Įkraunama...
Įkraunama...

Negeria pieno/mišinuko

QUOTE(svet1mas @ 2013 11 17, 19:01)
Sveiki, situacija tokia, jog musu dukrytei jau 4men su puse, ir mamytei baiginejasi pienas, pritraukia(dukryte nuo gimimo nepaime kruties) vis maziau ir maziau. Isbandeme visokiausiu misinuku(tutelli; NaN; Bellakt; Aptamil; baby semper; Hip..) , nevalgo nei vieno, raukosi, purtusosi, o galu gale pradeda verkti. Bandeme ir klijukus - veltui. Kas keisciausi vandeni ir arbateles geria. Labai bijom kad greitu laiku mamyte nebetures savo pieno ir ka tada daryt reiks.. Laukiam visokiausiu minciu, pamastymu ir patarimu, dekuj!

p.s. seimos daktare sake vaikas niekur nedings ir valgys kai labai labai isalks. Bandem, nieko nesigavo. Ir zinot nesinori tokio leliuko visa para islaikyti alkano..


Užjaučiu, kad vaikas krūties neima, bet pienas šiaip sau ne iš šio ne iš to baigtis neturėtų, tiesiog daugiau stimuliuokite - priglauskite dukrytę, kai nusitraukinėjate, kontaktas gali stipriai padėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svet1mas @ 2013 11 17, 18:01)
Sveiki, situacija tokia, jog musu dukrytei jau 4men su puse, ir mamytei baiginejasi pienas, pritraukia(dukryte nuo gimimo nepaime kruties) vis maziau ir maziau. Isbandeme visokiausiu misinuku(tutelli; NaN; Bellakt; Aptamil; baby semper; Hip..) , nevalgo nei vieno, raukosi, purtusosi, o galu gale pradeda verkti. Bandeme ir klijukus - veltui. Kas keisciausi vandeni ir arbateles geria. Labai bijom kad greitu laiku mamyte nebetures savo pieno ir ka tada daryt reiks.. Laukiam visokiausiu minciu, pamastymu ir patarimu, dekuj!

p.s. seimos daktare sake vaikas niekur nedings ir valgys kai labai labai isalks. Bandem, nieko nesigavo. Ir zinot nesinori tokio leliuko visa para islaikyti alkano..


