Įkraunama...
Įkraunama...

FP zebriukas-šokliukas

Laba diena, mamos, mano dukrai 1,4 men galvoju ka padovanot Kaledom. Renkuosi tarp sokliuko zebriuko ir virtuveles vaikiskos. Kaip manote ar verta pirkti si sokliuka 1,6 metu vaikui? Ar ne per velu? Ar domisi juo vaikai?
Aciu uz nuomone 4u.gif
Atsakyti
is pradziu labai patiko mano dukrytei jis, bet greit pabodo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kariliux @ 2010 10 25, 12:21)
is pradziu labai patiko mano dukrytei jis, bet greit pabodo  doh.gif


O kokio amziaus ji buvo?
Atsakyti
QUOTE(zurzuli @ 2010 10 25, 11:48)
Laba diena, mamos, mano dukrai 1,4 men galvoju ka padovanot Kaledom. Renkuosi tarp sokliuko zebriuko ir virtuveles vaikiskos. Kaip manote ar verta pirkti si sokliuka 1,6 metu vaikui? Ar ne per velu? Ar domisi juo vaikai?
Aciu uz nuomone 4u.gif

mes tokį zebriuką dovanojom pirmojo gimtadienio proga ir tai buvo tikrai ne per anksti, realiai galima ir anksčiau, jeigu vaikas judresnis, vikresnis- nuo kokių 10 mėn. drąsiai. Mano akimis žiūrint, pusantrų metų jau gal vėloka tokiai dovanai blush2.gif aišku, iš pradžių bus juo susidomėjimas, bet greit nusibos. Mūsų mergaitė kokius 3 mėn. labai juo džiaugės, bet dabar mums pusantrų metų, tai žaidžiam su lėlėmis, fisher price little people, dėliojam medines dėliones, piešiam. O virtuvėlė su garsais ir krūva indų, maisto yra kasdien žaidžiama, verda lėlėms valgyt, dėlioja indelius ir pan. Aš geriau rinkčiausi virtuvėlę tokio amžiaus vaikui.
Atsakyti
QUOTE(SIVERIJA @ 2010 10 25, 20:20)
mes tokį zebriuką dovanojom pirmojo gimtadienio proga ir tai buvo tikrai ne per anksti, realiai galima ir anksčiau, jeigu vaikas judresnis, vikresnis- nuo kokių 10 mėn. drąsiai. Mano akimis žiūrint, pusantrų metų jau gal vėloka tokiai dovanai blush2.gif aišku, iš pradžių bus juo susidomėjimas, bet greit nusibos. Mūsų mergaitė kokius 3 mėn. labai juo džiaugės, bet dabar mums pusantrų metų, tai žaidžiam su lėlėmis, fisher price little people, dėliojam medines dėliones, piešiam. O virtuvėlė su garsais ir krūva indų, maisto yra kasdien žaidžiama, verda lėlėms valgyt, dėlioja indelius ir pan. Aš geriau rinkčiausi virtuvėlę tokio amžiaus vaikui.


Labai aciu, SIVERIJA, uz patarima, labai idomi ir naudinga Jusu zinute smile.gif
Siaip mano dukra tokia judri, jai patinka sokti, sokineti, bet patinka ir krapstyti ka. As taip pat galvojau ir apie kilimeli piesimo, bet bijau, kad paskui nepradetu paisyt dar ant sienu ar grindu su jau tikrais piestukais seses smile.gif Ziuriu jau ir dabar ji pagavus piestuka pripaiso smile.gif
Atsakyti
Mano sunelis buvo ir yra lb judrus, tai zebras buvo issibelbejimas. Mes jam nupirkom 1,4 m. Kuri laika reikejo jam priprasti, pradzioje bijojo sestis. bet po to sokinejom gan ilgai. Pardavem kai mums buvo virs 2 m. (nes jau isigudrino sokineti atsistojus zebrui ant nugaros blink.gif ) ir pirkom batuta su rankena.
Musu artveju mes paciu laiku isigijom zebriuka. Savo dukrytei irgi jau turim nupirke, bet ji gaus per Kaledas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2010 10 26, 12:15)
Mano sunelis buvo ir yra lb judrus, tai zebras buvo issibelbejimas. Mes jam nupirkom 1,4 m.  Kuri laika reikejo jam priprasti, pradzioje bijojo sestis. bet po to sokinejom gan ilgai. Pardavem kai mums buvo virs 2 m. (nes jau isigudrino sokineti atsistojus zebrui ant nugaros blink.gif ) ir pirkom batuta su rankena.
Musu artveju mes paciu laiku isigijom zebriuka. Savo dukrytei irgi jau turim nupirke, bet ji gaus per Kaledas mirksiukas.gif

