Įkraunama...
Įkraunama...

FP zebriukas-šokliukas

QUOTE(Labri_ @ 2010 11 08, 17:07)
Ir mes turime medini arkliuka, tai tikrai juo domisi...pakolkas atsisakiau pirkti zebriuka,  nors buvau radus tikrai nebrangiai ir bes siuntimo...


Uz kokia kaina yra realiausia nupirkti zebriuka deveta
Atsakyti
Čia jūs apie šitą kalbat?
user posted image

Tai galiu pasakyt trumpai,net didžiausiam priešui jo nerekomenduočiau. Voliojasi jis pas mus namie,net parduot nenoriu,nes gaila vaikų. Esmė ta,kad atsidūrė mano dukra su sutrenktais ir kraujuojančiais lytiniais organais Klinikose.Smarkiau pašokinėjo ir šakės. Tai kas gali būt berniukui iš vis baisu pagalvot. Iš tikro turėčiau daug pinigų,paduočiau gamintoją į teismą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alekto: 03 gruodžio 2010 - 12:45
QUOTE(Alekto @ 2010 12 03, 13:44)
Čia jūs apie šitą kalbat?
user posted image

Tai galiu pasakyt trumpai,net didžiausiam priešui jo nerekomenduočiau. Voliojasi jis pas mus namie,net parduot nenoriu,nes gaila vaikų. Esmė ta,kad atsidūrė mano dukra su sutrenktais ir kraujuojančiais lytiniais organais Klinikose.Smarkiau pašokinėjo ir šakės. Tai kas gali būt berniukui iš vis baisu pagalvot. Iš tikro turėčiau daug pinigų,paduočiau gamintoją į teismą 4u.gif



labai aciu uz patarima, nes mes jau ji norejom pirkti
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2010 12 03, 13:44)
Čia jūs apie šitą kalbat?
user posted image

Tai galiu pasakyt trumpai,net didžiausiam priešui jo nerekomenduočiau. Voliojasi jis pas mus namie,net parduot nenoriu,nes gaila vaikų. Esmė ta,kad atsidūrė mano dukra su sutrenktais ir kraujuojančiais lytiniais organais Klinikose.Smarkiau pašokinėjo ir šakės. Tai kas gali būt berniukui iš vis baisu pagalvot. Iš tikro turėčiau daug pinigų,paduočiau gamintoją į teismą 4u.gif

blink.gif
Maniskai abu zebriuka labai megsta, turim apie pusmeti ji, bet lyg siol veinas geriausiu zaislu abiem, sokineja kaip pasiuteliai, zebriukas net su visu stovu kartu juda, nei veinas nieko nesutrenke schmoll.gif
Mums vienas labiausiai pasiteisinusiu ir mielu zaislu thumbup.gif
Atsakyti
labai noriu savo maziukam toki kaledom padovanoti smile.gif tik bijau kad dukryte gali buti jam per didele g.gif jai 2,5m biggrin.gif bet siaubingai judri, megsta sokineti, galvoju butu smagu... raso maksimalus svoris 19Kg, o maniske 14kg dar nesveria... kai pasiskaiciau komentarus, tai daug dvejoniu atsirado rolleyes.gif
uzseniesiu teveliu komentarus kai skaiciau apie si zebriuka, tvirtai galvojau kad pirksiu, nes visi kaip susitare raso kad tai geriausias pirkinys zaislas ju mazyliams biggrin.gif
o gal kas parasytu is turinciu si zebriuka teveliu, ar jis labai mazas? blush2.gif ar tiktu 2,5m mergaitei? ax.gif
Atsakyti

 ! 
Skelbimai šioje temoje bei visame "Naudingų patarimų" skyrelyje yra draudžiami. Skelbimams yra skirtas atskiras skyrelis forumo "Skelbimų lentoje".  Prašome skelbtis ten. O šio skyrelio temos yra skirtos naudingiems patarimams, savybių  aptarimui, susipažinimui su naujovėmis ir t.t.  
Tokio pobūdžio skelbimai, kaip:  "Siūlau ..... Kaina...." ir "Ieškau/Pirkčiau...... siūlykit...."    bus trinami be jokio išankstinio perspėjimo, o dalyviui gali būti skirtas įspėjimas.
Atsakyti
Sveikos, skaiciau cia, kad dar nevaikstantis mazylis su juo zaide ir iskart kilo klausimas, o kaip su nukritimais? Mano maziui 10 men., vaiksto ir nuo jo judrumo man jau galva skauda, gal zebriukas padetu, tik bijau, kad nugrius g.gif
Papildyta:
Beje, turim medini arkliuka, tai tuo pipiras mano visai nesidomi, kazi ar verta man ji pirkti, patarkit prasau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamyciukass228 @ 2010 12 09, 22:09)
Sveikos, skaiciau cia, kad dar nevaikstantis mazylis su juo zaide ir iskart kilo klausimas, o kaip su nukritimais? Mano maziui 10 men.,  vaiksto ir nuo jo judrumo man jau galva skauda, gal zebriukas padetu, tik bijau, kad nugrius g.gif
Papildyta:
Beje, turim medini arkliuka, tai tuo pipiras mano visai nesidomi, kazi ar verta man ji pirkti, patarkit prasau blush2.gif