Mamai reiketu gerti daugiau skysciu ir dazniau vaika deti prie kruties (taip pat ir naktimis). Pienas niekur dingti negali, nebent vaikui nepakankamai jo duodama ir tada suprantama jo maziau gaminasi.
Atsakyti
Na pas mane situacija labai panaši . Mums dabar 6 mėn. 3,5 buvo visai atsisakiusi MP. Pieno buvo su kaupu, o ji paer diena gal kokius du kartus ir tai per kančias žindė.Mišinio jokio visus išsiūliau kokie tik buvo pardavime, gydytoja nieko nepatarė, tik sakė, kad taip neturi būti. Ir svorio priaugom nedaug 400 g. Bet 4 mėn pasirodė dėl ko ji nežindo, ogi išdygo dantkai du iškarto. smile.gif.O darab valgom košes (daržovių, kruopų), MP tik naktimis, vis pasiūlau mišinio tai nei per kur... schmoll.gif
Atsakyti
Norėčiau pasiklausti dėl mišinuko, būčiau dėkinga jei kas atsakys.. Jeigu vandens pilu 150 mg ir dedu miltukų, tai jau mišinuko gaunasi beveik 170 mg. Tai reiškia kad vaikas mišinuko 170 suvalgo? Ar visgi 150?
Jeigu reikalingas mišinuko kiekis yra 150 mg - tai kaip tada suskaičiuoti kiek vandens (ir miltukų) pilti?
Ačiū
Atsakyti
Labas mamytės 4u.gif Pasidalinkit savo patirtim ir patarimais,mažiukui mano 2 mėn.,valgė ne po daug nors man taip atrodė iš krūties apie 10min., bet dažnai,kas 2val. ir pirmą mėnesį priaugo 1,300kg kaip ir viskas ok,dabar buvo apsirgęs stipria sloga,kosėjo ir dabar dar truputį pakosti,bet mane labai neramina tai,kad jis pradėjo visai mažai ir retai valgyti,kai slogavo suprantu gal blogai jautėsi,tom dienom tik naktį pats žįsdavo,o diena vos ne su šaukšteliu teko maitint,traukiau pienuką šaldžiau,kad nedingtų.dabar ligos kaip ir pasitraukt baigia,bet valgymas nepagerėjo,jei traukia iš krūties tai max 5min.,pienuko tikrai turiu ir nutraukiu,bet iš buteliuko irgi nenoriai valgo,vakar 85ml valgė 1,5val ,jau pradėjau panikuot,kodėl jis taip,kad nenusilptų ,o jis paprasčiausiai nebevalgo,šypsos,stumia su liežuviuku lauk ar tai (.) ar buteliuką,žvalus,nerėkia,miega gerai,nebesuprantu kas nutiko,tarpai irgi ilgi gan po 4 val pasidarė,skambinau gyd,sako gal po ligos dar taip,vizitas tik 5 -tadienį,gal man čia paranoja jau,pasikalbam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(winter30 @ 2014 02 23, 08:35)
Labas mamytės 4u.gif Pasidalinkit savo patirtim ir patarimais,mažiukui mano 2 mėn.,valgė ne po daug  nors man taip atrodė iš krūties apie 10min., bet dažnai,kas 2val. ir pirmą mėnesį priaugo 1,300kg kaip ir viskas ok,dabar buvo apsirgęs stipria sloga,kosėjo ir dabar dar truputį pakosti,bet mane labai neramina tai,kad jis pradėjo visai mažai  ir retai valgyti,kai slogavo suprantu gal blogai jautėsi,tom dienom tik naktį pats žįsdavo,o diena vos ne su šaukšteliu teko maitint,traukiau pienuką šaldžiau,kad nedingtų.dabar ligos kaip ir pasitraukt baigia,bet valgymas nepagerėjo,jei traukia iš krūties tai max 5min.,pienuko tikrai turiu ir nutraukiu,bet iš buteliuko irgi nenoriai valgo,vakar 85ml valgė 1,5val ,jau pradėjau panikuot,kodėl jis taip,kad nenusilptų ,o jis paprasčiausiai nebevalgo,šypsos,stumia su liežuviuku lauk ar tai (.) ar buteliuką,žvalus,nerėkia,miega gerai,nebesuprantu kas nutiko,tarpai irgi ilgi gan po 4 val pasidarė,skambinau gyd,sako gal po ligos dar taip,vizitas tik 5 -tadienį,gal man čia paranoja jau,pasikalbam 4u.gif

nu sudetinga situacija doh.gif , toks mazytis greitai nusilps,reiketu stebeti svori,bandykit namie sverti ir stebekit ar nekrenta svoris,o pagrindinis rodiklis ar jam uztenka maistelio tai sisiuko kiekis ,jei mazai sisioja vaziuokit i ligonine ir tegul stato lasines,padarys kraujo tyrimus,tokiem maziukam pavojinga kai netenka skysciu doh.gif
na o jusu gydytojos tikrai nesuprantu ,kokie dar talonai kokie dar laukimai iki penktadienio,jus turi prakonsultuoti be eiles ir kuo skubiau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2014 02 23, 09:56)
nu sudetinga situacija doh.gif , toks mazytis greitai nusilps,reiketu stebeti svori,bandykit namie sverti ir stebekit ar nekrenta svoris,o pagrindinis rodiklis ar jam uztenka maistelio tai sisiuko kiekis ,jei mazai sisioja vaziuokit i ligonine ir tegul stato lasines,padarys kraujo tyrimus,tokiem maziukam pavojinga kai netenka skysciu doh.gif
na o jusu gydytojos tikrai nesuprantu ,kokie dar talonai kokie dar laukimai iki penktadienio,jus turi prakonsultuoti be eiles ir kuo skubiau verysad.gif

na gydytoja mūsų šiaip nebloga moterytė,esmė,kad jis ir šlapinas ir tuštinas ir šiaip gan ramus,žvalus vaikas,paprasčiauiai liepė dabar rašyti kiek suvalgo ir kas kiek,sako gal pasilpęs iš po ligos ir dar nėra apetito,tokio kaip nusilpimo ant jo nesimato,tik kad man neramu,nes jis tos ale priklausančios tokio laiko leliukams normos neuvalgo,ir kad nu tikrai ne daug jis valgyt bepradėjo,nor vyras sako,kad tu tankiai lendi prie jo su tais (.)(.) ir jis po biški po biški pasiurbia ir gal jam užtenka doh.gif o ant kokių svarstyklių jį svert ant tų kur pati sveriuos?
Atsakyti
Jei vaikas guvus, tuštinas, sisioja, stebėčiau tiesiog. Gal jam toks periodas.
Mano vaikas jau didesnis ir gimė nemažas, bet buvo momentas 5-7 min patraukia ir spjauna. Irgi galvojau, bus svoris kritęs, bet viskas gerai.
Vaikas auga ir žįst pradeda stipriau, greičiau pavalgo. Juk žinom, kaip jie pareikalauti moka, kai valgyt nori biggrin.gif
Aš dėl tokio jo valgymo kartu bijojau, kad pienas dings doh.gif bet nedingo.

