Įkraunama...
Įkraunama...

Ko išmokote iš savo vyro?

QUOTE(Jazira @ 2011 09 02, 13:06)
o i tema galiu pasakyt, kad ismoke atleisti santykiuose, nesipykti del smulkmenu.

Hi, hi, įsivaizduoju biggrin.gif Išmokė sėdėt šikną suspaudus ir tylėt dėl visų nuvairavimų kol įgijai savarankiškumo. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2011 09 02, 14:40)
Metaxa netgi  kalba  vyro kalba. Paklausykit -issilaksciusi, palaida jaunyste...
Ji net nesupranta kas tai yra, o tik atkartoja kas jai grudama i smegenine. Bet ateis laikas , kai ji supras, jog yra ne tik zmona ,motina ir dukte , ji supras, kad yra zmogus...va tada ir prades galvoti 'o ka tai reiskia palaida jaunyste ir issilakstymas?".

deja, pilnai suprantu ką kalbu. Ir man niekas to negrūda į smegeninę ir tiesiogiai manęs niekas taip neauklėjo, tiesiog būdama šalia to žmogaus pati šių visų dalykų išmokau. Ir žinau puikiai ką kalbu, kadangi esu laiminga dėl taip savo rankomis susitvarkyto gyvenimo.
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 09 02, 16:50)
deja, pilnai suprantu ką kalbu. Ir man niekas to negrūda į smegeninę ir tiesiogiai manęs niekas taip neauklėjo, tiesiog būdama šalia to žmogaus pati šių visų dalykų išmokau. Ir žinau puikiai ką kalbu, kadangi esu laiminga dėl taip savo rankomis susitvarkyto gyvenimo.

Nuo kada vaikas 14'likos metu gali pats tvarkytis gyvenima?
Uz jus buvo jis sutvarkytas ir kryptis parodyta, kuria galite eiti. Neklausysit- busit palaida, klausysit -busit gera.Bet tai ne jusu sprendimas, tai yra tai , kas jums primesta, tai kryptis, kuri jums buvo parodyta ir reikalaujama ta kryptimi ir eiti.
As suprasciau, jei jus sakytumet -ismokau, supratau .Bet dabar jus merginas ,kurios nuo vaikystes negulineja su suaugusiais vyrais, vadinat pasileidusiomis. Pala ,didziausia pasileidele tai jus ,nes jus nuo 14 metu duodates su vyru. Ir kad apglaistyti toki istvirkima- jus ,jusu tevai ir jusu vyras kitas vadina istvirkusiomis ir palaidomis .Baisu .Kuo patys smirdit, tuo kitus tepat.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 02 rugsėjo 2011 - 16:04
QUOTE(burbanti @ 2011 09 02, 17:01)
Nuo kada vaikas 14'likos metu  gali pats tvarkytis gyvenima?
Uz jus buvo jis sutvarkytas ir kryptis parodyta, kuria galite eiti. Neklausysit- busit palaida, klausysit -busit gera.Bet tai ne jusu sprendimas, tai  yra tai , kas jums primesta, tai kryptis, kuri jums buvo parodyta ir reikalaujama  ta kryptimi ir eiti.
As suprasciau, jei jus sakytumet -ismokau, supratau .Bet dabar jus merginas ,kurios nuo vaikystes negulineja su suaugusiais vyrais, vadinat pasileidusiomis. Pala ,didziausia pasileidele tai jus ,nes jus nuo 14 metu duodates su vyru. Ir kad  apglaistyti toki istvirkima- jus ,jusu tevai ir jusu vyras kitas vadina istvirkusiomis ir palaidomis .Baisu .Kuo patys smirdit, tuo kitus tepat.

Visų pirma, kas jums sakė, kad aš nuo pat draugystės pradžios su juo gulinėju??? Priešingai, tam reikalui dar turėjo praeiti ne vieni ir ne dveji metai... o apie kitas taip kalbu, nes žinau konkrečių pavyzdžių kai jos būdamos būtent tokio amžiaus po mokyklos šokių eidavo bet kur su kątik sutiktais vaikinais, dulkinosi kaip jūs sakot ir dar visiems tai garsiai sakė "aš JAU".
Ir kas jums sakė, kad aš nuo 14 jau pradėjau tvarkytis gyvenimą? tas procesas prasidėjo taip pat gerokai vėliau, ir viskas sustojo į savas vežias tik pilnai suaugus.

