortai uzgniauzia kvapa, atkreipiate demesi i musu, pradedanciuju torciukus ir parasote kakoki pagyrima ar tiesiog patarima, palaikoma zodi, tai yra dar didesnis stimulas stengtis smile.gif Asmeniskai as lygiuojuosi i jus visas ir stengiuosi ismokti is jusu kuo daugiau smile.gif

Net nesvajoju ismokti daryti tokiu geliu, kaip aguOna daro - tai yra stulbinancios geles!!! Nesvajoju ismokti figureliu, kurias nuostabiai daro Asseni ar kitos mergaites - na nesu as tokia naginga  ir gabi, o jau apie kruopstuma, jau net nekalbu...

Tiesa, siandien puosiu viena tortuka, bet labai kvaila situacija gaunas - norejau, kad zuvytesm varlytes atrodytu kuo tikroviskiau ir is torto galvojau daryti toki prudeli, bet dabar pradejau galvoti, ar neatrodis tas tortas itin niurus? Juolab, kad 63 metu moteriskei skirtas - nepagalvos, kad cia jau prudas senatveig.gif Susimeciau visai... bet gal tada ryskesni vandenuka gal padaryti, pora ryskesniu drugeliu ir ryskia zolyte padaryti? Kaip manote?



lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(karapuzike @ 2010 11 06, 00:55)
aa tai va del ko tik Olesta ir naitas mano tortus pakomentavo  doh.gif  O as jau galvojau gal be rysio cia jie 
O dar kai purvo dusa gavau ni pa dielu, tai isvis .. nuejau martinio isipilti, kad nusiplauti dusia

moteros, baikit taip pergyvent 4u.gif į virtualius dalykus ir reaguokit virtualiai 4u.gif

QUOTE(Vaidosee @ 2010 11 06, 12:17)
Va,cia tai pynute,labai grazu 
Dazai purskiami is flokonelio,aukso ir sidabro spalvos,kaip tik baigesi,tai vel uzsisakinesiu .
http://www.cakesfory...ex.php?cat=PME3 ,ten truputi zemiau,flakoneliuose.

OVERSEAS CUSTOMERS please note we can no longer send aerosol sprays by air or surface mail. Very sorry.
rašo, kad užjūrio klientams daugiau nebegalli siųsti šitų dažų nei oru, nei žeme. Very sory, rašo..
Nieko nesuprantu.. teroristai baigia išvesti iš proto pasaulį help.gif

QUOTE(Olesta @ 2010 11 06, 12:44)
na ir krikštynų tortukas - juodas miškas, pastiliažas, ir pastiliažo lipdymui detalės, spalva Ice Blue Sugarflair 

Man labai gražu tie krimperiuoti kantukai wub.gif Prisipažink, mieloji, ar nenuvairuoji kartais? Nes kartą nuvairavus, kaip atstatyt masę doh.gif Taip norėčiau išbandyt šitą meno rūšį.

QUOTE(bonza @ 2010 11 06, 13:29)
kaip zadejau, uz pagalba rodau savo tortuka. Nesilygiuoju i cia rodomus, dariau saldainiu mase pirmakart, supratau ka dariau ne taip. Kaip sakant, is klaidu mokomasi. Bet didziausia klaida, kad dariau ja nakti 

man tai netgi geriau gražaus torto 4u.gif . Naktį, sutinku, spalvų atspalviai sunkiai įžiūrimi.. ir šiaip, nuovargis.. bet tokia ramybė wub.gif

QUOTE(bonza @ 2010 11 06, 13:51)
raides buvo vyro pagalba  doh.gif  doh.gif as isdeliojau raides, kol sukiojaus aplink maziu, ziuriu jis tas raides spaudzia  ir dar aiskina, taigi kad nenukristu....

o man tai net gerai žiūrisi tos įspaustos raidės wub.gif netgi suteikia iliuziją, kad tortas minkštas minkštutėlis.. tik ir laukia NIAM essen.gif:

QUOTE(Asseni @ 2010 11 06, 14:35)
As turiu tortuka Krikstynom. Galvojau, kad jau su Krikstynom baigta, bet va, atsirado dar vienas.

aš Tau jau siūliau atsidaryt savo temą... nes aš savo tortą dabar galiu parodyt tik kitoj temoj.. lotuliukas.gif
Nu prisipažink, kad atvirukas iš popieros, kad tortas iš ineto.. kad photošopiniai dažai cool.gif tease.gif
Atsakyti
Beje, dariau Asseni pastiliaza po ilgos pertraukos, kai jis man nesigavo ir... nuostabiai viskas gavosi, tiesiog kai dar lipo prie ranku, suvyniojau as ji i plevele ir palikau, o po valandziukes emiausi darbo - fantastiskos teksturos, malonu dirbti - tikras plastelinas thumbup.gif O ir kita diena, suvyniotas i maiseli, buvo puikiai tinkamas darbui smile.gif Taigi, prudelio gyventojai bus is sio pastiliazo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2010 11 06, 19:03)
moteros, baikit taip pergyvent  4u.gif  į virtualius dalykus ir reaguokit virtualiai  4u.gif
OVERSEAS CUSTOMERS please note we can no longer send aerosol sprays by air or surface mail. Very sorry.
rašo, kad užjūrio klientams daugiau nebegalli siųsti šitų dažų nei oru, nei žeme. Very sory, rašo..

Tik raso,bet jau du kartus siunciausi,tai atsiuncia,bet siuntimas,tik zemes pastu,uztrunka apie pora savaiciu,as visada pirma parasau laiska ir pasitikslinu 4u.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif as cia su klausimuku blush2.gif
pabandymui pasidariau sitos mases dekoraciju lipdymui http://www.supermama...?...78104&st=48 . masei dariau is dvigubai mazesnes normos, bet man ji trupinti kazkokia isejo doh.gif jauciu blogai padariau nes daugiau pudros ir krakmolo idejau, kadangi pagal toki kieki ji man laaaabai prie ranku lipo doh.gif kokia dar mase butu galima pagamint kad butu galima kaspina padaryt? doh.gif
Atsakyti
aseni-labai gražu,
zuliaska-mielas kempiniukas 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti