Įkraunama...
Įkraunama...

MRU moksliukių klubas (Tęsinys Nr. 4)

QUOTE(l'eau @ 2010 10 24, 11:05)
apie kokį bendrą paštą jūs čia? anksčiau buvo kažkoks forumietėms gmaile, bet kažkas pasvordą pakeitė, tai nebegaliu pasijungt. čia apie tą?

As sidariau automatiskai, kad pasijungtu ir pasvordo pati nezinau, reikia paieskoti......
Atsakyti
buvo mru.studentes@gmail.com, su daug naudingos info ir konspektų, bet kažkam skūpu pasidarė, tai pasvordą pakeitė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 10 24, 14:38)
buvo mru.studentes@gmail.com, su daug naudingos info ir konspektų, bet kažkam skūpu pasidarė, tai pasvordą pakeitė biggrin.gif

Aga unsure.gif As irgi ten visa info pasirinkdavau,o dabar...neileidzia verysad.gif
teise3mru dabar yra mirksiukas.gif Pasworda i AZ permeciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 10 24, 13:38)
buvo mru.studentes@gmail.com, su daug naudingos info ir konspektų, bet kažkam skūpu pasidarė, tai pasvordą pakeitė biggrin.gif

ne, čia ne tas, čia III kurso studentai įstoję bendrą padarė, kuriame yra totalus bardakas - kas kada nori, tada ką nori ir trina, skleidžia klaidinančią informaciją, deda ant dėstytojų, verkia, kaip MRU yra blogai, na ir pnš.
Na, toks labai "naudingas" tas paštas lotuliukas.gif
Atsakyti
L'eau prasivalyk pasta,neina zinutes tau nusiust schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 10 24, 12:38)
buvo mru.studentes@gmail.com, su daug naudingos info ir konspektų, bet kažkam skūpu pasidarė, tai pasvordą pakeitė biggrin.gif


Jo, manes irgi ten jau senokai neileidzia. O, gaila, info tikrai geros buvo.

Merginos, kas ryt laiko Soc.sauga, tai ar tik man vienai atrodo, kad ten tas pats per ta pati ir beveik viskas istatymuose yra, tik reik juos atsiprintint? Na, isskyrus ta Bismarka ir Beveridza.
Tiesa, destytojas gerietis ar zadejo pakankint? Gal ka uzsimine per paskaitas? ax.gif
Atsakyti
prasivaliau, dėkui smile.gif

man irgi ano gaila, geros info buvau prikėlus ir pati pasirinkdavau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2010 10 24, 12:50)
Merginos, kas ryt laiko Soc.sauga, tai ar tik man vienai atrodo, kad ten tas pats per ta pati ir beveik viskas istatymuose yra, tik reik juos atsiprintint? Na, isskyrus ta Bismarka ir Beveridza.

manau, kad įstatymuose viskas yra, tik kaip žinoti kokių TIKRAI prireiks, kad belekiek nereikalingų neprisispauzdint doh.gif

lygtais gerietis, kiek girdėjau g.gif
Atsakyti
o kokia pavardė?
Atsakyti
kazko itarius kad tie kur pasirinkom ikiteismini labai pavydesim tiems kas laikys soc. sauga
Atsakyti
Kaip as gailiuos ikiteismini pasirinkus... doh.gif Per izangines moteriske buvo, Gu kazkokia, ai galvoju, faina moteryte, kodel gi ne... Jo... Fainas vyrukas daba doh.gif


QUOTE(_Izidė_ @ 2010 10 24, 10:52)
mes į saugą ryt 3.30 išvažiuojam  cool.gif  gal iš vis neit miegot šiandien  lotuliukas.gif


As tai va ka tik atsikeliau, nes miegot pastoviai tokiu laiku einu biggrin.gif Tai tokioj situacijoj sesciau tiesiai i masina biggrin.gif

QUOTE(l'eau @ 2010 10 24, 12:38)
buvo mru.studentes@gmail.com, su daug naudingos info ir konspektų, bet kažkam skūpu pasidarė, tai pasvordą pakeitė biggrin.gif


Va, sita ir as zinojau, tikrai super buvo!


Na, reik eit mokytis. O mane kazkoks nervas ima, kad negaliu susikaupt visai fear.gif
Atsakyti
QUOTE(Arija2003 @ 2010 10 24, 11:58)
4u.gif  4u.gif
issiunciau  4u.gif kad tik padetu  mirksiukas.gif


ir as labai noreciau... pindre10@gmail.com
aciuuu 4u.gif
Atsakyti