mano suneliui 11menesiu ir tikrai manau kad jis tokiam zaisliukui per mazas ax.gif man atrodo kad su kojytem nesugebes kaip reikiant atsispirti nuo pagrindo kad spirokliuotu ant to zebriuko,bei tvirtai laikytis uz rankeneles kad nenukristu g.gif vienur raso kad sis zaislas nuo 18men kitur kad nuo 12 men... bet gal cia nuo vaikucio priklauso smile.gif o mano dukrytei 2,5m, ir bijau kad siam zisliukui ji jau per didele blush2.gif bet labai noriu vaikuciams ant kaledu ji padovanoti ax.gif greitai ir sunelis priaugtu ji, kol nesugebes spirokliuoti, gales dauneliu jo klausytis tongue.gif esu skaicius kad su siuo zebriuku iki 4m zaidzia... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamyciukass228 @ 2010 12 09, 23:09)
Sveikos, skaiciau cia, kad dar nevaikstantis mazylis su juo zaide ir iskart kilo klausimas, o kaip su nukritimais? Mano maziui 10 men.,  vaiksto ir nuo jo judrumo man jau galva skauda, gal zebriukas padetu, tik bijau, kad nugrius g.gif
Papildyta:
Beje, turim medini arkliuka, tai tuo pipiras mano visai nesidomi, kazi ar verta man ji pirkti, patarkit prasau blush2.gif

Labai sunku ką patarti, juk jūs savo vaikus pažįstate geriausiai.
Mes dovanojom pirmojo gimtadienio proga mergaitei savo, jinai, kaip rašiau, vaikščiojo tik įsikibus arba su stumduku, bet ant zebriuko užlipo ir nujojo biggrin.gif Nėra nukritus užsigavus nė karto, aišku, mes jos be priežiūros nepaliekame, nes labai pasiutusi, lipa ant kėdžių, stalų- beje, lipti irgi pradėjo anksčiau nei savarankiškai vaikščioti doh.gif
Kad dovanojome- tikrai nesigailiu, labai mums pasiteisinęs žaislas, labai patiko ne tik mūsų vaikui, bet ir visiems į svečius atėjusiems mažyliams.
Dabar mums metai ir 8 mėnesiai, tai žinokit, tikrai jau nepirkčiau tokio amžiaus vaikui to zebriuko- jau per vėlu. aišku, čia tik mano nuomonė. Dabar jau retai su tuo zebriuku žaidžia, daugiau piešia, veria kaladėles, labai patinka lego, knygelės ir aišku lėlės bei virtuvėlė.
Atsakyti
Zodziu nusprendziau, jog neverta g.gif , nors mazius jau gerai vaiksto, bet nei ant lovos uzlipti, nei nulipti kazkaip dar nemoka, o ji kiloti pirmyn, atgal ant to zebriuko ir gal dar visai juo nesusizaves...Bet mama jo laabai jau noretu 4u.gif
Atsakyti
o mes ji isigijom biggrin.gif tai va, dukryte nors ir 2,5metuku, bet labai strykineja ant jo, nesas visas lelytes ir meskinus ant jo smile.gif dukryte musu is smulkesniu, tai jis kaip tik jai.. neisivaizduoju, kaip ten reikia strykineti , kad galetu uzsigauti g.gif tik retkarciais nuslysta nuo jo, kai uzsiziuri kur ir uzsimirsta, bet jis neaukstas ir tikrai neuzsigauna, tik nusijuokia biggrin.gif o suneliui greit metukai, su kojytem uzsodintas nesiekia zemes, negali pastrykset, bet mano padedamas irgi pasisupa, o jau linksmas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamyciukass228 @ 2010 12 09, 23:09)
Sveikos, skaiciau cia, kad dar nevaikstantis mazylis su juo zaide ir iskart kilo klausimas, o kaip su nukritimais? Mano maziui 10 men.,  vaiksto ir nuo jo judrumo man jau galva skauda, gal zebriukas padetu, tik bijau, kad nugrius g.gif
Papildyta:
Beje, turim medini arkliuka, tai tuo pipiras mano visai nesidomi, kazi ar verta man ji pirkti, patarkit prasau blush2.gif


Mes šį žaislą pirkome, nes labai patiko FP pirmasis pastatomas šokliukas. Mergina su anuo šokinėdavo iki metų trijų mėnesių, tada persėdo ant šio. Metų proga ji gavo šį zebriuką, bet tada dar kažkaip baisu buvo, kad neužsigautų. Nors jau gerai vaikščiojo. Dabar mes be kelių kapeikų trys metai, matau, kad greit reiks atsisveikinti su zebriuku ir ieškoti jiems naujų namučių verysad.gif Bet šis žaisliukas tikrai buvo vienas iš geriausiųjų. Nors lyginant su pirmuoju šoliuku, tai anas buvo superinis daiktas. Tik ten vaikučiams iki metų.
Atsakyti