Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlų dieta - 3

Manau tema verta pratęsimo thumbup.gif
Lieknėkime drauge toliau bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(liolke @ 2010 10 18, 18:11)

megztukas man

user posted image



Laukiau naujos temelės, kad šitą megztuką pagirt galėčiau, pati tokio labai norėčiau wub.gif
Atsakyti
na va..susidietinau ir as blush2.gif ..dukrytei paprastutis sarafaniukas..200gr.( topsecret.gif prie jo dar buvo suplanuotas ir baltas dirzas is karoliuku blush2.gif ,bet mama pasigavo ''baisia bacila'' biggrin.gif ir planai pasikeite blush2.gif ...gal kada nors.. rolleyes.gif )
user posted image

user posted image
Atsakyti
Kaip ačiū Zuviukui:). Turiu primezgus aš jau krūvą. Tik fotkių trūksta.Po kelių dienų būtinai viską parodysiu. Iš viso per mėnesį sumezgiau 1760g. Bet[SIZE=7] nusipirkau 1400g. Ale vistiek siūlai mažėja, vistik 360g minus tongue.gif

[quote=tiklis,2010 10 25, 12:09]
na va..susidietinau ir as blush2.gif ..dukrytei paprastutis sarafaniukas..200gr.( topsecret.gif prie jo dar buvo suplanuotas ir baltas dirzas is karoliuku blush2.gif ,bet mama pasigavo ''baisia bacila'' biggrin.gif ir planai pasikeite blush2.gif ...gal kada nors.. rolleyes.gif )
/quote]

Žinom žinom tas bacilas. Man kažkaip pavyko atsilaikyt, bet vis tiek aš jo noriu doh.gif Fainulis sarafaniukas. Man labai patinka tokie paprasti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naiste777: 25 spalio 2010 - 11:19
smile.gif nu gaila kad neturiu dukrytes, bet as ir maziukui savo mezgu, tai megztuka, tai kepurytes, batukus. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Siguciuks @ 2010 10 25, 13:03)
Laukiau naujos temelės, kad šitą megztuką pagirt galėčiau, pati tokio labai norėčiau  wub.gif


aciu, prasom kopijuoti, kas neaisku galit klaust, mielai pagelbesiu
Atsakyti
QUOTE(liolke @ 2010 10 25, 16:56)
aciu, prasom kopijuoti, kas neaisku galit klaust, mielai pagelbesiu

grazu grazu..as sau tyliai pagyriau ir blush2.gif ...NU MAN LAAABAI PATIKO tas rastukas ant rankoviu thumbup.gif ..(pynes jau ir taip visiems aisku,kad grazu biggrin.gif )...bet rankoves wub.gif ...dabar taip-pasitikslinu biggrin.gif -tu ''juosteliu viduryje'' megsta taip:2 akis sumegstos kartu,vienas ''uzmetimas''(pridetine akis),ir t.t? blush2.gif ...
Atsakyti
QUOTE(liolke @ 2010 10 25, 16:56)
aciu, prasom kopijuoti, kas neaisku galit klaust, mielai pagelbesiu

Ne man tokie žygdarbiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 25, 18:15)
grazu grazu..as sau tyliai pagyriau ir  blush2.gif ...NU MAN LAAABAI PATIKO tas rastukas ant rankoviu thumbup.gif ..(pynes jau ir taip visiems aisku,kad grazu biggrin.gif )...bet rankoves wub.gif ...dabar taip-pasitikslinu biggrin.gif -tu ''juosteliu viduryje'' megsta taip:2 akis sumegstos kartu,vienas ''uzmetimas''(pridetine akis),ir t.t? blush2.gif ...


cia is arciau tas rastelis

user posted image

siaip tai jo po isvirksciu akiu viena eile gerom, tik ji mezgama is isvirkscios puses, po to kaip saket 2 sumegzt, 1 uzmetimas........, sekanti eile visos isvirkscios, nes is isvirkscios puses mezgama, tada viena eile isvirkscios, po to 5 eiles gerom, t.y isvirkscioj pusej isvirksciom, geroj pusej gerom......tada vel rastelis daromas pradedant isvirkscia eile
Atsakyti
QUOTE(liolke @ 2010 10 25, 19:26)
cia is arciau tas rastelis

user posted image

siaip tai jo po isvirksciu akiu viena eile gerom, tik ji mezgama is isvirkscios puses, po to kaip saket 2 sumegzt, 1 uzmetimas........, sekanti eile visos isvirkscios, nes is isvirkscios puses mezgama, tada viena eile isvirkscios, po to 5 eiles gerom, t.y isvirkscioj pusej isvirksciom, geroj pusej gerom......tada vel rastelis daromas pradedant isvirkscia eile

ACIU! as taip ir galvojau blush2.gif ... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Siguciuks @ 2010 10 25, 18:18)
Ne man tokie žygdarbiai  biggrin.gif


gal tik is pirmo zvilgsvio taip atrodo, bet po truputi po truputi viskas imanoma, jei nors truputi megzt mokat tada nieko sudetingo nera, pynes vienos didesnes, kitos mazesnes, perlinis rastas kur mezgamos 1x1 stulpeliu, po to sukeiciama kur geros ten isvirksciom, kur isvirkscios ten gerom 2 eiles, po to vel atvirksciai, pats virsutinis rastas tai tie stulpeliai kur kiaurarastis tai 1 gera, 1 uzmetimas, 2 sumegzt i kaire, kitoj eilej isvirkscios akys, sekancioj eilej taip kaip 1......kaklas kaip virsus tik truputi kitaip 1 eile 1g, 1 uzmetimas, 2 sumegzt i kaire, 2 eile visos isvirkscios, 3 eile 2 sumegzt i desine, 1 uzmetimas, 1 gera, 4 eile kaip 2, 5 eile kaip 1, 7 eile kaip 3......o tas kiaurarastis tarp pyniu kur desinej pusej tai 1 uzmetimas, 1 gera, 2 sumegzt i kaire, 2 eile visos akys ismezgamos isvirksciai, tik uzmetimas gera akim, 3 eile 1isv, 1gera, 2 sumezgamos kartu i kaire, 4 eile kaip 2, 5 eile 2 isvirkscios, toliau viskas tas pats, taip mezgama kol bus 5 uzmetimai arba 10 eiliu......o kairej pusej daromas taip pat tik pirma daromas sumezgimas i desine, tada 1 gera, ir uzmetimas pries ir po sumezgimu 5 isvirkscios
Atsakyti
4u.gif aciu visoms uz pagyras blush2.gif
Atsakyti