Tačiau ką čia su jumis ginčytis, kai siekiat tik uždrėbti purvą žinodama vos kelis mano parašytus žodžius, bet nežinodama visų aplinkybių kas ir kaip buvo. Patarčiau, miela burbanti , mažiau burbėti, tam yra atitinkamos ervės virtualiam pasauly.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metaxa: 02 rugsėjo 2011 - 16:56
QUOTE(Metaxa @ 2011 09 02, 16:52)
Visų pirma, kas jums sakė, kad aš nuo pat draugystės pradžios su juo gulinėju??? Priešingai, tam reikalui dar turėjo praeiti ne vieni ir ne dveji metai... o apie kitas taip kalbu, nes žinau  konkrečių pavyzdžių kai jos būdamos būtent tokio amžiaus po mokyklos šokių eidavo bet kur su kątik sutiktais vaikinais, dulkinosi kaip jūs sakot ir dar visiems tai garsiai sakė "aš JAU".
Ir kas jums sakė, kad aš nuo 14 jau pradėjau tvarkytis gyvenimą? tas procesas prasidėjo taip pat gerokai vėliau, ir viskas sustojo į savas vežias tik pilnai suaugus.

Tačiau ką čia su jumis ginčytis, kai siekiat tik uždrėbti purvą žinodama vos kelis mano parašytus žodžius, bet nežinodama visų aplinkybių kas ir kaip buvo. Patarčiau, miela burbanti , mažiau burbėti, tam yra atitinkamos ervės virtualiam pasauly.

Hi, hi. Bent jau megzti smulkias intrigėles ir kelti viešas rietenas kažkas iš savo vyro tikrai išmoko. Pirštais nerodysim.
Atsakyti
O mane brangiausias išmokė kepti karbonadus, nes ko jau ko, labiausiai nekenčiau kepti kažko mėsiško, pvz: kotletų, karbonadų, kepsnių ir t.t... Bet dabar vis dažniau su malonumu juos gaminu ax.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2011 09 02, 14:40)
Nesupratau  g.gif  Norite pasakyti, kad daug pastangu dedat ir energijos eikvojate, kad pritaptumet prie vyro?
Papildyta:

Metaxa netgi  kalba  vyro kalba. Paklausykit -issilaksciusi, palaida jaunyste...
Ji net nesupranta kas tai yra, o tik atkartoja kas jai grudama i smegenine. Bet ateis laikas , kai ji supras, jog yra ne tik zmona ,motina ir dukte , ji supras, kad yra zmogus...va tada ir prades galvoti 'o ka tai reiskia palaida jaunyste ir issilakstymas?".




Burbanti, kodel pritapimas? Kodel toks zodis? Kai yra du zmones- vienas prie kito keistenybiu vienaip ar kitaip derinames, pratinames ir pan. Suprasciau kai dvieju zmoniu bendravime yra "tik pastangos i vienus vartus"- tai tada gal ir tiktu tas"pritapimas". Bet mano atveju- ne taip. As visiskai kantrybes neturejau- ne laso niekam.. Rezultatas mane tenkina.
Atsakyti
as tai kantrybes ismokau,ir maziau nervintis,pradejau ramiau i aplinka reaguoti
Atsakyti
QUOTE(liah @ 2011 09 24, 01:22)
as tai kantrybes ismokau,ir maziau nervintis,pradejau ramiau i aplinka reaguoti


Požiūrio „nervus į konservus“ iš vyrų tikrai galima pasimokyti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kiek save atsimenu,visada turejau kazkokia fobija susitikti kieno nors akis... Niekada neziurejau zmonems i akis,net patiems artimiausiems,net maziems vaikams. Tai va,vyras mane ismoke nebijoti zvilgsnio. Jauciuosi kitas zmogus dabar.
Atsakyti
QUOTE(secret_lover_ @ 2011 09 03, 20:47)
O mane brangiausias išmokė kepti karbonadus, nes ko jau ko, labiausiai nekenčiau kepti kažko mėsiško, pvz: kotletų, karbonadų, kepsnių ir t.t... Bet dabar vis dažniau su malonumu juos gaminu  ax.gif  tongue.gif



As irgi gaminu, bet be malonumo smile.gif Valgyti gaminti tikrai tik is vyro ir pradejau mokytis, nes niekad to nemegau, bet dabar gaminu jau tai, ka pati megstu, o esant butinybei kotletus ir karbonadus galiu iskepti geresnius nei kadaise, bet vistiek dazniau sakau, nori mesos, pats ir gaminkis smile.gif
Atsakyti
Na manau man iki vedybų dar toli...O gal visai nesituoksiu rolleyes.gif Bet vienas mylimas žmogus mane išmokė tikrai labai daug. Seniau aš vaikų nemylėjau. Man jie nepatiko. Todėl kad mačiau sesė vaiko pavyzdį ir buvau susidariusi nuomonę kad tie vaikai tai PABAISOS! Bet kaip aš mačiau kaip jis visus vaikus taip myli... Juos prižiūri( bent tai svetimi buvo vaikai) juos myli ir globoja, aš pamačiau kad tie vaikai tai pats gražiausias dalykas gyvenime 4u.gif Gėda net prisipažint, bet tai tiesa. Parodė kad ne nuo kito žmogaus nuotaika priklauso o nuo pačio savęs. Jei tau gerai tai aplinkui žmonės tai pat šokinės iš laimės jei tau negera niekas nenori net su tavim bendraut. Daug mane išmokė. Bet ką labiausiai vertinu tai vaikams meilę.... wub.gif
Atsakyti