Kas dėl svėrimosi. Lipkite viena, o paskui vaiką pasiėmusi, matysit svorio skirtumą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 02 23, 10:45)
Jei vaikas guvus, tuštinas, sisioja, stebėčiau tiesiog. Gal jam toks periodas.
Mano vaikas jau didesnis ir gimė nemažas, bet buvo momentas 5-7 min patraukia ir spjauna. Irgi galvojau, bus svoris kritęs, bet viskas gerai.
Vaikas auga ir žįst pradeda stipriau, greičiau pavalgo. Juk žinom, kaip jie pareikalauti moka, kai valgyt nori biggrin.gif
Aš dėl tokio jo valgymo kartu bijojau, kad pienas dings doh.gif bet nedingo.

Kas dėl svėrimosi. Lipkite viena, o paskui vaiką pasiėmusi, matysit svorio skirtumą smile.gif

ačiū labai,gal jūs ir teisi g.gif
Atsakyti
QUOTE(winter30 @ 2014 02 23, 09:23)
na gydytoja mūsų šiaip nebloga moterytė,esmė,kad jis ir šlapinas ir tuštinas ir šiaip gan ramus,žvalus vaikas,paprasčiauiai liepė dabar rašyti kiek suvalgo ir kas kiek,sako gal pasilpęs iš po ligos ir dar nėra apetito,tokio kaip nusilpimo ant jo nesimato,tik kad man neramu,nes jis tos ale priklausančios tokio laiko leliukams normos neuvalgo,ir kad nu tikrai ne daug jis valgyt bepradėjo,nor vyras sako,kad tu tankiai lendi prie jo su tais (.)(.) ir jis po biški po biški pasiurbia ir gal jam užtenka doh.gif o ant kokių svarstyklių jį svert ant tų kur pati sveriuos?

jei valgo mp jokiu kiekiu negali buti,jis valgo kiek nori,normos yra misinuku maitinamiems,o jei daznai duodate kruti tai ir buna sotus, nes gauna pati tirsciausia pieneli thumbup.gif ,patarciau nenutraukineti pienelio ir nesigadinti nervu del isgeriamo kieko lotuliukas.gif ,svarbiausia kad pakankamai tustinasi ir slapinasi,reiskia jam to kiekio uztenka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2014 02 23, 15:13)
jei valgo mp jokiu kiekiu negali buti,jis valgo kiek nori,normos yra misinuku maitinamiems,o jei daznai duodate kruti tai ir buna sotus, nes gauna pati tirsciausia pieneli thumbup.gif ,patarciau nenutraukineti pienelio ir nesigadinti nervu del isgeriamo kieko lotuliukas.gif ,svarbiausia kad pakankamai tustinasi ir slapinasi,reiskia jam to kiekio uztenka thumbup.gif

Dar kartelį dėkui,tikriausiai čia man nuo streso paranoja užėjo,kadangi ir sirguliavo ilgokai jis ,nusitraukinėjau tą pienuką,nuovargis ir pan., savo padarė,dabar perleidau biškutį mažių vyrui išgėriau valerijono ir numigau gerai,atsikėliau visai kita nuotaika ,o ir kleckis praalko ir jau daviau iš krūties tai traukė visas 10min kuo puikiausiai,pakeičiau pampis pilnas ir to ir šio,turbūt bereikalingą alermą sukėliau sory blush2.gif
Reikės daugiau apie žindymą paskaitinėt,bet jei netingėsit atrašykit ir čia,maitinu iš abiejų (.) (.) po biški gal negerai?Reiktų vieną maitinimą iš vienos,kitą iš kitos g.gif
Atsakyti
Vieną maitinimą iš vienos (.), kitą iš kitos (.), jei pertrauka tarp dviejų maitinimų didesnė nei 1,5 valandos. Jei praėjo valanda ar 1 val. 20 min, duokit tą pačią (.) smile.gif
Atsakyti