aišku, kiekvienam skirtingai. maniškė tai iš pirmo karto užsėdo ant jo ir ėmė šokinėt biggrin.gif net patys netikėjom, galvojom reiks nukelti, užkelti......ir kas įdomiausia, jinai pati savarankiškai tuo metu dar nevaikščiojo, tik prisilaikydama.
Papildyta:
QUOTE(zurzuli @ 2010 10 26, 10:49)
Labai aciu, SIVERIJA, uz patarima, labai idomi ir naudinga Jusu zinute smile.gif
Siaip mano dukra tokia judri, jai patinka sokti, sokineti, bet patinka ir krapstyti ka. As taip pat galvojau ir apie kilimeli piesimo, bet bijau, kad paskui nepradetu paisyt dar ant sienu ar grindu su jau tikrais piestukais seses smile.gif Ziuriu jau ir dabar ji pagavus piestuka pripaiso smile.gif

vandens kilimėlis visai nieko, bet kad maniškė ypatingai domėtųsi schmoll.gif labiau patinka iš flomasterio vandenį iščiulpti biggrin.gif o į sesės pieštukus, flomasterius, kreideles mes esam konkrečiai įsisukę lotuliukas.gif doh.gif aš ant grindų prikloju didelių popieriaus lapų, duodu sesės senų spalvinimo knygelių thumbup.gif tik perku tuos, kurie yra super washable, tikrai išsivalo ir išsiplauna lengvai. na ir su priežiūra, aišku.
Atsakyti
Na jei rastume kur netycia "papigiai sokliuka" tai gal nupirktume smile.gif Arba butu geriau isbandyt, bet nezinau kur galetu, nes aplink nera kas turetu sad.gif kazi o kokios ju kainos Voketijoje? Juk jie vokieciu gamintoju yra, ar ne? Drauge vaziuoja i Kaledine muge prekiaut menesiui, tai galvoju gal uzsiprasyt, kad parveztu...
Atsakyti
QUOTE(zurzuli @ 2010 10 26, 20:39)
Na jei rastume kur netycia "papigiai sokliuka" tai gal nupirktume smile.gif Arba butu geriau isbandyt, bet nezinau  kur galetu, nes aplink nera kas turetu sad.gif kazi o kokios ju kainos Voketijoje? Juk jie vokieciu gamintoju yra, ar ne? Drauge vaziuoja i Kaledine muge prekiaut menesiui, tai galvoju gal uzsiprasyt, kad parveztu...



Maciau man regis jonelis ir ko vilijampoleje, tai ten 100 nekainavo... del jo bukles ir pan nzn nieko...
Atsakyti
QUOTE(Mamukas*** @ 2010 10 28, 22:30)
Maciau man regis jonelis ir ko vilijampoleje, tai ten 100 nekainavo... del jo bukles ir pan nzn nieko...


Tai, kad mums ne pakely smile.gif Mes is Krteingos.
Atsakyti
Musiskis labai mazai sokinejo,nelabai patiko,o arklikas medinis vat jam mielesnis turime dar iki siol,o zebriuka pardaveme ax.gif
Atsakyti
QUOTE(setute @ 2010 11 08, 15:45)
Musiskis labai mazai sokinejo,nelabai patiko,o arklikas medinis vat jam mielesnis turime dar iki siol,o zebriuka pardaveme ax.gif


Ir mes turime medini arkliuka, tai tikrai juo domisi...pakolkas atsisakiau pirkti zebriuka, nors buvau radus tikrai nebrangiai ir bes siuntimo...
Atsakyti